Search results for query: *

1. doguozkan

Cuando Fire&Sword juego?

Entiendo. Si usted tiene un amigo turco que lo ayudara.
  2. doguozkan

Help Me

Grimmjow said:
    007FaRuK said:
    Grimmjow said:
    Birde Konu başlığınıda Türkçe yapabilirdin ingilizce forumda değiliz nede olsa Koskoca "Türkçe Forum" yazıyor. ayrıca 0.808 mi kaLdı geç 1.011 e veya satın al Warbandı kıy paraya :grin:

Yazabilir forumda ingilizce başlık açmak yasak diye bir kural yok..
    "SaNaNe"

çoluk çocukla uğraşamam birde

Ben uğraşırdım da daha sadece cümlenin ilk harfinin büyük yapıldığını sonra özel isim ve bazı kısaltmalar vb. olan yerlerde büyük yapıldığını bilmeyen birisiyle ama şimdi mesaj yaz 2 saat bekle gibi işler sıkıyor beni. Bu arada 1.011 i indir, girmeden önce ayarlar kısmında DirectX8 ve en düşük ayarları seç. Oyun içinde de ceset sayısı, kan vb. en az seviyeye indir. Özellikle muharebe sayısını azalt. İyi oyunlar.
  3. doguozkan

Cuando Fire&Sword juego?

Hola. Monte y Blade comprar el juego que quieres comprar? Utilice los siguientes enlaces: http://www.taleworlds.com/buy.aspx?type=2
    Tenga cuidado, este foro turco, los temas son en el lugar equivocado.
  4. doguozkan

Mount & Blade Yönetimine

Benim crack için çözümüm bilgisayarın ekran görüntüsünün "admin"lere gitmesi, o zaman sorun çözülür. Admin bakar, crack görünüyor mu, görünüyorsa şöyle Sony'nin yaptığı gibi bir rootkit'i yapıştırır, görünmüyorsa alır oyuna.
    Ya da o kadar sık yama atılır ki Razor vb. daha birini yaparken yaması gelir.
  5. doguozkan

Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

Bu yarışmayı yapmak için Moderatorlere ihtiyacımız yok xD Bence onları hiç rahatsız etmeden jüriyi de kendimiz belirleyerek bir yarışma yapalım, tabii heyecanlı bir hava yaratmak için %50 uydurma hakkı verilsin de! =D
  6. doguozkan

Mount&Blade'de Yaşadığımız En Güzel Savaşı Hikaye Gibi Yazalım

Mod: Star Wars: Conquest 0.9.0
    O sabah, her zamanki gibi yaşıyordum; Hutt Merchant'lardan haraç topluyor, karnım acıkınca onları savaşta yenip, yağmalayarak zaman geçiriyordum. Ordum sorun çıkarmıyorlardı, ışın kılıçları güçlü, karınları tok, üstlerinde yağmalarda topladığımız giysiler vardı. Tahmin edebileceğiniz gibi, biz, cesur kardeşler, ordu kaçaklarıydık. Askerlermin büyük bir bölümü karanlık tarafa geçmeye meyilli Jedi Warrior Master'lar idi. Yakınlarda savaşın sesleri duyuluyordu, tahminimce yine Scout'lar ile Black Fang'lar arasında anlamsız bir savaş. Sinsice, savaşı izlemek, sonra yenen ve savaş yüzünden zayıflayan tarafı yağmalamak amacıyla yaklaştık. Yanımdaki Jedi Councilor bana ilerideki savaşın gerçekten büyük olduğunu, bunun normal bir savaş olmadığını söyledi. Yaklaştık, sanırım herkes Güç'teki büyük hareketi hissetmişti. Sanki Güç'ün en iyi iki savaşçısı savaşıyordu!.. Bir tarafsız takım oluşturarak savaşa yaklaştık. Çekilen ışın kılıçları ve lazer sesleri kulaklarımı sağır ediyordu. Lazer sesler, normal. Ama.. Işın kılıçları! Scout'lar ya da Black Fang'lar ışın kılıcı taşımazlar ki! Sanırım bir Sith Acolyte bizi hissetmiş olacak, bize döndü. Güç'ün etkisi zayıf iradeler üzerinde çok büyüktür, yanımdakilere saldırmamalarını söyleyerek onu yanıma çektim. Tam ondan ne olduğunu öğrenirken, o da nesi! Bütün ordum yere yığıldı, ben bile ayakta duramıyordum! Sanki, milyarlarca insan birden çığlık atmıştı! Yanımdaki Sith, etkimden kurtularak kaçtı, zaten onu düşünecek halim yoktu. Onun bile Güç üzerinde bir etkisi olmadığı halde sersemlediğin farkına varabildim. Bütün canlılar sanki ağlıyordu, hücrelerimin içindeki hareketlenmeyi hissediyordum, sanki hücrelerim bile ağlıyordu. Sonra, parmak ve ayaklarımdan başlayarak bir rahatlık sarmaya başladı beni. Kollarımı, bacaklarımı, karnımı hissetmiyordum! Bu huzur kalbime ulaştıktan sonrasını hatırlamıyorum. Sanki, bir görüntü çaktı gözümün önünde, ince, güçsüz, kısa ve yeşil bir canlı. Ama tuhaf olan, onu hatırlıyor olmam, başka herşey çok silik. Kim olduğum, nerede olduğum, hatta neden yaşadığım bile belirsiz. Hayır, içimden bir güç neden yaşadığımı fısıldıyor.
    DEVAM EDECEK                                    DEVAM EDECEK
    Not: %40 uydurmadır, şöyle heyecanlı bir hikaye yazayım dedim  :mrgreen:
  7. doguozkan

