Search results for query: *

• Users: Tenzō
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Tenzō

.

.
  2. Tenzō

FTL: Faster Than Light

Normalde pek konusu açmayı düşünmüyordum ama yeni Advanced Edition beni bayağı etkiledi açıkçası, oyuna müthiş bir yenilik katmış. Konu düzenini sonra hallederim de, oynayan veya oyun hakkında bilgi almak isteyen biri var mı?
  3. Tenzō

Başörtüsü

Resimler, çizimler konusunda bu tartışmanın devam etmesine gerek yok bence. Tartışmak isteyenler buradan devam etse iyi olur.
  4. Tenzō

Tabu?

Herkese merhaba, Her toplumun belli tabuları vardır. Daha çok insanlara göre yapılması korkunç, doğru olmayan davranışlara denir tabu. Bu tarz davranışlar toplu tarafından hoş karşılanmaz ve olabildiğince uzaklaştırılır. Tabular toplumsal ve belli bir bölgeye özel olabileceği gibi, evrensel...
  5. Tenzō

İnternetimdeki Problem

Selamlar, Bir iki ay önce başladı bu problem. Hiçbir şey yapmadan internet ile bağlantı kesiliyor. Modeme tekrar bağlanınca düzeliyor fakat bu en fazla 5-6 dakika sürüyor. İşin garip tarafı bu sadece bilgisayarımda oluyor. Telefonumla modeme bağlanıp rahatça İnternet'e girebiliyorum. Fakat...
  6. Tenzō

Mouse Problemi

Herkese selam, Birkaç ay önce başlamıştı bu problem de yaklaşık 2 aydır bu bilgisayarı kullanmadığım unutmuşum. Fareyi herhangi bir USB girişine takıyorum çalışıyor, fakat hareket ettirmeye kalkınca çalışmıyor. Farede değil herhalde problem, başka bilgisayarlarda bu tip bir sorun yaşamadım...
  7. Tenzō

Konsol?

Arkadaşlar iki seçenek arasında kaldım. PS3 ve PS Vita. Siz hangisini tercih ettiğinizi sebepleri ile birlikte yazarsanız kafamda bir fikir oluşabilir.
  8. Tenzō

Crusader Kings II

Crusader Kings II Zevkli bir Paradox oyunu olacağa benziyor. Savaştan çok politik bir sistem üzerine kurulmuş. Politik oynamak isteyen oyuncuların damak zevkine göre bir oyun. Açıkçası kavramak biraz uzun sürebilir ama HoI3 gibi bir bağımlılık yapacağını düşünüyorum. -Videolar Seven Deadly...
  9. Tenzō

Bedava SMF Forum Kurmak?

Cahilliğimi mazur görün fakat beni bu konuda aydınlatacak biri var mı? Fazla kabiliyetim yok o yüzden biraz detayıyla açıklabilirseniz çok iyi olur. :) Not: Tatar, Batuhan ve Hayru sizin tembelliğiniz yüzünden ben açtım. Kıymetini bilin Remzi kardeşinizin. :P
  10. Tenzō

[_Akıncı_] Bozkır Akıncıları | Üye alımları açık...

--- Bozkır Akıncıları --- Üyeler Akıncı_Han_Shiki Akıncı_Bayraktar_Hatake_Kakashi Akıncı_Bayraktar_GerginBeyefendi Akıncı_Bayraktar_Flecha Akıncı_Elçi_Remzi Akıncı_Tarkan_Mucahit Akıncı_Azap_TurkJedi Akıncı_Azap_Roofvoel Akıncı_Azap_İnvader Akıncı_Nefer_OverLord Akıncı_Nefer_Radioactive...
  11. Tenzō

TW Dil Okulu - Alımlar Devam Etmekte[Pasif]

- Ön söz - Ön sözleri pek sevmem açıkçası. :) Ama bir iki söz söylemem lazım. Öncelikle bu fikri ilk üye olduğum zamanlardan beri düşünüyorum. Fakat bir türlü kendimde konu açacak cesareti bulamadım. Birkaç dostum destek çıktı sağ olsunlar. Birde hobeto'nun açtığı konuyu görünce cesaretimi...
  12. Tenzō

Bayraklar Ve Anlamları

Evet "Daha önce böyle bir konu vardı." dediğinizi duyar gibi oldum. :) Fakat bu farklı. Şöyle ki bu konuda bayrakları anlamları ile yazıyoruz. Daha doğrusu bayraktaki simgelerin renklerin neleri temsil ettiklerini yazıyoruz. Bayrağı veya ülkeyi sevip sevmemeniz önemli değil. Sadece anlamını...
  13. Tenzō

Steam Çevrim Dışı Mod Hatası

Merhaba, Son günlerde bu Steam başıma yeni bir dert çıkardı. Oturduğum bu evde internet bulmak çok zor. Bu sebepten Cevrim Disi Mod'da oynuyorum. Fakat 3 gündür Cevrim Disi Mod'da başla dediğimde. Hata mesajı alıyorum. Steam ağına bağlanılanıyor. Hatasını alıyorum. Tamama bastığımda küçük bir...
  14. Tenzō

Atlantis - Çağlardır Unutulmayan Efsane

Atlantis Kısaca Bilgi: Eflatun'a göre Atlantis, "Herkül Sütunları'nın ötesinde" yer alan, Batı Avrupa ve Afrika'nın birçok kısmını fetheden ve Solon'un zamanından 9,000 yıl önce (yaklaşık M.Ö.9500) Atina'yı fethetmeye çalışan, ancak başarılı olamayıp bir gecede okyanusa batan bir uygarlıktır...
  15. Tenzō

Köşe Yazıları

Evet arkadaşlar, adında anlaşılacağı gibi bu konunun amacı köşe yazılarını paylaşmak. Bu yazılar herhangi bir yazardan olabilir. Sadece hoşunuza gitmiş veya sizde bir iz bırakmış olması yeterlidir. Köşe yazılarını paylaşırken dikkat edilmesi gereken çok küçük hususlar var. Bunlar: • Görüntü...
  16. Tenzō

Steam ile ilgili bir problem

Merhaba arkadaşlar, Warband'ı orjinal olarak D&R'dan aldım. İlk başlarda offline olarak çalıştır dediğimde hiçbir sorun olmadan çalışıyordu. Ama şimdi offline olarak çalıştırdığımda hata alıyorum. Aşağıda buna benzer bir konu var. Fakat bende daha önce internet olmadan da sorunsuz...
  17. Tenzō

Ufak bir sorun

Merhaba arkadaşlar, Warband la ilgili ufak bir sorun oldu. Arama yaptım fakat cevabını bulamayınca konu açmak zorunda kaldım. Warband'ı çalıştırmak isteyince "CD anahtarı sunucusuna bağlanılamadı." şeklinde bir hata alıyorum. Yardım edenlere şimdiden teşekkürler.
Back
Top Bottom