Search results for query: *

  1. Baldwin#

    Polish forum

    Jeden z długo wyczekiwanych patchy, w końcu zawitał na servery live.
    Balans rozgrywki w multiplayer:

    Multiplayer Design & Balance
    • Troop Balance
      • Battania
        • Clan Warrior Troop Count Increased 20 > 21
        • Savage Troop Count Increased 17 > 18
        • Wildling Troop Count Increased 16 > 17
        • Mounted Warrior Armor Increased 8 > 16
        • Mounted Warrior Troop Count Increased 9 > 16
        • Oathsworn Armor Increased 40 > 43
      • Empire
        • Courser Price Increased 130 > 140
        • Palatine Guard Menavlion Perk equips correct Menavlion now.
        • Recruit Speed Increased 78 > 80
      • Vlandia
        • Sergeant Armor Decreased 41 > 37
        • Knight Price Increased 180 > 190
      • Sturgia
        • Brigand Speed Increased 75 > 79
        • Varyag Price Increased 140 > 150
        • Berserker Armor Decreased 15 > 6
        • Berserker Troop Count Decreased 18 > 17
        • Raider Troop Count Increased 7 > 9
        • Druzhinnik Price Increased 170 > 180
      • Aserai
        • Skirmisher Speed Increased 78 > 80
    • Weapon Balance
      • Menavlion Length Decreased 200 > 179
      • Menavlion Damage Decreased 147 > 129
      • Heavy Menavlion Damage Decreased 177 > 166
      • Long Menavlion Damage Decreased 149 > 137
  2. Baldwin#

    elo system

    I'm pretty sure Callum stated before that they'll look onto that, but not in this stage of EA.
  3. Baldwin#

    disconnects

    3 skirmishes in the row crashed...
  4. Baldwin#

    Polish forum

    Jak wygląda ta cała sytuacja z tym serwere multiplayer? tam są bitwy? tak jak na MP czy mapa kampanii?
    Na ten moment developerzy nie udostępnili jeszcze możliwości postawienia swoich własnych, dedykowanych serverów, więc go nie ma. Gdy powstanie, będzie w domyślnie w trybie oblężenie, otwarty 24/7 (z wyłączeniem eventów i turniejów). Nie do końca wiem o co pytasz z "mapą kampanii", aczkolwiek od razu do głowy przyszedł mi mod crpg z Warbanda, nad którym już rozpoczęły się prace na Bannerlordzie
  5. Baldwin#

    Polish forum

    Co do projektu Bannerlord Polska to cieszy taki fakt, że chłopaki robią fanowskie spolszczenie :> zawsze dla kogoś kto nie jest tak dobry z językiem Angielskim może to ułatwić rozgrywkę bądź zachęcić :smile:
    Dla sprostowania, Bannerlord Polska to inicjatywa skupiająca się wokół servera siege, o tej samej nazwie, który powstanie dla polskiej społeczności. Polski Bannerlord to nazwa projektu ekipy, która stworzyła spolszczenie i nie są to pokrewne twory.
  6. Baldwin#

    Polish forum

    Spolszczenie w wersji 0.01, autorstwa Ekipy "Polski Bannerlord" (DIOX, Drogowit, Baka, Społeczność Facebooka) udostępniło pierwszą wersję swojej pracy. Link do pobrania tutaj: https://ufile.io/ab79dve6
  7. Baldwin#

    Patch Notes e1.0.4

    Best patch so far. It fixed all my fps and freezes problems.
  8. Baldwin#

    Polish forum

    Chwile mnie tu nie było, bo się za bardzo wciągnąłem.
    Jak wrażenia? Single na plus, choć mało contentu. W 20 godzin na realisticu podbita cała mapa.
    Multi - jak dla kogoś kto grał w betę... zawód. Poza niestabilnymi siege nie ma NIC nowego.

    Miejmy nadzieję, że dedykowane servery zostaną niedługo udostępnione.
  9. Baldwin#

    The Empires are taking over the map! Early game

    I strongly believe it's random (?).
    In my game, Sturgia and Vlandia totally wrecked the rest.
  10. Baldwin#

    Polish forum

    A i jeżeli powstanie polskie sub-forum, to na nim na pewno też będzie kącik moderski.
    Będzie.

    Ostatni dzień do premiery Early Access. Przypominam, że na grupie steam "Bannerlord Polska [PL]" trwa konkurs na darmową kopię gry.
    Wyniki 05.04.
    Z tymi, którzy kupują grę jutro, w dniu premiery, od 22 zapraszam na "wspólne granie" w polskim gronie, zarówno osoby zaprawione w bojach bety jak i wczesno-dostępowych nowicjuszy.
    Adres teamspeak: cubegaming.de
    kanał "Baldwin's Inn"
    W planach siege, ewentualnie skirmish na kilka grup, gdyby siege nie wyrabiał
  11. Baldwin#

    Polish forum

    Tak wcześnie w EA nawet nie będzie dedykowanych serwerów a co dopiero kolejne tryby w mp
    Tak, customowe servery to niewiadoma. Z jednej strony, jak siege okaże się stabilny, to mogą się pojawić w kilku następnych patchach.
    Z drugiej jednak, tempo w jakim TW dodawało feature'y do bety było żałosne, może w EA coś się zmieni, ale nie zdziwiliby mnie, gdyby wyskoczyli z gadką typu "dedyki dopiero na właściwą premierę".
  12. Baldwin#

    Polish forum

    Co ty, nie mam unbana jezeli odbanowaliscie jakies losowe multikonto to moje wlasciwe nazywa się Pentium3k pozdro z fartem sztywniutko
    Jest chyba jakaś amnestia, ale nie wiem czy jesteś ją objęty.
    4 dni do premiery, w Becie naprawili wczoraj matchmaking, także może ten Early Access obejdzie się bez większych problemów. Pod znakiem zapytania stoją servery, które wyglądały na mocno obciążone podczas testów Siege. Mam nadzieję, że na EA dadzą ich więcej/dadzą lepsze
  13. Baldwin#

    Polish forum

    Wczoraj poleciała duża fala kluczy do bety. Sprawdźcie maile, jeżeli ktoś jeszcze nie dostał.
  14. Baldwin#

    Polish forum

    Beda tam sztywniutkie zasady i dyscyplina?
    server będzie free for all, także zasady ograniczymy do minimum. Unikamy toksyczności, nie spamujemy i nie griefujemy kolegów z drużyny.
    + zakaz rekrutacji.
    Pełna lista zasad pojawi się na naszej grupie steam, wraz z wystartowaniem servera.
  15. Baldwin#

    Polish forum

    Na serwerze Bannerlord Polska, chce zobaczyc duel 24/7
    Zależnie od zainteresowania serverem siege, będziemy przyglądać się możliwościom rozwoju w kierunku innych trybów gry.
  16. Baldwin#

    Polish forum

    Tylko Empire chłopaki :wink:
  17. Baldwin#

    Polish forum

    tak poproszę żeby można było uciąć głowę i wystrzelić ją katapultą
    Oj polecą głowy, polecą
  18. Baldwin#

    Polish forum

    O jaki fajny chłopak tu wpadł, siema!
Back
Top Bottom