Search results for query: *

1. lorddarknes

Yeni Forum

Eski forumun gözünü seviyim,bu garip geldi
  2. lorddarknes

Total War Serisi

Durduk duruk iki oyunu birden aldık warhammer 2 çok güzel olmuş gerçekten  :party:
  3. lorddarknes

Oyun Dünyası Genel Sohbet

Ne warhammer 2 imiş arkadaş, 2 farklı siteden aldım ikiside iptal edip ücret iadesi yaptı temin edilemiyor diye illa steamden alacağız anlaşıldı.
  4. lorddarknes

Midtown Madness Platformu

İnternetten araç skini indircem diye superonline kontörlerimi çatır çatır yerdim  :ohdear:
  5. lorddarknes

Başka oyunlardan ekran görüntüleri

Orduyu üçe böldüm,  kafkasya - iran - afrika yaka yıka gidiyorduk bunlar çıktı pat diye önüme haydi bismillah  :mrgreen:

o0NhIQ.png
  6. lorddarknes

Total War Serisi

Atillayı hiç sevemedim Rome 2 iyidir, birimler kültürler birbirinden farklı
    Atillada roma hariç tüm ordular birbirinin aynı gibi geliyor bana tek tip askerler aynı kıyafetler vs.
  7. lorddarknes

Alkollü içecekler

Yapın yapın hayatınız 150-200 liradan kıymetsiz nasıl olsa  :mrgreen:
  8. lorddarknes

BALIĞA LİMON SIKILIR MI SIKILMAZ MI?

Balığa limon sıkılmaz, tuz atılmaz  :idea:
  9. lorddarknes

Netflix

Love death & robots serisini çok sevdim  :cool:
  10. lorddarknes

Siyasi İdeoloji ve Gündem Tartışma

KhergitLancer99 said:
    Millet olarak ne kadar kolay gaza geldiğimizi bir kez daha gördüm. Muhalifiyle iktidarcısıyla sanarsın en büyük problemimizi çözdük. Yani bu s-400 tamam iyi güzel de alt tarafı ordumuzun caydırıcılığını arttıracak bir silah. Silah yani silah ! Üstelik üretmedik satın aldık.
    Yahu bizim eğitim, ekonomi, işsizlik, sanayi vb bir sürü sorunumuz varken niye bir silahın satın alımına bu kadar seviniyoruz. Yani parasını verdik ve satın aldık. Gerekliydi evet, hava savunma sistemimiz yoktu, Amerika falan arıza çıkardı ama aldık, almıştık da zaten.

Hay kusura bakmayın ben sadece böyle bir haberin bütün halk tarafından bu kadar coşkuyla karşılanmasını olumsuz buluyorum. Sanarsın batı hükümetin bu hamlesinin acısını bizim götümüzden çıkarmayacak gibi ne bileyim ?

Sorunun cevabını kendin vermişsin.
    Gerekliydi evet, hava savunma sistemimiz yoktu
    Kimsede bu konuda teknolojisini paylaşıp beraber üretim yapmak istemiyordu.
    Gayet önemli bir gelişme , bende sevindim.
  11. lorddarknes

Gayet güzel bir sonuç oldu, insanların aklıyla bu kadar dalga geçilmez.
    Hem karşı tarafa pkklılar ile iş bilriliği yapıyorlar diyeceksin, hem apodan destek isteyeceksin.
    Hayırlısı olsun.
  12. lorddarknes

Sokakta seçim çalışmasını kaldırsınlar, Tvden yapılsın bundan sonra en güzeli.
    Herkes vaadlerini açıklasın, sorunları cevaplasın bitti gitti.
    :mrgreen:
  13. lorddarknes

Alkollü içecekler

Hardalla balık olurmu yeaa diye şimdiye kadar yemiyordum ama levrek marin Rakıyla süper gidiyor.
    Tavsiye ederim  :mrgreen:
  14. lorddarknes

Üniversite Sınavı

Bilemediklerinizi boş bırakın  :iamamoron: :mrgreen:
  15. lorddarknes

Garip site

Ecnebi sikkofield mı arkadaş ?
  16. lorddarknes

The Last Kingdom

Hiç izlemedim, gideri var diyorsunuz yani bayramda bitiriyim  :iamamoron:
  17. lorddarknes

Buz ve Ateşin Şarkısı

Esostansa Sothoryos daha ilgi çekici üstündeki uygarlıklar hep kaybolmuş, değişik türler , yaratıklar , hayalet şehirler ne ararsan var
  18. lorddarknes

Buz ve Ateşin Şarkısı

Asharada gözleri hariç bildiğin rhoynar, siyah saçlı esmer hatun  :iamamoron:
  19. lorddarknes

Buz ve Ateşin Şarkısı

Bunlar dragonlord olarak geçen ailelerden değiller ama.  :facepalm:

Valyriayı yöneten 40 dragonlord ailesi var.

İsimleri geçenler gördüğüm kadarıyla Targaryen ve Belaerys aileleri diğerleri hakkında bilgi yok
  20. lorddarknes

Alkollü içecekler

Yaş olarak hatırlamıyorum ilkokula yeni başlamıştım, zatüre olmuştum doktor babama hergün 1kapak konyak verin demişti böyle başladık heralde  :mrgreen:
Back
Top Bottom