Search results for query: *

1. KalradyaLordu

Gidiş Yolu Gösterin

Merhabalar, Ben Ahmerrad - Jelkela/Yalen arasında tüccarlık yapan bir adamım. Yukarıdaki resimde olduğu gibi 6 yük beygiri ile Ahmerrad şehrinden Jelkala ve Yalen şehrine demir taşıyorum. Demirlerin bir kısmını demircilerin deposuna koyuyorum. Geri kalanları satıyorum. Dönüşte ise Jelkala...
  2. KalradyaLordu

[HL]Hell Lords (Alımlar Açık)

HELL LORDS Klanımız 07.08.2012 tarihinde Bogenschutze tarafından kurulmuştur. Tüm işler demokrasiyle yürütülür. Karar verilirken her üyenin fikri alınır. Klanımız sadece Warband yerine, Warband'ın diğer modlarını ve serinin diğer oyunları olan WFAS, Napoleonic Wars oynar. Napoleonic Wars...
  3. KalradyaLordu

47th Ağır Piyade Alayı

47.AĞIR PİYADE ALAYI Officers [Col]Colonel [LtCol]Lieutenant Colonel [Maj]Major Junior Officers [Cpt]Captain [1Lt]1st Lieutenant [2Lt]2nd Lieutenant Non Commisioned Officers [SMA]Sergeant Major Army [CSM]Command Sergeant Major [SgM]Sergeant Major [1Sg]First Sergeant...
  4. KalradyaLordu

75th Royal Highlander Sunucusu

SUNUCU KAPANMIŞTIR.
  5. KalradyaLordu

İngiliz Kraliyet Piyade Topçu Birliği(Alımlar Açık)(Gel ve katıl!)

Kraliyet Piyade Topçu Birliği Yönetim [Capt]Captain (Yüzbaşı) Darquesse Alt Yönetim [Lt]Lieutenant (Teğmen) Vesso Askerler [Sgt]Sergeant (Çavuş) [Rct]Recruit(Er) Rayelm •KPTB_Captain_Darquesse •KPTB_Lieutenant_Vesso •KPTB_Recruit_Rayelm --- --- --- dd.mm.yyyy  11th...
  6. KalradyaLordu

Heirs Of Wrath(Alımlar Açık)

Üyelerin klandan çıkması/pasifliği nedeniyle klan kapatılmıştır.
  7. KalradyaLordu

Asakir-i Mansure-i Muhammediyye

Asakir-i Mansure-i Muhammediyye (Muhammed'in Zafer Kazanmış Orduları) [size=14pt][i]Arkadaşlar, anlaşmazlıklar yüzünden Ordu askıya alınmış/kapanmıştır. Kalbini kırdığım kişilerden özür diliyorum. Sadece liderlerin dediklerini yapıyorum.. Saygılar..
  8. KalradyaLordu

76th Ağır Piyade Alayı Klan Sunucusu

76th Ağır Piyade Alayı Klan Sunucusu 32/32 Değerli NW oyuncuları, Yüksek ping ile oynamak herkese rahatsızlık verir. Dilinizi bilmediğiniz oyuncularla oynamak hoşunuza gitmeyebilir. Türk oyuncular Türk sunucularda mutlu olur. 76th Klan Sunucusu bunun için tasarlanmıştır. 76th klan sunucusu...
  9. KalradyaLordu

Mount&Blade Türkçe Yama Kurulum Hatası

Arkadaşlar, şuradaki Türkçe yamayı indirdim. Çalıştırdım. Fakat şöyle bir ekranla karşılaştım. Her iki seçeneği de denedim. Fakat oyunum Türkçe olmadı. İşletim sistemim Windows7 Programı yönetici olarak da çalıştırmayı denedim.
  10. KalradyaLordu

American Megatrends BIOS Hatası

-         ------                          American Megatrends     -----  -----   -----      ------ -------------------- www.ami.com Power supply surges detected during the previous power on ASUS Anti-Surge was triggered to protect system from unstable power supply unit. Press...
  11. KalradyaLordu

Kullandığınız Web Tarayıcısı(Anket) ve BF3

Arkadaşlar, kullandığınız web tarayıcısı hakkında anket düzenledim. Sonuçlara göre tarayıcımı değiştirebilirim.(Şuan "Chrome" kullanıyorum.) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bilgisayarım BF3'ü kaldırır mı, kaldırırsa...
  12. KalradyaLordu

Gizemli Resim

Bir yerde görmüştüm. Bu resmin gerçek anlamını 10000 kişiden sadece 1 kişi anlayabiliyormuş. Bu kişiler doktorlar tarafından gözetim altına alınıyormuş. Üzerinde testler ve deneyler yapılıyormuş. Resmin ne anlama geldiğini anlayamayanlara ise resmin anlamı açıklanmıyormuş. Böylece resmin...
  13. KalradyaLordu

Fenerbahçe vs Galatasaray Maçı

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi maçlarının son 10 yıllık durumu; 07 Mart 1999 Süper Lig Galatasaray 2-0 Fenerbahçe 24 Temmuz 1999 TSYD Kupası Fenerbahçe 1-1 Galatasaray 22 Aralık 1999 Süper Lig Fenerbahçe 1-2 Galatasaray 26 Mart 2000 Süper Lig Fenerbahçe 1-0 Galatasaray 26...
Back
Top Bottom