Search results for query: *

• Users: bbbbc
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. bbbbc

Incredible Turk

Aranızda izleyen var mıdır bilmiyorum ama ben daha yeni gördüm. Amerikalıların çektiği Atatürk belgeseli.  Cumhuriyet dönemi Türkiye'si hakkında gerçekten güzel görüntüler var. İzlemenizi tavsiye ederim. http://www.youtube.com/watch?v=q9EkewZea3k
  2. bbbbc

Egzoz Yanığı

Beyler aranızda Motosikletçi olan var bilir belki. geçen gün motor kazası yaptım. çok şükür bir şey olmadı ama sağ bacağım egzoza değerek fena halde yandı. doktora gittim pek ilgilenmeyen bir tavırla bir krem ve antibiyotik verdi. tabi hala kuşkuluyum. internetten bir kaç şey araştırdım millet...
  3. bbbbc

Ankaralı olan arkadaşlar. Bir baksanız konuya..

Beyler ayın 8 inde inşallah Ankaradayım. Gazi Üniversitesine kayıt yaptırmaya gidiyorum. Gazinin yerini tam olarak öğrendim ama KYK'nın yerini bilen varsa bir zahmet tarif edebilir mi? Birde akşam saat 11 de arabam var. Başka araç yok. o saate kadar yapabileceğim canımı sıkmayacak bir aktivite...
  4. bbbbc

Kandiliniz Mübarek olsun

Forum ahalisi Kanidilinz mübarek olsun :)
  5. bbbbc

İlk sahurunuz hayır olsun:)

evet millet ramazan ayına girip ilk sahurumuzuda yapmış bulunuyoruz :lol: ramanaz ayınız hayırlı olsun :mrgreen:
  6. bbbbc

Anıtkabir'de sanal Tur!

Anıtkabiri göremeyenler için yapılmış güzel bir programmı galerimi onun gibi bir şey :mrgreen: İstediğiniz bölümleri rahatça görebileceksiniz. Bakmanız gereken bir site :wink: http://www.360tr.com/anitkabir/
  7. bbbbc

Karargah veya Ordu Kampı

Oyuna güzel bir eklenti olabilir. Mesela:     Bir x krallığında y lordu sefere çıkacak. Sefere çıkacak lord diğer orduların gelmesini böyle bir kampta bekleyebilir. Bu kamp dışı tahta duvarlarla örülmüş içi çadırlarla dolu, bazı yerlerinde silah, zırh, at tüccarları kampın orta yerinde...
  8. bbbbc

Kandiliniz Mübarek Olsun

Tüm forum ahalisinin kandili mübarek olsun :wink:
  9. bbbbc

Arı sokması

beyler beni dün işaret ve baş parmak arasında olan o ince yerden arının biri soktu. Sabah kalktığımda elim bayağı bir şişti. (fareyi bile oynatamıyom o derece) buz, yoğurt gibi şeyleri denedim bi şey değişmedi. daha etkili bir yöntem varsa bi söyliyiverin  :?: :(
  10. bbbbc

İlk modelim (yorumları bekliyorum)

beyler yaptığım ilk modeli buraya koyayım dedim. İlk olduğu için anca bu kadar. Bunu biraz daha kılıca benzetmek için napmalıyım yardımlarınız bekliyorum :)
  11. bbbbc

Kandiliniz Mübarek Olsun

Tüm forum ahalisinin kandili mübarek olsun :wink:
  12. bbbbc

Komutanın askerler üzerindeki etkileri

Bence oyuna eklenmesi gereken bir özellik. Mesela bizim emretme ve liderlik vasıfları askerlerin üzerinde bazı etkiler bırakabilir. Liderlik özelliğimizi yükseltmek sadece grubumuza asker alma sayısını arttırmamalı. Askerler liderliği yüksek bir komutanın emrindeyse morali daima yüksek, açlığa...
  13. bbbbc

adamların kafaları gözükmüyor.

beyler versiyon 0.960 oynuyorum ve adamların omuzdan yukarısı yok bunun nedenin bilen varmı :roll:
  14. bbbbc

Bi bakarmısınız su hataya

arkadaşlar bune her oyuna girdiğimde böyle oluyor. İlk yükleriğim günlerde bi şey yoktu ama nedense bugün hata yapcağı tuttu. Bilen varsa söylesin :?:
  15. bbbbc

Kandiliniz Mübarek Olsun

Tüm forum ahalisinin kandili mübarek olsun :)
  16. bbbbc

Messenger Post

Beyler kalelere kurduğumuz messeger post anladığım kadarıyla mesaj göndermekle ilgili bunu nası kullanıyoruz.
  17. bbbbc

Tuğralar

Hoş bir site padişah tuğraları ve okunuşları meraklı olanlar baksın  :) http://www.tugra.org/tr/index.asp Bu da tuğraların okunuşları http://www.tugra.org/tr/okunuslar.asp  birde kendi adına tuğra yaptırabiliyoruz ama paralı olabilir.
  18. bbbbc

YARDIM

Arkadaşlar geçen günlerde 894'ü oynuyodum bir şey oldu oyundan çıktı. Oyuna tekrar girdiğimde oyun donuk bir şekilde oynuyordu. Silip tekrar yükledim yine aynı sorun. Tüm özellikleri kapattım yine donarak oynuyor. O sırada bilgisayarımda virüs vardı o mu yaptı acaba bunu bilmiyorum virüsüde...
  19. bbbbc

RGL ERROR

Neden olduğunu bilmiyorum ama oyunu oynarken kendi kendine "Unable to restore index buffer" yazısı çıktı. Oyunu kaldırıp tekrar yüklediğimde de aynı hatayla karşılaştım bilenler söylesin sinir oldum buna.
  20. bbbbc

swadyan civil war yardım

ya arkadaşlar bu swadyan civil warda nasıl duvarları yıkıyoz ve mancınığı nasıl hareket ettiriyoz bilen varsa söylesin  :?: :?: :| :?
Back
Top Bottom