Search results for query: *

1. _RebelliouS_

Napolyon Savaşları Klan, Sunucu, Etkinlik Alt Forumları Bilgilendirmesi

Açıkçası verilen karar çok tartışmalı ama niye verildiği belli , taleworlds NW bölümüyle ilgilenemedik alternatif bir forum var ve bu forum NW yapımcısı firmaya ait . O zaman silelim taleworldste ki NW alt forumuna yallah oraya diyelim millete kararı olmuş . NW oynayan yabancıların çoğu NW forumu için FSE yi kullanırken , bizim türk topluluğumuz alışkanlıktan olsa gerek burada NW alt forumunu kullanıyordu . Bende MM Russia moddan beridir avrupa serverlarında oynadığım için FSE forumu tercih ederdim çünkü beni ilgilendiren etkinliklerde oradaydı , FSE yi türkler olarak o kadar kullanmıyormuşuz ki türkçe bir alt forum bile yoktu. Her ülkenin sub-forumu olup bizim ülkemizin sub-forumu olmayınca tanıdığım FSE baş moderatörlerine durumu bildirdim . Böylece türkçe alt forumu da açtılar . Sonra gelip burada FSE de türkçe alt forum açıldığının reklamını yaptım , türk topluluğunu oraya kaydıralım . Amacım türk topluluğunun avrupa serverlarında olan biten eventleri takip edebilmesini sağlamaktı , böylece türk NW topluluğunun süngü kabiliyetini geliştirmesi avrupa serverlarındaki ping değerlerine alışmasını hedeflemiştim . Tabi bu hedeflenen olgu amacına ulaşamadı ama bu kararın her ne kadar radikal olsada avrupalı diğer oyuncularla olan etkileşimi artıracağı için uzun vadede türk NW komunitesine olumlu bir geri dönüş sağlayacağına inanıyorum .
  2. _RebelliouS_

Skandinavisk/Skandinaviske Politik/Politikk

gib skane to denmark all political problems will be solved , easy .
  3. _RebelliouS_

Team Native | Recherche de membres pour Clan War.

