Search results for query: *

• Users: c00rt3n
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. c00rt3n

Resolved Kuşatmalarda burçların modellerinden kaynaklı oluşan bug

Bilmiyorum çılgın bir oyuncu çıkıp denedi mi ama ben mimar olduğum için, oyunun mekanlarına ve yapılarına da dikkat ediyorum oynarken. Bunun sonucu olarak kale-şehir kuşatmalarında burçlardan yanındaki zemine atladığım zaman tekrar geri burçlara çıkamıyorum ve karakter orada kalıyor. Burç...
  2. c00rt3n

Resolved Crash Bug'ına girmiş bulunmaktayım.

Son güncelleme ile uzun süredir crash almadığım oyun, can sıkıcı bir şekilde crash vermeye başladı. Şehir ana menüsünde bir seçim yaptıktan sonra, diğer seçimi yapınca crash veriyor. Örneğin hana girip bir iki lokma bir şey atıştırayım karnım doysun deyip, daha sonra kaleye gidip uyumak...
  3. c00rt3n

Haydut Sığınıklarında Dost Asker Problemi

Haydutların sığınaklarına baskın düzenleyip, haydut elebaşını duelloda yendikten sonra, ok/cida gibi menzilli silahları elebaşının arkasında duran askerler üzerinde kullandığımız zaman bunları dost asker olarak algılıyor sistem. Aşağıdaki görselde kazanılan duello sonrası menzilli silah...
  4. c00rt3n

Resolved Demirci ve Karakter Ekranlarındaki İkonlar

Yeni güncellemeden sonra oynarken demirci arayüzündeki zorluk barının dış konturunun olmadığını, hammadde ekranında ise kömürün 2 farklı görselle ifade edildiğini farkettim. Ayrıca karakterin yetenek ağacında da çeşitli ikonların yerleştirildiğini, seviyeleri tanımlayan barların farklı...
  5. c00rt3n

Oyundaki bazı problemler/eksiklikler

Oyunda bazı noktalar var değineceğim. Bu konulara başka bir bölümde değindim fakat teknik problem olduğu için buraya taşıma gereği duydum. 1. Neden hala haritaya Kuzey oku eklenmedi, yönümüzü şaşırmıyoruz ama haritaların olmazsa olmazıdır bu, örnek olarak hızlıca Warband'dakini denedim :grin...
  6. c00rt3n

Resolved Single Player Ana Menüde Seçenekler Çıkmıyor

Oyunun single player'ına girmeyi denediğim zaman sadece 3 seçenek oluyor ana menüde(Ayarlar,Emeği Geçenler ve Oyundan Çık), diğer seçenekler olmadığı için single player'a giremiyorum. Bunun bir çözümü var mı acaba? Ayrıca Steam'den CD Key'e de erişemiyorum EA olduğu için mi CD Key görünmüyor?
  7. c00rt3n

Steam Şaşırdı...Hack mi var?

Az önce hesabıma girdim anlamsızca dil değişti.Önce Portekizce sonra Rusça oldu.Ve bu değişim profile de yansıdı.Başka kişilerin profilini görüyorum.Ayrıca başka arkadaşım değişen profilin hesaptaki parasını,telefon numarasının son 4 hanesini ve kredi kartının son dört hanesini,e-mailin tamamını...
  8. c00rt3n

KPSS Ortaöğretim/Önlisans Açıklanmış.

Forumda ne kadar kişi bu sınava girdi bilemem;ama ben bu sınava girdim ve 82,7... puan almışım. Başka bu sınava giren arkadaşlar varsa onların nasıl geçti sınavları?
  9. c00rt3n

War ınc. Battlezone

Başlıkta yazmış olduğum oyun free to play bir oyun.Steam üzerinden ya da oyunun kendi sitesinden oyunu indirebiliyoruz. Oyuna ait birkaç video: Bu oyunu oynayanlar var mı?Oynayan arkadaşlar varsa memnunlar mı bu oyundan? Geçen sene bu oyun hakkında bir konu açılmış;fakat sadece 5 yorum...
  10. c00rt3n

İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına Ev Sahipliği İçin Aday

Başlıkta belirttiğim gibi İstanbul 2020 Olimpiyat ve Paralimpik Oyunlarına ev sahipliği için aday. 1)Sizin düşünceleriniz nedir?Gerçi daha var;ama İstanbul buna hazır mı hazır olur mu? 2)Ayrıca adaylık logosu için oylama başlatılmış durumda. Bana göre logolar pek güzel olmamış.
  11. c00rt3n

Team Speak 3 Problemi

Öncelikle Selamun Aleyküm.Team Speak 3 ile ilgili problemim şu: Mikrofonlu kulaklık bilgisayara takılı olduğu halde TS3'e girdiğim zaman ses dışarıya veriliyor ama mikrofon ile konuşabiliyorum.Sorun kulaklıkta mı diyorum?Müzik dinleyebilecekmiyim bakalım kulaklık ile diyorum.Ve müziği rahatlıkla...
  12. c00rt3n

SP'de Bilgisayar Oyundan Atıyor!

Arkadaşlar single player oynarken zamanı space tuşuyla zamanı hızlandırınca  oyundan atıyor.Masaüstüne geliyor bunu nasıl düzeltebilirm?
  13. c00rt3n

►Wings İçin Bir Belgeyi Klasörden Seçip Açamıyorum.◄

►Öncelikle bununla ilgili bir bilgi bulamadım forumda :? .Eğer bir bilgi varsa bana o konunun linkini atabilirsiniz.Ve bende konuyu kilitlerim. ►Başlıkta belirttiğim gibi Wings için bir belgeyi klasörden seçip,açamıyorum.(Bu belge ister referans olsun ister 3D model olsun.) ►Yani ben masaüstünde...
Back
Top Bottom