Search results for query: *

1. _RebelliouS_

FSE forumunda Türkçe Alt-Forum

Evet beyler konu başlığında da gördüğünüz gibi fsegames.eu forumunda yani Napolyon Savaşları ana forumunda türkçe alt forum açtırdık bundan sonra her türlü konuyu (etkinlik , sunucu , klanlar gibi) buraya açabilirsiniz . Link : http://www.fsegames.eu/forum/index.php?board=160.0
  2. _RebelliouS_

Napolyon Savaşları Nations Cup 2016 Adaylar bu linkten

Arkadaşlar beni bilenleriniz bilir , yaklaşık 4 senedir MM/NW communitysindeyim . Bundan önce bir sürü ülkelerarası kupa organizasyonları düzenlendi , hepsinde de türk takım kaptanlığını ben yaptım . Şimdi verecek olduğum örnek formu yine verecek olduğum linkin altına adaylık başvurusu yapmak...
  3. _RebelliouS_

Uluslararası Napoleon Savaşları Turnuvası Katılımlar Buradan

Herkese iyi günler , size napoleon savaşlarının uluslararası turnuvasını duyurmak için bu konuyu açtım . Ana konu FSE forum platformunda Herishey tarafından açılmıştır . Beni belki aranızda çok azınız tanıyor sebebi ise hep yabancı regimentlerde oynayıp yabancı serverlarda takılmamdandır ama bu...
  4. _RebelliouS_

NW Completed Euro Cup - Turkish Team

İyi günler herkese , Arkadaşlar konuda belirttiğim gibi Euro Cup adında bir turnuva olacak yakında(1 Mayıs) Türk takımı oluşturmaya çalışıyoruz . Bu turnuva 15v15 şeklinde olup ateş etmek , kılıç almak , atlı olmak gibi şeylerin olmadığı sadece süngünün kullanılacağı bir turnuva rakamın yüksek...
  5. _RebelliouS_

Euro Cup - Türkiye Takımı

İyi günler herkese , Arkadaşlar konuda belirttiğim gibi Euro Cup adında bir turnuva olacak yakında(1 Mayıs) Türk takımı oluşturmaya çalışıyoruz . Bu turnuva 15v15 şeklinde olup ateş etmek , kılıç almak , atlı olmak gibi şeylerin olmadığı sadece süngünün kullanılacağı bir turnuva rakamın yüksek...
  6. _RebelliouS_

Euro Cup - Türkiye Team

7. _RebelliouS_

Dedicated Türk serverı istiyoruz

Lütfen arkadaşlar , ben mm oyuncusuydum hep 60 pingle oynamak zorunda kalırdık yabancı serverlarda lagda çok olurdu ama ben bunları yaşamak çilesini çekmek istemiyorum artık Napolyon Savaşlarında yetkili arkadaşları server açmaya davet ediyorum lütfen !
Back
Top Bottom