Good luck Le Haze
  4. _RebelliouS_

NWWC başvuruları başladı

General Shepherd said:
    _RebelliouS_ said:
    Bu konuyu daha yeni gördüm , fse ana NW sitesinde gereken cevabı verdim Şepırda . Ayrıca buradan kaptanlık başvurumu şepırdın yapacağını bilerek yaptım yoksa bu yıl kaptan olarak katılmayı düşünmüyordum . Fakat Türkiye nin gruplarda round alamayacak seviyelerde oynayıp 15-0 maçlarını yenilip averaj takımı olmasına gönlüm el vermedi . Belki NW türk komunitesi beni tanımaz , belki tanıyan çıkar . Ben Mount and Blade Warband ı neredeyse çıktığından beri oynuyorum ilk Native ile başladım ve Calaquendi klanının iyi oynayan her maçta oynatılan üyelerinden bir tanesiydim . NW dan önce MM Russia oynayanlar var mı aranızda bilmem onuda oynadım ve türk serverlarına bağlı kalmaktansa avrupa sunucularında sürekli oynayarak kendimi süngüde en üst noktalara getirdim . Öyleki düel turnuvalarında finallere oynayan biriydim . MM Russia yerine Vincenzo NW çıkarınca onuda satın aldık devam ettik ve bu avrupada serverlarında oynama sürecim devam etti hala da ediyor . İlk milli takımlar NW turnuvasından beridir Türkiye milli takım kaptanlığını yaptım , eski konuların linklerini bulmak zor olmasa teker teker bulup Türkiye nin o zamanlar gruplardan çıktığını çeyrek final oynadığını da kanıtlayabilirim . Yani burada kimseye boş yapmak istemem Türkiye 1. olacak olmazsa ilk 3'te olacağız hayalleri kurmaya gerek yok , tabiki hedeflerimiz yüksek final oynamayı ben her NWWC turnuvasında istiyorum bütün maçlarda hiç oynamadığım kadar iyi oynuyorum çünkü hissettiğim duygular farklı bunu milli takım için yapıyoruz . Fakat bir gerçek var ki ; ping süreleri , diğer takımların artık birbiriyle sürekli oynamalarından groupfighting kavramını çok üst seviyelere çıkarmış olmalarından dolayı maçların çoğu zorlu geçiyor . Son turnuvada gruptan çıkamadık evet ama her maçta yüksek mücadele sergileyerek kıl payı gruptan çıkamadık (Hollandaya yakın bir skorla kaybettik) . Şimdi şepırd yazmış yok 2013 ten beri oynuyorum şuydu buydu , bunların hepsi reklamcılıktan öte bir şey değil gerçi allahtan seni bilende biliyor. Ben kaptanlığımda size her zaman fırsat tanıdım maçlara çağırdım ama yetersizdiniz . Bu senede kaptan olurum elemeler olur yine gelin deneyelim sizi ama dikkat et bu o övündüğün TR RGL e benzemez burası EU . Sen TR serverda alıcaksın 10-20 pingi onla oynayacaksın karşına sadece türk oyuncular çıkacak ve bunla övüneceksin öyle mi ? EU groupfighting serverında diğer groupfighting eventlerine niye gelmiyorsun yada geliyorsan niye seni "iyi bir oyuncu vay be" olarak nitelendiremiyoruz ? Çünkü avrupa serverı seviyesindeki turnuvalar için gerekli yeteneğin yok . Benim burada amacım seni yerin dibine gömmek değildi , ama yazdıklarına bir cevap verilmesi gerekiyordu umarım bu mesajımı okuyan herkes bana hak verir ve kaptanlıkta beni destekler . Eğer bu yazdıklarım sizi ikna etmiş ise ve beni desteklemek istiyorsanız şu linke gidip siteye üye olun :http://www.fsegames.eu/forum/index.php  ve bu konuya : http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=38202.135  "I support RebelliouS in turkish captainship" diye yorum atabilirsiniz . Takım kaptanlarını turnuva düzenleyicileri seçecek fakat ülke oyuncularından gelen destek mesajlarını da dikkate alacaklar . Herkesin gönlü rahat olsun eğer kaptan olursam herkese açık oyuncu seçme seansları olacaktır kimseye ayrım yapmayacağım fakat hak verirsiniz ki bu milli takım sınırlı sayıda bir kadro ve elit oyuncu kesiminden olmak zorunda , iyi oyunlar .

Hayırlısı bakalım söylediklerini okudum, Türk oyuncu kitlesi tarafından ziyade benim sana olan sitemim bir Türk yerine oraya yabancı bir kaç oyuncu getirip oynatman ve kişisel hareketlerinin sonucu, işin farklı bir kısmı benim oraya atmış olduğum kaptanlık başvurusu diğer bir kaptan seçilirse onunla koordineli hareket etmek çünkü tek başıma yapmak gibi bir derdim yok, senin kaprislerini bu konuda görmek beni tekrar şaşırtmadı ama şayet ki olur seçimlerde sen seçilirsen benim her daim, daha önce de olduğu gibi bir desteğim olacaktır. Özellikle süngümüzün iyi olduğunu iddia ettiğimiz şu sıralarda bizlere laf atıp, savaş yapmayanlar. Senin yazının bazı kısımlarına katılıyorum ama benim geçmişten beri sıkıldığım nokta orada senin kaptanlığın, egon veya kaprislerin değil, yabancı oyuncu sokman bu konuda ama umuyorum ki şu anda Türk ortamında gayet iyi süngücüler var. Onları bulacağından eminim, şayet bulamıyorsan da olur da kaptan sen olursun ki doğrusu benim hedeflerim belli kimseye engel olmak veya başarısızlık değil, seni iyi tanıyorum lakin şunu da bil ki bende bu bozuk ingilizcemle Avrupa ve Kuzey Amerikalılar ile iyi iş tutan birisiyim, beni bilen zaten biliyor yerine, bildiğini zannedip horoz gibi ötüyor desen daha doğru olurdu, bu arada kaptanlık başvurumu geri çekiyorum, CO-Captain olarak başvuruyorum, çünkü bu konularda liyakat açısından sen daha iyi bilgilisin, lakin Anti-Yabancı düşüncesi için sana belirtiyorum, daha fazla hayal kırıklığı görmeyelim, bu yıl kendi ağzımız yerine onların ağızlarını açık bırakacak şekilde onlarla oynayalım, başarılar ve saygılar

