Search results for query: *

1. krst07

ArmA 3

Yeni video geldi sıcak sıcak.
  2. krst07

ArmA 3

Yeni Bölüm Geldi  :cool: :cool: :cool:
  3. krst07

ArmA 3

Pyschodelic said:
    Herkese selamlar. Biraz hort gibi olacak ama yeni konu açmak yerine buraya yazmak daha doğru olur diye düşündüm. Aslında aklımda olan fikir, yeni bir konu açıp, geniş ve detaylıca bir arma incelemesi yazmaktı ama zaten var olan bir konu olduğundan ve oyun biraz eskimiş olduğundan şimdilik pas geçtim. Belki ileride istek olursa bir şeyler karalayabilirim.
      Ana konuya dönecek olursam. Yaklaşık 3 senelik (sanırım) arma oyuncusuyum ve kütüphanemde yazan 872 saatin her dakikasını milsim* (military simulation/askeri simulasyon) senaryolarında geçirdim. Herkesin tercihine saygım var tabi ama altis life gibi role play serverları çok velet kaynıyor ve ben Türk serverlarında daha hakkıyla role play yapabilen (arma olsun gta samp olsun vs vs) 4 kişiyi bir arada göremedim. Daha önce exile,wasteland denemelerimde oldu ancak bana çok yüzeysel geldiler. Hakkını yemeyeyim içimde de zaten bir ''simulasyon'' fetişisti var  :mrgreen: .
    Eğer benim gibi askeri simulasyon merakınız varsa '' Wyvern PMC'' olarak oluşturduğum ve toplamda 20 kadar üyesi bulunan bir milsim clanım var. Merakı olan herkesi beklerim. Bu arada milsim diyip durmama bakmayın bazı eski klanlar gibi rütbe sistemi koyup kendini asker zanenden manyaklardan da değilim.
    -Clanımızdaki sistem işleyişi genelde en tecrübelilere tim liderliği veriliyor ve herkesin zevkine göre oynamak istediği roller dağıtılıyor (nişancı, makineli tüfek piyadesi, sıhhiye, anti tank roketçisi vs vs.). Rol dağılımından sonra belirlenen ekipmanlar dağıtılıyor ve operasyon başlamadan harita üzerinde taktik hazırlanıp ona göre araçlı veya araçsız intikal yapılıp aksiyona başlıyoruz. Herhangi bir rütbe, alt-üst ilişkisi yok ancak kurgulanan planın uygulanabilmesi için tim liderleri ''geç şurada beni vurun diye bağır'' dese bile onu yapıyoruz. Yani ego tatmini olayı olmadan yapabileceğimiz en düzenli ve eğlenceli şekilde askeri simulasyon senaryoları kurgulayıp oynuyoruz. Aramıza katılmak isteyen herkesi bekleriz.
    Katılmayı düşünen arkadaşlarımız için
    Steam Grubu: https://steamcommunity.com/groups/WyvernSecurityCompany
    Discord Davet Linki: https://discord.gg/Bp7vkAb

Son olarak, tüm yaptığımız bu senaryoları özetlediğimiz ve günlük gibi tuttuğumuz bir blog sayfamız ve onu desteklemek için kurulan ve video yüklediğimiz bir youtube sayfamız var. Onlarında linkini şöyle fırlatayım:

Blog Sayfamız: https://wyvernpmc.blogspot.com.tr/
    Youtube Kanalımız: https://www.youtube.com/channel/UC4G5DfpIAVBwY0FVZuy2m8A

Birkaç örnek video atıp mesajımı sonlandırayım. Gelmek isteyen herkesi bekleriz.  :wink:
    Bu videoyu kulaklıkla açın, Ailenizden birisi varsa yanınızda garipseyebilir ilginç muhabbetler dönüyor  :mrgreen: :mrgreen:

İçinde bulunduğum gruptur tavsiye ederim. ilk başta tereddüt etmiştim FPS beni çeken tür değildi, bir kaç oyuna girdikten sonra içimde mercenary  yatıyormuş meğerse dediğim grup oldu.
  4. krst07

The Elder Scrolls V: Skyrim

Kolejli kardeşlerimiz adamdır. Kuzeyliler onları sevmesede (tılsım) lı silahlar kullanıyorlar...
  5. krst07

Counter-Strike: Global Offensive -

zzz

graphic.png
  6. krst07

The Elder Scrolls V: Skyrim

Nord'dan ejderdoğan olmaz Summerset Isles'dan selamlar
  7. krst07

Siyaset

Atom 3 gündür terör destekçilerini paçavraya çeviriyor.  :lol: :lol:
  8. krst07

Siyaset

6mbJFvA.jpg
  9. krst07

Sevgi satılıkmıdır?

Eskort sevgi'denmi bahsediyorsunuz ?
  10. krst07

Anime/Manga

Manga final verdi. sanmam geleceğini
  11. krst07

Anime/Manga

Ft'nin mangası efsane olucak gibi yeni arc güzele benziyor.
  12. krst07

League Of Legends | 6. Sezon

Emperor Pertinax. Tr
  13. krst07

Yokmu etkinlik filan şimdi
  14. krst07

Varsa etkinlik buyur ederiz Yaz benide.
  15. krst07

Denendi onaylanmıyor herkesin işi gücü olduğu için müsait olunmuyor. İllaki yapıcam diyorsan kolay gelsin  :ohdear:
  16. krst07

Forumdaki komik diyaloglar ve sözler

Kararsiz_Atom said:
    Ağbi adfghfdjsfghsdgfdag
  17. krst07

Kenan Evren Öldü

Yağmur komünisttir; çünkü herkese eşit yağar. Rüzgar ise kapitalisttir zayıf olanı yıkar. -Kenan Evren

Toprağı bol olsun
  18. krst07

Counter-Strike: Global Offensive -

Hoaydaaaaa hocam hack var
  19. krst07

oyunu sürekli oynasam kiç çilingir kim platin görürdük be gülüm  :fruity:
Back
Top Bottom