Search results for query: *

• Users: Serkan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Equitem de Osiria

- Equitem de Osiria- Equites Akhilleus Serkan Ayyaş Balerion Charon Cheekybooom Chef Dimitri Huso İlkay Optik Orhanbey Phoenix Sandman Sezer Sretkost Tokiohotel Pasifler Maç Sonuçları Osiria 15-5 GrandTürk Osiria 12-8 WK Osiria 17-3 LU Osiria 12-8 Icaros İletişim...
  2. Wfas Nations Cup 2012 Türkiye Milli takımı Şampiyon!!

WFAS Türkiye Milli Takımı     Takım ÜyeleriSerkan(C) Sezer(VC) Cheeky(VC) İlkay adamadam Akhilleus Ayyaş Balerion Berk Balerion Burakbey Charon Chef Cihathan Dimitri EmreZiya Hector Janissary Optik Orhanbey Sandman Sretkost Tokio [color=red]İletişim, Duyurular ve Bilgilendirme; Nations...
  3. [OD] Osmanlı Delileri | Pasif |

Merhabalar. OD'yi tamamen pasife geçirme kararı aldık. Gerek birçok üyenin farklı sebeplerden oyuna girecek vakit bulamaması, gerekse de aktif kadromuzun eskisi kadar oyunu oynamayıp başka oyunlara sarması üzerine, 1 yıldır yapmak istediğimiz çoğu şeyi başardığımızı da göz önünde bulundurarak...
  4. [OD] Osmanlı Delileri (Turkish Wfas Clan)

- Osmanlı Delileri - - Bilesin ki atın iyisine doru, yiğidin iyisine deli derler. Members   CheekyBooom   Serkan              ylnz                  Dimitri    Kirsten   Azzam   Charon   Chef   Cigarette      Desmond   Eradis    GuyFawkes    Glave   Sandman      Spancer  ...
  5. Cumhuriyet Bayramı

29 Ekim Cumhuriyet Bayramımız kutlu olsun. Son günlerde yaşadığımız üzücü olaylara rağmen bu ülkenin ne şartlardan geçtiğini unutmamamız gerekiyor.Bağımsızlık yolunda şehit olmuş kişilere borcumuzdur. İlgili linkler,incelemenizi tavsiye ederim...
  6. Tımar Dağıtma

Rus çarıyım seferde kazandığım bazı kaleleri ilk soruşunda üstüme aldım ama şimdi geri vermek istiyorum nasıl yapılıyor bilen var mı?
  7. Kutulu Oyun

Arkadaşlar ben oyunu alıcam fakat sormak istediklerim var cevaplarsanız sevinirim şimdiden teşekkürler. 1.Sanırım oyun bazı yerlerde ucuzladı ama tam olarak nerde ne kadar bilen var mi ? 2.Oyunu steam dan oynama ile normal oynama arasında ne fark var ? Hangisini kullanıyorsunuz ? 3.forum da...
Back
Top Bottom