Yabancı birkaç oyuncu getirip oynatman dediğin oyuncular avrupalı türkler bilmem farkında mısın ? Şimdi sen Berkovic için yabancı mı diyorsun veya Ynot için ? Birisi belçika türkü diğeri Hollanda türkü , senin değilde bu oyuncuların geçmiş NWWC turnuvasında oynama nedenleri bariz senden daha yetenekliler , avrupa serverlarında sürekli oynuyorlar ve ping süreleri avrupa serverlarında oynayışlarına mani olmayacak seviyelerde (10-30) . Bu geçen turnuvada da söz konusu olmuştu hala kendi ekibini süngüde övüyorsun ve savaş yapmayan korkaklar diyorsun . İstiyorsan en iyi oyuncular dediğin 5 kişiyi bul bende 5 kişimi bulayım first to 15 dediğimiz groupfighting formatında maç yapalım . Yenerseniz bu sene takımı siz kurun katılayım ama kaptanlıktan çekileyim organizasyon sana kalsın . Ben bu teklifi geçen NWWC de çıkıp Türkiye kaptanı ben olacağım dediğin zamanda fse forumunda teklif ettim ve buna yanaşmadın galiba senin tabirinle "savaş yapmayanlardan" çıktın . Kaprisli olduğumdan bahsetmişsin senle uzun süreli bir görüşmem,konuşmam olmadı kaprisli olduğum kanısına nasıl vardın ? Ben zaten her NWWC turnuvasında ortaya çıkarılabilecek en iyi türk takımını çıkardığıma inanıyorum , daha önceki yazımda da belirttiğim gibi benim amacım her NWWC turnuvasında final oynamak elimden gelenin en iyisini yapmak öyle ki NWWC turnuvalarında normal turnuvalarda oynamadığım kadar iyi oynuyorum buda turnuvayı ciddiye aldığımın bir göstergesidir diye düşünüyorum . Başvurunu çekmeni istemem , bakalım turnuva organizasyonunu yapanlar türk takımını kime emanet edecekler görelim . Eğer sen olursan takıma sadece oyuncu olarak katılıp yine elimden geleni yapacağım , ama ben seçilirsem elemeler/antrenman maçları olacak ve herkes çağıralacak . Bu herkesin seçileceği anlamına gelmez , eğer sen ve senin ekibin yine seçilmezseniz bunu kişisel olarak algılamamanı umuyorum . Çünkü bir kadro limiti var ve doğru seçim yapmak zorundayım , umarım bundan sonraki NWWC turnuvalarında da yine kaptanlık başvurunu yaparken benim kaptanlığımdaki turnuvalarda olanlardan ziyade masaya senin ne getireceğini , kaptanlığınla türk takımına ne kazandıracağını somut deliller ile ortaya koyarsın . İyi oyunlar , bol groupfighting serverında ekibinle takılmalar .
  5. _RebelliouS_

