Search results for query: *

1. waxy_jack

Kara Gürzden Sonraki Bir Görevde Sorun

KARA GÜRZDEN SONRAKİ GÖREVLER: 1-ilk önce büyük litvanya için diye bir görev gelecek bu ıvan barabashı kazak tahtına geçirmeniz anlamına geliyor ıvan barabashı yanınıza alıp isyanı başlatabilirsiniz. zaten kara gürz sizde ve ölü olduğu söylenilen barabash sağ olduğu için isyan kolaylıkla...
  2. waxy_jack

Radzwill Ortada Yok Öldüremiyorum (Kara Gürz)

karayikan said:
    Aynı sorun bendede vardı çözemedim :sad:

çok emek verdim umarım bir bug değildirde bir şeyi eksik yapmışımdır
  3. waxy_jack

elzora666666 said:
    belki bugdur  :???:
    yok yani radzwillide hiç görmüyorum kievede gizlice girdiğimde muhafız almıyor.
    Bug olsaydı muhafıza lordun salonuna girmek istiyorum seceneği çıkmazdı.
    Sadece ayrı olarak paralı asker kıyafeti falanmı almam lazım acaba bir bilen çıksa  :smile:
  4. waxy_jack

Arkadaşlar forumda yazmışsınız paralı asker kılığına gir ve kieve gidip radzwilli öldür diye fakat kiev şehrine sızıp kale muhafızıyla konuştuğum zaman bana ne istiyorsun dilenci diyor. Lordun kabul salonuna girmek istiyorum diyincede git burdan diyor. Ayrıca radzwilli lehistan kralı olduğundan...
  5. waxy_jack

At ve Kılıç Türkçe Yaması İkinci Versiyonu

Xefor Cioss said:
    giresunlu said:
    cioss tr dosyası var ama full türkçe değil kardeşim.

Bu konu M&B:1.011 TR yaması için olan bir konu. Neyse M&B:Warband 1.127de TR dili geliştirildi. Tamamen çevirliydi zaten. Sadece lisanda buglar oluyordu. Forumda lafı geçildi bunun. Türk oyuncular oyunlara para verip geliştirilimesinde rol olacakları yerde, gidip 1-2 TLye korsan alıyorlar. Yapımcı-Dağıtımcı firmalarda doğal olarak yabancı oyunculara özeniyorlar. Oyunu İngilizce oyna, 1 tane dil bugu göremezsin. Eğer gelicek yıllarda Türk oyuncularda gözle görünür bir değişim olursa ne olacağın kimse bilemez.

Arkadaşım sen ne saçmalıyosun benim oyunum 1.011de ve o oyunumu bitirmedende yeni sürüm yüklmicem bana full türkçe sürümü lazım ve ben diğer kullanıcılarımız gibi bu dosyayı inidirip kurmak istiyorum.Üzerine vazife olmayan şeylere burnunu sokma neye muhalefetsin anlamadım yada sadece mesaj kasıyosun neyse. Ayrıca evet dosya açılmıyor...
  6. waxy_jack

Gizli İtemler !

GhosTR said:
    http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,48919.0.html cevabı bu konunun içinde gizli :smile:

eyv çok sağol...
  7. waxy_jack

GTA IV

this game a very good !  :smile:
  8. waxy_jack

4 Kelime Hikayesi...(oyun)

"onu alıp evine götürmüş..."
  9. waxy_jack

Gizli İtemler !

harlaus01 said:
    arkadaşım bu sorunun cevabını arasaydın bulurdun  oyüzden sana cevabını söylemiyeceğim .bAK YUKARIDA ÇOK ESKİLERE DAYANAN MAZİSİ İLE ARATUŞU VAR ONU KULLANIRSAN KESİNLİKLE CEVABINI BULURSUN

Hayır bulamadım bide sen ara bakalım...
  10. waxy_jack

Gizli İtemler !

Arkadaşlar eski sürümlerde şehirlerde bazı gizli yerlerde özel itemler vardı. Bende şuan 1.003 var. 1.003'de gizli itemler varmı ?
  11. waxy_jack

A ... (T.B ) Movie ...

Necati said:
    Kendisini saygıyla anıyoruz... :grin: :razz:

biran önce aramıza dönmesi temennisiyle  :smile:
  12. waxy_jack

Mount & Blade'de Deniz Savaşları

bazı değişiklikler iyi olabilir...  :wink:
  13. waxy_jack

Mounth & Blade Çocuklar

köylerde ve şehirlerde gezen küçük çocukların olması güzel olurdu çok iyi bir fikir...
  14. waxy_jack

M&B'de Yaratıklar Olsa...!?

olci123 said:
    Allah korusun yaratıkmış,mis gibi oyun işte daha ne istiyorsun??

isteyenler varmış demi arkadaşım ??
  15. waxy_jack

Şehirlerim Gitti!

Arkadaşlar oyunda bir adamla konuştum...Ve tüm şehirlerim ve köylerim kırmızı renkte oldu.Resimlere bakarak bana tam olarak ne olduğunu söyleyebilirmisiniz ?
  16. waxy_jack

Mount & Blade 1.011

turkhani said:
    bide kardeşim bare türk oyunu ona saygı duyun yakında gelir türkiyeye öbür oyunlardada orjinel almalısında neyse valla orjin al bence

orjianl almak önemli bencede, fakat mb'nin türkiyeye gelmesine daha çok var bence...
  17. waxy_jack

Tüm Hileler ve Küçük "Trick"ler

1.003'de at ile şaha kalkma tuşu çalışmıyor  :???:
  18. waxy_jack

Türk Devletleri Bayrakları (Turkish Flags)

eline sağlık indiricem bayraklar çok güzel olmuş...
  19. waxy_jack

iceberg987 said:
    bence sen git knight ta lvl kas veya metin 2 de sen o tarz bişey istiyorsun :smile:

saçmalama arkadaşım istediğimden değil sadece bir öneri anket adı üstünde
  20. waxy_jack

M&B de askerler yanısıra yaratıklarlada savaşmak istermiydiniz arkadaşlar ?? [Not: Kendim istediğimden sormuyorum sadece bir anket]
Back
Top Bottom