Search results for query: *

1. Hakeem

{Anadolu Akıncıları}{AKN}

Agam be yaktım geçmişe bir adet
  2. Hakeem

Selamın aleyküm abi nasılsın? Devam mıyız bannerlord'ta?

Selamın aleyküm abi nasılsın? Devam mıyız bannerlord'ta?
  3. Hakeem

Hala Aktif Olan WFAS Klanı Var Mı?

Yok mu peki klan kurup eskiden olduğu gibi polonyalıları ve almanları tokatlamamız. :grin:
  4. Hakeem

[OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Vay beee maziler canlanıyor herkes yüksek lisanslarda sektöründe çalışıyor :grin: Bende eski OD'li olarak atama bekliyorum :grin: Hayırlı sabahlar
  5. Hakeem

Devamkeee neden olmasın @Carnavalle @akn_sezer
  6. Hakeem

Kargı Vuruşu !

Sadece kargılar da koltuklanmış kargı atabiliyorsun. (X) tuşuyla
  7. Hakeem

Beta da FPS Sorunu !!!

Ekran kartım mükemmel olmasa da böyle bir oyunda genel olarak 50 fps değerlerini görmesi lazım. Optimizasyon henüz gelişmiş değil ve düzelteceklerini düşünüyorum. Yukarıdaki linkten ekran kartımı test ettiğim videoyu görebilirsin.

İşlemcini paylaşır mısın?
  8. Hakeem

İlk indirim ne zaman olur?

6 Ay ile 1 sene diyorum bence o da belki çünkü bayağı iddialı geliyor...
  9. Hakeem

Steam ve Epic Arası Çok Oyunculu Oyun Desteği

İki platformda da aynı anda çıkar ve hiç bir farkı olmayacak. Rainbow6 de bariz olarak gördük sadece yaptıkları indirim haftalarında fiyat fark eder. Onuda beklerseniz 6-12 ay sonra görüşürüz ?
  10. Hakeem

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Az kaldı mükemmel olacak umarım. Her zaman arkanızdayız...
  11. Hakeem

Olur mu biseyler?
  12. Hakeem

[AR] Anatolian Raiders | Tencereyi ocağa ekliyoruz

Sir_Lancelot_Bj said:

Beni hatırladın mı?  :fruity:

İlkokuldan xD
  13. Hakeem

yaşıyoruz ama farklı platformlarda bannerlord bekliyoruz
  14. Hakeem

Amanin boooo hoooort nereye kayıyoruz şimdi cs:go falan gördüm oralarda :grin: Ares falan cs de bende gelin akn açalım orada
  15. Hakeem

İçeri Buyur|-|

Carnavalle said:
    Bütün nooblar toplanmış napıyonuz la burda :grin:

Biri noob mu dedi?!?!?!?!?  :party: :party: :party: :fruity: :fruity: :fruity: :fruity: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
  16. Hakeem

Charon said:
    ylnz said:
    Vay dostlar, yüzyıllar oldu görüşmeyeli. Başta Serkan, Ege ve İlkay vefasızları olmak üzere (özellikle Serkan puştu  :razz:, insan bir kere mi steam e girmez, arayacağım telefonum bozuldu rehberim sıfırlandı) herkese selamlar. Her şey bir yana, takım olmayı, yaptığımız muhabbetleri düşündükçe tüylerim diken diken oluyor, geçmişe bir özlem duyuyorum.  :cry:
    gel öpüşek

Ay çaronum :smile: gel bekliyom öpüşah
  17. Hakeem

ylnz said:
    Vay dostlar, yüzyıllar oldu görüşmeyeli. Başta Serkan, Ege ve İlkay vefasızları olmak üzere (özellikle Serkan puştu  :razz:, insan bir kere mi steam e girmez, arayacağım telefonum bozuldu rehberim sıfırlandı) herkese selamlar. Her şey bir yana, takım olmayı, yaptığımız muhabbetleri düşündükçe tüylerim diken diken oluyor, geçmişe bir özlem duyuyorum.  :cry:

Hewal yav gözüm doldu benimde ne maçlar yapardık teeeeeee  :roll: :cry:
  18. Hakeem

Vallahi şu eski tarafları bile özledim bıraktıydım aklıma geldiniz yeminle gireyim de yazayım dedim çeki hort hort hort ÇEKKİİİİ özledim yav serkanı bile özledim :sad:
  19. Hakeem

~Reborn

yaz beni yaz vur beni dağlara daşlara :grin:
  20. Hakeem

SPAM KLAN

rejimde olmasaydım girerdim :smile: yeminle banner soğuttu bende açıcam vejeteryanus diye :grin:
Back
Top Bottom