NWWC başvuruları başladı

Bu konuyu daha yeni gördüm , fse ana NW sitesinde gereken cevabı verdim Şepırda . Ayrıca buradan kaptanlık başvurumu şepırdın yapacağını bilerek yaptım yoksa bu yıl kaptan olarak katılmayı düşünmüyordum . Fakat Türkiye nin gruplarda round alamayacak seviyelerde oynayıp 15-0 maçlarını yenilip averaj takımı olmasına gönlüm el vermedi . Belki NW türk komunitesi beni tanımaz , belki tanıyan çıkar . Ben Mount and Blade Warband ı neredeyse çıktığından beri oynuyorum ilk Native ile başladım ve Calaquendi klanının iyi oynayan her maçta oynatılan üyelerinden bir tanesiydim . NW dan önce MM Russia oynayanlar var mı aranızda bilmem onuda oynadım ve türk serverlarına bağlı kalmaktansa avrupa sunucularında sürekli oynayarak kendimi süngüde en üst noktalara getirdim . Öyleki düel turnuvalarında finallere oynayan biriydim . MM Russia yerine Vincenzo NW çıkarınca onuda satın aldık devam ettik ve bu avrupada serverlarında oynama sürecim devam etti hala da ediyor . İlk milli takımlar NW turnuvasından beridir Türkiye milli takım kaptanlığını yaptım , eski konuların linklerini bulmak zor olmasa teker teker bulup Türkiye nin o zamanlar gruplardan çıktığını çeyrek final oynadığını da kanıtlayabilirim . Yani burada kimseye boş yapmak istemem Türkiye 1. olacak olmazsa ilk 3'te olacağız hayalleri kurmaya gerek yok , tabiki hedeflerimiz yüksek final oynamayı ben her NWWC turnuvasında istiyorum bütün maçlarda hiç oynamadığım kadar iyi oynuyorum çünkü hissettiğim duygular farklı bunu milli takım için yapıyoruz . Fakat bir gerçek var ki ; ping süreleri , diğer takımların artık birbiriyle sürekli oynamalarından groupfighting kavramını çok üst seviyelere çıkarmış olmalarından dolayı maçların çoğu zorlu geçiyor . Son turnuvada gruptan çıkamadık evet ama her maçta yüksek mücadele sergileyerek kıl payı gruptan çıkamadık (Hollandaya yakın bir skorla kaybettik) . Şimdi şepırd yazmış yok 2013 ten beri oynuyorum şuydu buydu , bunların hepsi reklamcılıktan öte bir şey değil gerçi allahtan seni bilende biliyor. Ben kaptanlığımda size her zaman fırsat tanıdım maçlara çağırdım ama yetersizdiniz . Bu senede kaptan olurum elemeler olur yine gelin deneyelim sizi ama dikkat et bu o övündüğün TR RGL e benzemez burası EU . Sen TR serverda alıcaksın 10-20 pingi onla oynayacaksın karşına sadece türk oyuncular çıkacak ve bunla övüneceksin öyle mi ? EU groupfighting serverında diğer groupfighting eventlerine niye gelmiyorsun yada geliyorsan niye seni "iyi bir oyuncu vay be" olarak nitelendiremiyoruz ? Çünkü avrupa serverı seviyesindeki turnuvalar için gerekli yeteneğin yok . Benim burada amacım seni yerin dibine gömmek değildi , ama yazdıklarına bir cevap verilmesi gerekiyordu umarım bu mesajımı okuyan herkes bana hak verir ve kaptanlıkta beni destekler . Eğer bu yazdıklarım sizi ikna etmiş ise ve beni desteklemek istiyorsanız şu linke gidip siteye üye olun :http://www.fsegames.eu/forum/index.php  ve bu konuya : http://www.fsegames.eu/forum/index.php?topic=38202.135  "I support RebelliouS in turkish captainship" diye yorum atabilirsiniz . Takım kaptanlarını turnuva düzenleyicileri seçecek fakat ülke oyuncularından gelen destek mesajlarını da dikkate alacaklar . Herkesin gönlü rahat olsun eğer kaptan olursam herkese açık oyuncu seçme seansları olacaktır kimseye ayrım yapmayacağım fakat hak verirsiniz ki bu milli takım sınırlı sayıda bir kadro ve elit oyuncu kesiminden olmak zorunda , iyi oyunlar .
  6. _RebelliouS_

