Search results for query: *

• Users: Tesla
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Tesla

Yeni Sözcükler Üretelim

Evet arkadaşlar bu konunun gerekliliği tartışılır ama bence gerekli. Konuştuğumuz dil ne kadar Türkçe? Ben de bugün kullandığımız pek de bize samimi gelmeyen kelimelere yaratıcı karşılıklar(Alternatifin yerine kullandım.) üretebilmek için bu konuyu açtım. Eğer katkı sağlarsanız bu konunun güzel...
  2. Tesla

Uzay Mühendisliği

Bu bölümü okuyan ya da bilgisi olan birisi beni bilgilendirebilirse çok memnun olurum. İş olanakları nasıldır, okusam işsiz kalma olasılığım yüksek midir?(Astronomi ile karışmasın lütfen ona göre yorum yapalım.)
  3. Tesla

Bilim

Forumun daha çok böyle şeylere ihtiyacı var bence. Konunun teoriler konusundan farkı sadece bilim amaçlı, felsefenin dışında olması olabilir. Gördüğünüz bilimsel gelişmeleri, yenilikleri, inovasyonları burada paylaşabilirsiniz. Üzerine konuşup icatların ya da keşiflerin gelecekleri hakkında...
  4. Tesla

30 Ağustos Zafer Bayramı

Bütün milletimizin zafer bayramı kutlu olsun.
  5. Tesla

Bayraklar nerede satılır?

Arkadaşlar çeşitli ülkelerin bayraklarından satın almak istiyorum. Nereden bulabilirim?
  6. Tesla

Monitör Sorunu

Arkadaşlar bazen monitör pembeleşiyor sebebi nedir bilen ya da daha önce karşılaşmış olan var mı?
  7. Tesla

Anadolu Lisesinden Koleje Geçmek

Arkadaşlar lise 3 öğrencisiyim ve Anadolu lisesinden koleje geçmeyi düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı?
  8. Tesla

Türban Mecliste

Meclise 5 türbanlı milletvekili girdi. Başbakan bunu Yeni Türkiye olarak tanımladı. Ne düşünüyorsunuz? http://siyaset.milliyet.com.tr/ilk-turbanli-vekil-geldi/siyaset/detay/1785020/default.htm
  9. Tesla

Tom Clancy' s H.A.W.X

Arkadaşlar ben bu oyunu steam üzerinden satın almak istiyorum. Aranızda hiç oynamış olan var mı? Tavsiye eder misiniz? Çok oyunculu seçeneği de cazip geldi açıkçası. (aradım böyle bir konu bulamadım o yüzden açtım.) Oyun içi görüntüler: Multiplayer Gameplay: Singleplayer Gameplay:
  10. Tesla

Steam para birimi sorunu

Arkadaşlar, Steam' den alışveriş konusunda kafama bir şey takılıyor, Steam dolar bazlı işlem yapıyor, ben kredi kartım döviz işlemlerine açık mı değil mi bilmiyorum maalesef, ben Steam' de dolar ile satılan bir oyunu satın aldığımda banka doları TL ye çevirip mi hesabıma yansıtıyor? Sistem nasıl...
  11. Tesla

Traş makinesi kılları gürleştirir mi

Arkadaşlar berber gözaltlarıma kadar makineyle çıktı gürleşme olur mu orada  :roll:
  12. Tesla

Bilgisayar kendini resetleyip duruyor.

Arkadaşlar bilgisayar son zamanlarda çok sık kendini resetlemeye başladı. Açılıp kapandıktan sonra da Windows beklenmeyen bir kapatmadan kurtardı diyor. Altında soruna ait şu bilgileri veriyor: Sorun imzası:   Sorunlu Olay Adı: BlueScreen   OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.768.3   Yerel Kimlik: 1055...
  13. Tesla

fire swordde harita nasıl yapılırr

yardımm :oops:
  14. Tesla

fire swordde nasıl harita yapılır yardımm

lütfen yardımm edünn :mrgreen: :mrgreen:
  15. Tesla

klan nedir nasıl üye olunur?yardımm

arkadaşlar klana nası üye olunuo açıklarmısınız yha  :D :D :D
Back
Top Bottom