Search results for query: *

• Users: _FV_
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. _FV_

Oyun karakteri olsanız ortaya çıkış müziğiniz ne olurdu?

Konu başlıktan belli, başlıyorum. :P
  2. _FV_

Reddit/LOL Forumu Yasaklandı

Şimdi de Reddit'e Erişim Engeli Geldi! Dünyanın en çok takip edilen sosyal platformlarından Reddit'e BTK tarafından engelleme kararı çıktı. Şu anda Reddit'e DNS veya VPN olmadan giriş yapılamıyor. Kaynak
  3. _FV_

Tom Clancy's Rainbow Six: Siege

Rainbow Six'in yeni çıkacak oyunu duyuruldu, duyurulmasından uzun süre geçti ve  bir sürü gameplay paylaşıldı ama hala çıkış tarihi belirlenmedi. Bana göre oyun çıktığında patlama yapacak, gameplayden sonra beklentimi baya bir yükseltti. Oyunla ilgili yeni haberler geldikçe burada...
  4. _FV_

Don't Starve

DON'T STARVE Bedeniniz bir iblis tarafından hiç bilmediğiniz bir dünyaya gönderilmiş. Uyandınız, ne yapacağınızı bilmiyorsunuz ve hayatta kalmanız gerek... Ha unutmadan, bir de sakalınız sürekli büyüyor! Oyunda Wilson adındaki bilim adamı/simyacı karakteriyle oynuyorsunuz. Dediğim gibi...
  5. _FV_

NWEC Milli Takımı

ÜYELER Zechariah (C) Gabriel_Drake (VC) RebelliouS (VC) Xeon (C) Mertali_The_Awesome Naima Revenge _DiCe_ Kultigin Metalsie Pendragon Toi ( Trukoss ) Buhere Mysterion Ritterbruder ( Hattori_Hanzo ) İletişim ve Duyurular[center] Rebellious Rebellious Zechariah
  6. _FV_

İnsanlarda katlanamadığınız davranışlar...

Öncelikle merhaba,bu oyunda okulunuzda,iş yerinizde ve benzeri yerlerde etrafınızda ki insanların nelerine katlanamadığınızı yazacaksınız. Ben başlıyorum; El şakaları,oturaklı olmayan kişiler,dur dedikçe inadına yapan beyne sahip olan kişiler. :)
  7. _FV_

[Forgotten]Forgotten Legends

03.04.2012 Bryan Baybars Macy_Gray Phoenix Berk Cagooo Kursad Jonturk Xerath DontWorryBeHappy Hector Leodern Str0ng
  8. _FV_

[Forgotten]Forgotten Legends

-
  9. _FV_

[RX] Rage Xtreme / EU

RXtreme_Imperial_Bryan RXtreme_Cpt_Baybars RXtreme_Cpt_Cattie RXtreme_Cpt_Grex RXtreme_Cpt_Ulfric RXtreme_App_AKINCI RXtreme_App_Ares RXtreme_App_Cagooo RXtreme_App_Dice RXtreme_App_DrunkenHawk RXtreme_App_Faramir RXtreme_App_Gannicus RXtreme_App_Merdo RXtreme_App_Irishia RXtreme_App_Waffen...
  10. _FV_

[RXtreme] Rage Xtreme - Alımlar Açıktır

English ThreadKuruluş:29.10.2011 RXtreme_Imperial_Bryan RXtreme_Cpt_Baybars RXtreme_Cpt_Cattie RXtreme_Cpt_Grex RXtreme_Cpt_Ulfric RXtreme_App_AKINCI RXtreme_App_Ares RXtreme_App_Cagooo RXtreme_App_Dice RXtreme_App_DrunkenHawk RXtreme_App_Faramir RXtreme_App_Gannicus RXtreme_App_Merdo...
  11. _FV_

[IWL] International WFaS League

At first we would like to do new organizations for WFaS. Therefore we would like to orginized a league but we need some clans to establish a funny and successful league. If you would like to join; at first send a Pm to Sir.Bryan and write the topic your clans name. Thanks for your interest...
  12. _FV_

[IWL] International WFaS League

English Thread Fikrimiz Öncelikle fire and sword yeni yeni canlanmaya başladı,her ne kadar çok beğeni görmesede bu işe bir el atıp fire and sword`u canlandırmak istiyoruz bunun içinde bize(en azından Türkler için söylüyorum)yeni klanlar ve yeni oyuncular gerekli bu konuyu Polonyalı fire and...
  13. _FV_

[Fire And Sword] Flawless Victory [Fv] [TR] - [EU]

King Fv_King_Bryan Members Fv_Eradis Fv_Berk Fv_Trukoss Fv_Phoneix Fv_Tirtil Fv_Azrail Fv_FaceLight Fv_Kursad Fv_Agathon Fv_Baybars Fv_addar Fv_Charon Fv_Cagooo Fv_Calselius Fv_Ares Fv_Mustafa_Kem Fv_Dice
  14. _FV_

[Fv] Flawless Victory

Wfas ve Warband klanımdaki oyuncuların aynı olmasından ve 2 klan aynı anda yürümediği için Fv klanını kapatıp Warbanda ağırlık vericez... (İleride görüşmek üzere. :wink: )
  15. _FV_

[Fv] Flawless Victory / Son 3 Üye alımı!

..
Back
Top Bottom