Search results for query: *

• Users: Erak
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Erak

Eklediğim troopları nereden bulabilirim

Morgh'un editöründen yeni askeri birlik yaptım.Mercenary Swordsman'in türünde local yazıyordu sanırım,yeni yaptığım birlikte de aynısını işaretledim,bu adamları nasıl bulabilirim?
  2. Erak

IŞİD'den Türk Halkına Mesaj

...Removed... Fazla söze gerek yok.Hükümetle danışıklı dövüş devam ediyor.
  3. Erak

1107 Sonbaharı

Uzun zamandır kafamda olan,arada ilham geldiğinde düzenleyip belki yeni  bir bölüm yazıp kapattığım hikayem.Karakter isimlerini bulmakta zorlandığım için bazılarını Warband'dan yeniden kullandım.Yarışma için yayınlamayı düşünüyordum ancak elimde yeterli bölüm yok. Not:Birinci bölümü parça...
  4. Erak

The Vampire Diaries|Spoiler zorunlu!

Evet arkadaşlar,kısa bir süre önce 15 tatilde zaman bolluğundan başladım bu diziye(ablam sağolsun),öküz gibi izliyorum şimdi bağımlısı oldum gayet kaliteli bir dizi,konu çakmada zevkle izliyorum her gün bir bölüm,internetten izleyebilirsiniz şuan yeni bölümlri alan bir kanal yok CNBC-e...
  5. Erak

İz

Arkadaşlar geçen yıl ramazan ayında sabah 8e kadar pc oynuyordum dizimde,2ye kadar yatıyodum,sonra tekrar pc,hep dizimde olunca,iz çıktı,annem gördü gizleyemedim çok kızdı,geçmedi hala nokta nokta duruyor,ne yapabilirim sizce :?
  6. Erak

Kaptan Sverre

Yaklaşık 2 ay önce yazdığım bir hikaye,beğenilirse devamı gelir.
  7. Erak

Dile Dolanan Şarkılar

Merhaba arkadaşlar,uzun zamandır böyle bir konu açmak istiyordum,ama cesaret edemiyordum,şimdi açtım işte :) Hepimiz zaman zaman yabancı şarkılar dinlemişizdir,ağzımıza dolanırlar,tekrar ederizdile dolanırlar ama sözleri mutasyona uğrar,ah ah şu şarkıyı hemen bi bulsakda dinlesek deriz,ama...
  8. Erak

Orkun Gaming Channel|Minecraft ve Tüm Korku Oyunları!

Evet arkadaşlar herkese merhaba ben Orkun ! Diye başlar korku dolu eğlenceli mi eğlenceli oyun serilerim. Ufakça kendimden bahsetmek gerekirse ; Orkun Işıtmak , 17 yaşındayım , Izmir'de yaşıyorum ve 4-5 aydır youtube videoları çekiyorum . Öncelikle Kanalım : http://www.youtube.com/thepersica...
  9. Erak

Mac OS ile ilgili bir kaç soru

Merhba arkadaşlar aklıma bir kaç soru takıldı,ileride belki mac almayı düşünüyorumda, 1)Macde oyun sayısı azmış sanırım arkadaştakini kurcaladım birz app storeda sadece civ 5 ,cod 4 black ops vardı büyük oyun olarak.Bu konuda ne düşünyüorsunuz? 2)steamdaki mac bölmünü kurcaladım biraz,cs go...
  10. Erak

TW Forum Android/iOS Uygulaması

Böyle bir şey gerekli mi sizce?Iphone 4te gerekli verimi alamıyorum.Uyuz oluyor forum,ayrıca uygulamanın yanında belkide mesajlaşma şeyside geliştirilir ne dersiniz gerek var mı?
  11. Erak

PCnizin Hızını Ölçün!

Merhaba arkadaşlar bir kaç saat önce tozlu klasörlerin içinde pcnizin hızını asal sayı twstiyle ölçen bir program buldum,küçük bir şey,upload ettim ki forumca hızımızı ölçelim diye,bende 8 snlik rekor var,hadi bakalım :P Tık tık
  12. Erak

gameminer.ru Davetiyeleri

Merhaba arkadaşlar,bu sitede oyun çekilişleri yapılıyor ancak siteye üye olmak için kodlar gerekiyor burada ben bir tane paylaşayım ve başlayalım arkadaşlar :P Dipnot:Arkadaşlar kullanılan kodları editleyip kullanıldı yazarsanız sevinirim. gameminer.ru
  13. Erak

Bilgisayarım hakkında bir kaç soru ve harici hard disk önerileriniz

Merhaba arkadaşlar,yaklaşık 3 sene kadar önce,Asusun n61vn modelini almıştım,gayet yeterli bir dizüstü pc idi,taki ben filmlerle ve oyunlarla kafayı bozana kadar,kapasitesi çok düşük,74,5 C,208 gbDA Dde alan var,yani dişimin kovuğu değilde tırnağımın arasına yetmez bir şey,hal böyle olunca bolca...
  14. Erak

Takas Konusu

Merhaba arkadaşlar konuyu hobetodan devraldım.courage de onay verdi,oradan alıntıyla başlayalım,isteklerinizi bu konu altında belirtin lütfen :P
  15. Erak

Ders Notlarınız(sınav notları değil çalışma notları)

Arkadaşlar görüyoruz ki sınav haftası,çalışıyoruz,çeşitli ders notları gerekli oluyor,bizde netten arkadaştan arıyoruz,orda burda aramak yerine güzel güzel ders notlarımızı burada paylaşalım diye bir konu açtım,ne güzel paylaşım yapacağız işte :P İlk not benden gelsin,8. sınıf İnkılap Tarihi çok...
  16. Erak

Cezeryeli Oyun Tatlıları

ARKADAŞLAR YENİ BİR EKRAN GÖRÜNTÜSÜ YARIŞMASIYLA OYUN ÇEKİLİŞİ BRAVE GAMİNGE ÇEKİLİŞ PROGRAMI İÇİN TEŞEKKÜRLER http://www.youtube.com/TheBraveman7 http://steamcommunity.com/id/bravefather
  17. Erak

Postal 2 Platformu|Artık Steamde!

GÖRSELLER İNCELEME HİLELER Alamode - Ölümsüzlük PackNHeat - Tüm silahlar PayLoad - Elinizdeki tüm silahlara tam cephane IAmSoLame - Tüm silahlar, maks. cephane ve ölümsüzlük PiggyTreats - Birçok doughnut verir JewsForJesus - Epeyce cash verir (para) BoyAndHisDog - Birçok dog treat verir...
  18. Erak

Teamspeak 3 Hatası

Beyler sabahtan beri uğraşıyorum canım çıktı yapamadım yahu,direkt x run time dedi sayfadaki her şey inidirdim çalışmadı 3-4 kere sil yükle yaptım kayıt defterine baktım ama tık yok olmuyor yardım edin lütfen ts3 e girince kimsenin sesi duyulmuor
  19. Erak

Üsttekini Tek Kelimeyle Anlat

Evet arkadaşlar bu konu aklıma geldi gayet güzel bir konu,abazanlık trollük yok,sohbette etmeyin.Bu kadar,hadi beni anlatın :D
  20. Erak

Battal,Kılıç ve Arslan Bey Nereye Kayboldu?

Oyunun haberlerinde Battal Gazi falan diyordu ama ben bunları göremiyorum hiç bir yerde,hızlı savaştalardıda ilgi görmeyince kaldırıldı falan mı?Anlamadım gitti,bir bilgi verseniz.
Back
Top Bottom