Native Completed European 1h Dueling Contest Season 2 - [EDC2]

A_cRaZeD_hObO said:
    6:16 PM - RebelliouS: get a default
    6:16 PM - A_cRaZeD_hObO™: so i win??
    6:16 PM - RebelliouS: yes

RebelliouS can confirm, he gave me wn

Yes I was kinda in this tourny to see how far I could get with only defaults , hobo wanted to duel so yeah I gave him the default , good luck fatty hobo .
  7. _RebelliouS_

Ciiges gave me a default win .

[KoF] Ciiges: get default
    RebelliouS: ah yes
    RebelliouS: do you allow me to share steam posts
    RebelliouS: so they wont need to ask you
    [KoF] Ciiges: yes
  8. _RebelliouS_

TitanToe said:
    If I were to guess it might be a vac ban for MW2 or some****, I highly doubt he's banned in Warband.

Well I added him it says he was online 22 days ago , let see what happens then .
  9. _RebelliouS_

Im at losers round 2 , Im awaiting for a duel between AE_Scar and iLoveCandies but AE_Scar left the game as far as I know and iLoveCandies is VAC banned - http://steamcommunity.com/profiles/76561198042049005/  . I request a default win so I can play at round 3 against Ciiges .
  10. _RebelliouS_

RebelliouS 7 - 4 IG_Rct_Lancel
  11. _RebelliouS_

good fights , ty for the duel

12. _RebelliouS_

[NC 2016] Grand Final & Bronze Match - Turkey NC2016 Champions

Kragen said:
    _RebelliouS_ said:
    banning me permanently twice

Yes cause , I put some people to cool the server owner to unban me but well he was not happy when I was unbanned and kept killing him  :roll:
  13. _RebelliouS_

I remember the server owner banning me permanently twice for kick-killing him or simply killing him , dayum abusive admins  :facepalm:
  14. _RebelliouS_

In-Game Name: RebelliouS
    Steam Contact: RebelliouS
    Faction Desired: Vaegirs
  15. _RebelliouS_

[NC 16] Turkey

Rayden_ said:
    Turkish National Team has played 70 matches in 97 days. Since 1st December 2015 until 6th March 2016.

Tryhards...
    It is a joke please  :mrgreen: :mrgreen:
  16. _RebelliouS_

Congratz to both teams , I knew from the beginning of tourney that Turkey gonna get 1st place this time , thanks bois for bringing the cup to the country!

Helal olsun beyler , süper takım oyunu süper bitiriş
  17. _RebelliouS_

Who will win the Nations Cup 2016?

Shemaforash said:
    at least they're in the finals :grin:

xvCe4T5.png

Yeah we are like forever second , but this year we gonna win this I believe in team Turkey , we gonna break the devil's foot !
  18. _RebelliouS_

FSE forumunda Türkçe Alt-Forum

Evet beyler konu başlığında da gördüğünüz gibi fsegames.eu forumunda yani Napolyon Savaşları ana forumunda türkçe alt forum açtırdık bundan sonra her türlü konuyu (etkinlik , sunucu , klanlar gibi) buraya açabilirsiniz . Link : http://www.fsegames.eu/forum/index.php?board=160.0
  19. _RebelliouS_

Who will win the Nations Cup 2016?

Bauglir said:
    Them leaving the Finland match was I guess cuz the rounds had no impact to their position in the group

Indeed , you play for win , draw , lose . If you can not achieve win or draw what is the point of keep going after you certainly/mathematically lost the match .
  20. _RebelliouS_

How skilled is the player above you?

_Toi_ said:
    On a good day 9,8/10
    On a bad day 7,5/10

for every class

9,983/10 On archer
    7.805/10 On other classes

3 digit is all calculated based on his skills , please .
Back
Top Bottom