Türkçemiz'i Koruma ve Yaşatma Kurumu

Beni de Gazi'ye yazarsan sevinirim. Konu Türkçe'yi korumaktan çok mizaha dönmüş artık. Bir de şu "yaşasın faşizm" diye atılan arkadaş çok güldürdü beni.
  8. doguozkan

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

Bu adam terminatörü iyi tanır! :twisted: :twisted:
  9. doguozkan

Hileli mi hilesiz mi ?

ugurcantzn said:
    Bencede hilesiz cünki bi sonuca ulasmaya calısıosun hile ile herseyi elde ediyosun hiç çaba göstermiosun buda zevk vermio
    Bence hileli oynamak zevkli.Oyunun en güçlüsü olunca oyunun zevki çıkıyor.
  10. doguozkan

Bir Neden Bul Üsttekini Banla [OYUN]

Adınızı beğenmedim
    Ban dediniz
    BAN-BAN-BAN-BAN
  11. doguozkan

esir

Yanlış bilmiyorsam onlar yeniden oluşuyorlar(spawn pointten).Hemde hemen.
  12. doguozkan

Şu ana kadar gösterdiğiniz en fazla cesaret

Bi keresinde 12 köylü toplamıştım.50 kişilik swadian ordusuna saldırdık(aslında onlar bize saldırdı :mrgreen:).Yanımda Marnid ve Borcha vardı.Gazi olduk.Ağır yaralıyız.Benzer bi ordu yine saldırdı :cry:.Yine gazilik.Bir de üstüne kergitler.Bilgisayara reset attım.Neyseki savelememiş.Tarihe gömüp bi daha çıkarmadım.
  13. doguozkan

TÜRKÇE FORUM SAVAŞI

Beni de ekler misiniz?Daha neredeyse hiç mesajım yok ama...
    Rastgele yüzlerden birini yapın en kötüsüne bile razıyım.
  14. doguozkan

Oyunla ilgili bir site

Güzel bir site ancak bir sorun var o da adam açık açık c...k vermiş!
  15. doguozkan

Üsttekinin Avatarını Değerlendir...[OYUN]

Uzaylı gibi görünüyosun Mars'tan bikaç resim göndersene.
  16. doguozkan

Üsttekine iftira at

Sen aslında bu rütbede değilmişsin hacklemişsin.
  17. doguozkan

Nedir?

Moderatörümüz çok iyi.Sence hep az rütbesi olanlara mı ban veriyor?Tabiki hayır.Baksana, o zaman Artizan neden 10 gün ban aldı?Ama herkes c...k derken onun bu lafın açılımını söylemesi pek de uygun değil.Ayrıca bazı üyelerimiz diğer forumlara üye olup onları bu foruma yönlendirebilir.Eğer bu forumdan birileini rahatsız eden bir laf söylediysem özel mesaj atsın, hemen editlerim.
  18. doguozkan

Notpad 2 çıktı, linki burada.Modcular daha rahat kodlasın diye.

Arkadaşlar bu çoğunlukla kullanılan notepad (not defteri)nin yeni versiyonudur.Mesela town ekleme kodlar ile yapılır.Bu versiyon daha kullanışlı olduğundan bundan kopyalar yaratıp kullanabilirsin.
  19. doguozkan

Notpad 2 çıktı, linki burada.Modcular daha rahat kodlasın diye.

Notepad 2 çıktı! :mrgreen: İşte link: http://rapidshare.com/files/75403943/notepad2.exe.html
  20. doguozkan

Khergits Vs. Black Knights

Cann_38 said:
    Öncelikle mod çok güzel devamlı bu modu oynuyorum emeği geçenlere teşekkürler.
    Beğendiğim en büyük özelliği ise steppe dragonların süper elemanlar olması(tek kötülüğü maaşları 2 bin küsür:smile:) ve zor yollarla ordunuza katılmaları. Bir black war party e savaş açtığınızda black general i bayıltamazsanız size büyük kayıplar verdirebiliyor(keşke generalleri esir alabilseydik :roll:)

Tek garip tarafı ise 1200 kişilik bi savaş grubu 62 kişilik ordumdan kaçıyordu acaba bi yanlışlık mı var diyerek başka kalabalık grupları da kovaladım aynı sonuç:smile: Herşeye rağmen güzel bi mod:wink:
    Katılıyorum gerçekten güzel bi mod, kurmayı bilenlere oyunu tr mod göndericem pm atın zamanım olduğu anda Rapidshareye upload edicem ayrıca :???: sadece Native modda çalışıyor. :???:
Back
Top Bottom