Search results for query: *

1. R3dDrag0n

[SoT] Version 1.0 is released!

I've been waiting mod like this for long time ! Thanks !  :mrgreen:
  2. R3dDrag0n

Yardim Hala Beta Kodunu vermediler

Sen iyisin genede ben 2 aydır bekliyorum  :grin:
  3. R3dDrag0n

Mount&Blade Version 0.955 is Released!

vette_fiets said:
    boyunegmez said:
    sparkyninja2 said:
    And just when my exams ended!! :grin: :grin: :grin:
    so mines
    mines start next week..

mines exams ended too !! xD Just SBS :sad:
  4. R3dDrag0n

Gemi nasıl alınır?

ok ok buldum bn
  5. R3dDrag0n

Gemi nasıl alınır?

Emre_hitman47 said:
    R3dDrag0n said:
    arkadaşlar kaç saattir arıorum yardım edin lütfen!
    Tatari_Okan ın dediğine katılıyorum.Fakat farklı modlarda alınabiliyor bildiğim kadarıyla.Pirates Of Caladria sanırım Denizcilik moduydu galiba...

prd o zmn şimdi söyliyim the eagle the radiant cross modunda alınmıo demeyin herkez almış savaşıolar
  6. R3dDrag0n

Gemi nasıl alınır?

arkadaşlar kaç saattir arıorum yardım edin lütfen!
  7. R3dDrag0n

How can i buy ship?

I'm new pirates of calradia please help me how can i buy ship?
  8. R3dDrag0n

Error Help me!

Swadius said:
    What program are you using to download it?

flashget
  9. R3dDrag0n

Error Help me!

new error when i enter http://www.mbrepository.com it says :

Error: Your IP has been temporarily banned

If you are seeing this message, your IP address has been flagged for too many simultaneous connections being made at once. You should be aware that overloading the site with connection attempts can crash it completely.
    If you were using a download manager, you should reconfigure it to make fewer connections, switch to a different download manager, or preferably just don't use a download manager on the site at all.

Each time your IP is flagged in this manner, your next temporary ban duration will increase.

Your temporary ban should end in approximately 2 hours or less.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
  10. R3dDrag0n

Error Help me!

i have mount and blade 0.903 but it isn't work it say : get_skeleton_anim failed for: anim_human_temp  :x :x :x HELP ME!
  11. R3dDrag0n

TÜRKÇE FORUM SAVAŞI

biraz 3d modelleme yapabiliorum başka bişey yapamıom yapabilseydim yardım ederdim
  12. R3dDrag0n

İlk 3d kılıç-kalkan-silahlarım

sağol daha ii yapmaya çalışıcam bide sen hngi programı kullanıosun 3dlerde? (O silahı kafamdan yapmıştım ama bişeye benzemesi ne güzel :grin: crysis oynamadım daha param yoktu crysis yada cod 4 alıcaktım bn cod4 dedim ve pişman değilim :grin:)
  13. R3dDrag0n

İlk 3d kılıç-kalkan-silahlarım

Daha çok yeniyim  lütfen ezmeyin  :mrgreen: :mrgreen: buda yeni kafalık(kask) R3dDrag0n yine ortalığı dağıttı :P :P (ve arkadaşlar ezmek yada tavsiye vermek istiyenler pm atsın lütfen yoksa karizmam çizilio :D)
  14. R3dDrag0n

Mount&Blade'e renk katacak birkaç öneri...

talemnar said:
    R3dDrag0n said:
    bide oyunun sahipleri bir kaç mod yapmalı world war 1- yada 2 2007de yaşam gibi oyun daha iyi olur amerikanlar-türkler-iranlılar-fransızlar-almanlar fln fln olurdu 2007de yaşamda taramalı tüfekler olurdu süper olrdu ozmn !
    saka yaptıgını dusunuyorum. gercı ıfadeleri cumlenın basına, "unlemı" de cumlenın sonuna koymussun ama...

ne varmışki bunda?
  15. R3dDrag0n

Yeni offical modlar

yeni gördüm hemen değiştirdim :grin:
  16. R3dDrag0n

Yeni offical modlar

msla ww1-2 2007de yaşam vs vs yapılmalı !
  17. R3dDrag0n

"Launching Game"i (Oyunu yükleme ekranı)beklerken!

iyi fikir benim bilgisayar çift çekirdekli 1gb+1gb hızıda baya ii ginede 2 dk bekliyorum bide rome modunda adamları upgrade ederken habire atıo :grin: çok gıcıkca :grin:
  18. R3dDrag0n

Mount&Blade'e renk katacak birkaç öneri...

bnde katılıyorm npcler ve guardlar utanmasa küfür etcekler benim nammım kraldan bile yüksek adamlar bana "şehirdeki davranışlarına dikkat et  o zmn bir sorun çıkmaz" dio benim şehirimde :grin: saçma :razz: bide oyunun sahipleri bir kaç mod yapmalı world war 1- yada 2 2007de yaşam gibi oyun daha iyi olur amerikanlar-türkler-iranlılar-fransızlar-almanlar fln fln olurdu 2007de yaşamda taramalı tüfekler olurdu süper olrdu ozmn !
Back
Top Bottom