Search results for query: *

1. kurtadam646

Oyundaki saçmalıkları yazıyoruz doluş.

Bütün npcler oyunda mal mal dikiliyo tamam beden yapıları boyları falan aynı onu geçde ya bitanesi bile biyere oturmuyo bişey yapmıyo bu çok bozuyo bence  :sad:
  2. kurtadam646

Oyundaki Saçmalıklar

hayır ama sanırım isyancı olunca sonsuza kadar isyancı olarak gözüküyoruz bide benim kastım aslında senaryolardı dimitry efsanesi gibi ...
  3. kurtadam646

Oyundaki Saçmalıklar

Arkadaşlar konu isminde de gördüğünüz gibi bukonu altında saçmalıkları yazıyoruz ben başlatıyorum 1-Multiplayer da bayrak indirirken bayrağın gözükmemesi 2-Şehirlerde veya köylerde kadın kılıklı erkekler 3-Kırım Hanı ,Kazak Atamanı,İsveç Kralı olamamak 4- Lordların ve mareşalların sürekli...
  4. kurtadam646

Yeni mod için şehir isimleri

doğuştan asilerin şehri olsa ve kendine özgü askerleri yada direk eşkiyaları alıp askerleride yapabilirsin ama faction ın ismi özgür milisler falan olur sadece bi ırkın asisi olmaz bu arada  kale issmi istiyosan türkiye o mape pek uymaz o yüzden değişik isimler kullan :grin:
  5. kurtadam646

Kurduğunuz Krallıkların İsimleri.

Özgür milisler diye bütün ordum svadyalı basit milislerden oluşuodu :grin:
  6. kurtadam646

Yalen Şehri Kuşatma sizce bug mu?

bug değil kardeşim bazı komut hatalarındandır bizim askerimize verdiğimiz komutlar gbi neyse işte velhassılkelam bug değil normal  :grin:
  7. kurtadam646

En çok sorun yaşadığınız birlik

isveç koruması warband ın rodok arbeletçileri :grin:
  8. kurtadam646

Konya

Yardım edebilcek olan etsin yarın acailen Konya ya gidicem Konya da ne yapabilirim nererlerde gezmem daha iyi olur acil cevap atın :D
  9. kurtadam646

SAG VE SOL ELDE KILIC TUTMA

Arkadaşlar benim bildiğim kadarı ile modların çoğunda sol eldede bi tane kılıç var ancak bu bloke etmek için yani kalkanın görünüşünü değiştirip kılıç koyyolar  :cry:
  10. kurtadam646

Mount & Blade 2 icin isteklerimiz !

Bence kuşatmalarda kızgın yağlar multıplayerdaki gbi kapılar ve onu kırmak için şahmerdanlar olsun bide oyunda deniz savaşları olursa fena olmaz
  11. kurtadam646

Krallıklarımız

ben önce getirgötür işleriyle bikaç kşi aldım handan sonrada orduyu büyütüp sarranid derebeyi oldum amacım usta memlükleri orduma katmaktı bi kaç usta askerim olunca kendi kralığımı kurdum ismi Osmanoğulları ydı :grin:
    sonrada tüm krallıkları yavaş yavaş yok ettim şu an başkentim Sargoth
  12. kurtadam646

Savaş Taktikleriniz.

Arkadaşım düşman sen taktik kuararken gelse bile sobnuçta en ortaya dalcak büyük ihtimal o sıradada askerler yerine oturcak bişey deişmez bu arada recruit ım ama oyunu uzun süredir oynuyorum
  13. kurtadam646

Savaş Taktikleriniz.

Diğer eleştirileri bilemem ama taktik hızı konusunda niye bu kadar sorunlusunuzki savaşda haritayı açıp ordan askerleri grup grup yönlendirseniz çok kolay ayrıca süvarilerin bir kısmı atlı herolar bile olabilir yani illa iki ayrı süvari grubuna gerek yok :grin:
  14. kurtadam646

En iyi Lord

zırh da haklısın sanrım levha zırh mı ne kullanıo ama tüm kralların seviyeleri eşit stadlarıda sanırım
  15. kurtadam646

En iyi Lord

Arkadaşlar forumda göremediğim için soruyorum Acaba oyundaki en iyi ve teke tekde en iyi dövüşçü hero yani kahraman kim? Bence Sancar Handır çünkü adamda mağazada satılmayan sarı renkteki kergit muhafız zırhı vardı yanlış hatırlamıyorsam
  16. kurtadam646

Savaş Taktikleriniz.

bu da benden

uzaktaki süvariler                                                      uzaktaki süvariler

hafif p.                        hafifp.
                                                            hafif p.          hafif p.
                                                                        Ağır p.

hafif piyadeler svadya milisi bile olabilir ancak  ağır piyadeler nord baltacısı olsun
    ilk önce süvarileri haritanın 2 yanına gönderin hafif piyadeler  ise ağırların yanında yada uzakta olsunlar ancak ilk başta düşman hep ağırlara dalsın
    sonra hifif piyadeleri şekildeki konuma sokun hafif diyorum çünkü hızlı hareket etmeleri lazım
    sonrada tüm düşman çembere alınınca süvarilerle düşmana arkasından saldırın
    tek sorun okçular olcak onada kendi okçularınızla karşılık verin
    taktik bildiğiniz turan taktiğidir yani kurt kapanı  :grin:
    bu arada p dediğim piyade oluyor
  17. kurtadam646

İlginç Bir Olay

arkadaşlar banada olmuştu...

svadyadan bir kale almıştım ancak askerlerin çoğu ölünce kaleye asker koyamamıştım ve çapulcular kaleyi kuşatmıştı ancak onlar kuşatırken ben onlara saldırıp kuşatmayı kaldırmıştım  :grin:hehe
  18. kurtadam646

[WB][MP] Çanakkale Savaşları 1915-Birinci dünya savaşı modu

ne zaman çıkıcak sabırsızlıkla bekliyorum :smile:
  19. kurtadam646

Evcil Hayvanlar

Birde köpeği eğitmek için handa bir köpek eğitmeni buluruz bide haritada başıboş inekler falan olursa onları avlarız elimizde av oku falan olur eğlence artar bide köpeğin cinsi olur yavrular falan :mrgreen:
  20. kurtadam646

Gerekli

bide kale savunmalarında sabit hızlı ve güçlü kundaklı oklar konsun  sabit olur FLE KULLANIRIZ BİR OKDA ADAM ÖLDÜRÜRÜZ saldıranlarda kullanır bide kızgın yağlar falan fılatırız bizim güçlü kapımız olur onlar kapıyı kırmaya çalışır
    :cool: :grin:
    boş spiler işte
Back
Top Bottom