Search results for query: *

1. Konoha no Shiroi Kiba

Anime Replikleri

Başlıkta gördüğünüz gibi herhangi bir animeden sevdiğiniz bir replik veya diyalog varsa yazabilirsiniz. Kurallar ise saçma sapan küfürlü videolar ve küfürlü replikler atmayın, ve anime sevmiyorsanız da bunu kendinize saklayın. Aynı zamanda yazarken repliğinizi bitirdikten sonra repliğin hangi...
  2. Konoha no Shiroi Kiba

Kick Boks

Kolay gelsin arkadaşlar. Forumda bu spor ile ilgilenen arkadaşlar var mı varsa bi kaç sorum olacak.
  3. Konoha no Shiroi Kiba

Ehl-i Kitap ve Kafirlik

Burdan devam edin orada spam oluyor. Bilmeyenler için konuyu kısaca özetliyorum. Ehl-i kitap a kafir denilir mi? Tanrı inancı olana kafir denilebilir mi? Edit: Başlık değişti. Edit2: Konu kapsamı genişletildi.
  4. Konoha no Shiroi Kiba

Alttaki Üyeye Soru Sor

Böyle bir konunun işe yarayacağını düşündüm. Yapacaklarımız şu şekilde. Altta ki üyeye istediğiniz her konu da aşırıya kaçmadan soru soracaksınız. Bu, internete koyacağınız bir fotoğraf hakkında bir görüş alma olabilir ya da forumda ki şu şu üye nasıl biri vs. diye soru soracağız. Ben...
  5. Konoha no Shiroi Kiba

Bölüm Seçimi

Konuya geldiğiniz için sağ olasınız cevaplarınızı bekliyorum. Arkadaşlar, ben 1 sene sınıf tekrarı yaptım. Bu sene de Lise 2 ye geçtim. Lise 2 de Dil ağırlıklı bölümü seçtim. İngilizceye yatkınlığım var fakat 6 saat ne yapacağımı bilmiyorum. Birde ilerde ne olacağım konusunda kararsızım. Eşit...
  6. Konoha no Shiroi Kiba

1 Dakikanızı Ayırın !

Arkadaşlar "Engelli Memur" alımı için imza toplanıyormuş. Bir yerden karşıma çıktı. Belki bir ihtimalle bunu gerçekleştirebiliriz. En fazla 1 Dakikanızı alır. İmza atmak isteyenler Buradan isteklerini yerine getirebilir. Açıkcası 10.000 Kişiyi bulmak zor gibi geliyor. Bir umutla...
  7. Konoha no Shiroi Kiba

Tom Cruise & David Beckham basıldı mı ?

Arkadaşlar az önce gözüme bu şekilde bir haber çarptı pek inanasım gelmedi ya da bu ikisinden böyle bir şey beklemediğimden olabilir. Sizin düşüncelerinizi öğrenmek istedim böyle bir olay olmuş olabilir mi ?
  8. Konoha no Shiroi Kiba

Anime Platformu -Konu Açıldı-

Konu Hakkında Bu konuda her animeci bilgi paylaşabilir, anime önerisi yapabilir. Animeye yeni başlayacak arkadaşlara filler(bunun ne olduğuna daha sonra değineceğim) listesi verebilir. Şimdilik 4 anime tanıtımı yapmayı düşünüyoruz.(Naruto, Bleach, FMA, Death Note) ileride isteyen arkadaşlar...
  9. Konoha no Shiroi Kiba

Üstteki üyenin kötü/sevmediğiniz yönleri.

:arrow: Üstteki üyenin kötü yönlerini yani sevmediğiniz yönleri söyleyeceksiniz. :arrow: Karşılıklı oylama yasak. :arrow: Puanlama yok. Benden başlayın.
  10. Konoha no Shiroi Kiba

Vücut Geliştirme

Arkadaşlar, aranızda bu konuda bilgili abiler arkadaşlar var. Ben ailemi ikna ettim yarın vucüt geliştirme salonuna gideceğim. Boyum 1.75 - 1.80 arası kilom ise 50 sizce bu sporu yapmalımıyım ?
  11. Konoha no Shiroi Kiba

Bilardo Istakası

Arkadaşlar Bilardo 'ya bu aralar çok fena sardımda. Bir sitede 3 Band Istakası ile Pool Istakası diyor aralarında ne fark var ? Birde hangi marka önerirsiniz Istaka olarak ?
  12. Konoha no Shiroi Kiba

Superonline / Fiber İnternet

Selam arkadaşlar, acele ile açtım konuyu yanlış yerde ise kusura bakmayın. Babam Superonline 'a geçmeye karar verdi. Ancak bizim binamızda kablosu yok. Bu kablo işini nasıl yapacağız. Geçemeyecekmiyiz Superonline 'ye. Yoksa buraya kablo döşeyeceklermi ?
  13. Konoha no Shiroi Kiba

Hafıza Kartının İçini Sildim.

Arkadaşlar dün gece ben mi sildim bilmiyorum. Telefona müzik atarken Kart Okuyucudan çıkarttım telefona taktım müzik vs. yok. Herşey gitmiş. Tekrar Kart Okuyucuya taktım hafıza kartında sadece Private klasörü var lütfen yardım edin ya :D
  14. Konoha no Shiroi Kiba

Ask.fm | Bana soru sor!

Evet arkadaşlar böyle bir site gördüm. Bana soru sorun bebişler. :D formspring gibi ama değişik işte ya :D Anlatamıyorum. Üye olanlar profil linkini yazsın buraya ilk posta ekleyeyim daha kolay soru sorabiliriz birbirimize. Profiller; http://ask.fm/sharingannokakashi
  15. Konoha no Shiroi Kiba

Akıl Danışma -Taleworlds Yardım Hattı-

Arkadaşlar son günlerde çoğalan akıl danışma yani nasıl desem "Aklımda birşey var yardım edermisiniz ?" gibi konuların azalması için böyle bir konu açma gereği duydum. Goker'e sordum uygun olur dedi ve açtım. Spam ve Trollük yapmayınız. Yasaklar; 1- Irkçılık yasaktır! 2- Siyaset politika...
  16. Konoha no Shiroi Kiba

Cin Hastanesi

Haberlerde göz gezdirirken gözüme çarpan ilginç ve saçma birşey yorumlarınızı alalım. CİN HASTANESi Çeçenistan'ın Grozni kentinde hizmet veren "İslami Tedavi Merkezi" diğer adıyla Cin Hastanesi, akıllara durgunluk veriyor. Eşi benzeri olmayan Çeçenistan’daki dünyanın ilk ve tek “Cin...
  17. Konoha no Shiroi Kiba

Film Yardım

Türk tarihi ile ilgili bildiğiniz film var mı ? Lütfen yardım edin.  :mrgreen:
  18. Konoha no Shiroi Kiba

Rock - Metal Tarzı Müzik Yardım.

Arkadaşlar Rock müzik dinlemeyi düşünüyorumda. Hard rock veya metal gibi müzikler önerirmisiniz ?
Back
Top Bottom