Search results for query: *

1. Scorpion_Akrep

Lütfen yardım edin

Beyler ben dün oyun oynadım sonra kapattım.Bugün açtım bi baktım Görev Çubuğum yeşil ve mor renk karışımı olmuş normalde maviydi lütfen yardım edin  :(  :cry:  :cry:  :cry:
  2. Scorpion_Akrep

Ailevi Konu[Çok Ciddi!]

Merhaba Herkese. Benim bir sorunum var,12 yaşındayım,fakat annem ve babamdan şikayetçiyim.Onların seslerini duymaktan bıktım!Anlatıyorum; Babam geceleri televizyon izlerken hadi artık yat diyip,beni yatağa sokturur zorla,sonra da kapıyı kapatır.Kendi kapılarını da kilitler,o kilit sesi beni...
  3. Scorpion_Akrep

Gaylık Bir Hastalık Mı?

Şimdi ben hasta mıyım çok acil.  :oops:
  4. Scorpion_Akrep

Yılbaşı

Yılbaşınızı kutluyorum nice mutlu senelere  :)  :)  :)
  5. Scorpion_Akrep

Beyler acil yardım lütfen !!

Ya beyler ben şimdi daha yeni wfas aldım ama oyunun simgesine tıkladığımda ''Bu oyuna erişilemedi lütfen tekrar deneyiniz'' yazıyo kaç kere denedim olmadı  :cry: napıcam yardım edin lütfen  :!:  :!:
  6. Scorpion_Akrep

Steam hatası

Beyler ben oyundayım ama steam ı açtığımda çevrımdışı gözüküyomrum  :x hiçbir oyun açılmıyo napabilirim ?
  7. Scorpion_Akrep

Yardım edin Lütfen

Ya beyler ben Warband ı SP oynuyom ama krallar bir türlü dışarı çıkmıyo  :x ben kendi krallığımı kurdum hala çıkmıyolar şehirden bunu nasıl yapabilirim ?
  8. Scorpion_Akrep

Yardım lütfen !!

Ogniem i Mieczem bende Native gözüküyo modules de Ogniem i Mieczem gözüküyo oyunu açtığımda Native gözüküyo ve sw yi açmıyo yardım ederseniz çok sevinirim teşekkürler.
  9. Scorpion_Akrep

Yardım lütfen

Şimdi beyler ben Taleworlds yani buraya üye oldum.Üye oldum avatarımı yaptım kendim dahi kimsenin resmi gözükmüyo.yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler
Back
Top Bottom