Search results for query: *

• Users: plaka1
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. plaka1

Bug Bildirimi

Selamlar, Oyunun 1.0 versiyonu çıkınca tekrar indirdim. Ancak bazı buglarla karşılaşıyorum. 1- bir ya da birkaç lord bir köyde takılı kalıyor, ileri doğru hareket ediyormuş gibi bi adım atıp günlerce aynı yerde takılı kalıyorlar. (Özellikle aserayda denk geldim.) 2- Bir kale savaşı sırasında...
  2. plaka1

Application faced a problem çözümsüzlüğü

Selamlar, Mount Blade 0.808 versiyonundan beri oynuyorum. Her sürümü modlu/modsuz çoooook uzun saatler oynamışımdır. İlk defa çözümsüz bir sorunla karşılaşıyorum. :) Geçtiğimiz sene sonu, ekim, kasım gibi oynuyordum en son, daha sonra vaktim olmadığından hiç giremedim. O sırada güncelleme...
  3. plaka1

Wireless

Wireless bağlantım gitti. Aslında nasıl ifade edeyim bilmiyorum. :D Babamın iş bilgisayarından girdim. Messenger'ı indirmek için bir siteye girdiğimde dondu. Reset attım. Tekrar açtığımda Wireless'in ışığı yanmıyordu. Yardımcı olabilecek var mı?  :roll: :roll:
  4. plaka1

Bir Dergideki Mount Blade Yorumu...

Elle yazıyorum alıntı yaptı demeyin :!: "Mount&Blade(2008) Hala Piyasaya resmi olarak sunulamamıi bir oyun olmasına rağmen dünyanın dört bir yanından hayranları var. Mount & Blade benimde ilk kez gerçek anlamda severek oynadığım Türk oyunudur. Oyun şu anda Türkçeleştirilmiş durumda, fakat daha...
  5. plaka1

Xasiork Ölümsüz Öykü Kulübü

www.Xasiork.biz Fantastik ve diğer türlerde hikayelerin Paylaşıldığı güzel bir site.Hikayeleri okumak için üyeliğe gerek yok. Ayrıca Orkun Uçar Da Asi isimli nicki ile bu siteye üyedir.Benim nickim Kara Gezgin. 8-)
  6. plaka1

Birazda gülelim!

Başınızdan veya bir tanıdığınızın başından geçen ilginç veya komik olayları paylaşın.Oyun değil Paylaşım dışında yazmayın...
  7. plaka1

Kendi İsmimiz

Rebels olarak görünmek yerine aldığımız kalelerle birlikte kurduğumuz(Hiçbir ülkeye bağlı olmadan)imparatorluğa kendimiz isim versek olmaz mı?
  8. plaka1

Kara Gezgin

Kara Gezgin   Günler karanlık.Düşünceler artık karamsar.Kuzeyin yaşam olanakları olmayan bir bölgesinde büyük bir patlama meydana geldi.Dünya birkaç ay tartıştı üzerinde,çeşitli spekülasyon oldu,İddialar çoktu ama gerçek tekti.O gerçek tüm bunlar unutulduğunda ortaya...
  9. plaka1

...Orta Dünya Şiirleri...

Elfçe ve ortak lisandaki Orta dünya şiirlerini paylaşmak geldi içimden. :) NOT:LÜTFEN CIVIK VE KONUNUN GİDİŞATINI BOZACAK CÜMLELER SARFETMEYİN! A ELBERETH GILTHONIEL A Elbereth Gilthoniel silivren penna míriel o menel aglar elenath! na-chaered palan-díriel o galadhremmin ennorath, fanuilos...
  10. plaka1

Neden?

Neden kendi ülkemizi kurmayalım.Borcha,ymira,rolf vs. Bir grup askerde komutanlarımız olur.Fena mı olur.Kendi diplomasimizi yaparız.Rolf gibi askerler komutan olur,beraber sefere çıkarız.Yorumlar...
  11. plaka1

[oyun]Alttakine Görev Ver

Arkadaşlar yapıldı mı bilmiyorum.(açıkcası olmadığını sanıyorum konu dışını iyi bildiğim için aramadım) Alttaki arkadaşa ağır olmamak kaydıyla bir görev vereceğiz.Örn:tırtıl resmi bul koy,lotr resmi bul koy,şu konu hakkında şunun düşüncelerini bul koy gibi. Alttaki Jrr Tolkien'nın kısaca...
  12. plaka1

Önerim

Bir öneri aklıma genel forumda gördüğüm bir mesajdan sonra bu fikre vardım. Borcha,Ymira,Rolf ve Marnid adamlarımız olduğunda bağlı bir krallığımız olmadığında ve 808 deki gibi kişisel düşmanlık olursa neden kendimiz bir krallık oluşturamayalım.Köy alalım,kale alalım,şehir alalım.Rolf vs gibi...
  13. plaka1

Hepinize saygılar

Arkadaşlar bir kaç kendini bilmez yüzünden bir süre kendimi uzaklaştırıyorum.UFAKLIK,ÇOCUK gibi terimleri ortalaması 14-16 olan bir forum için ne kadar doğru bilinmez.Bilinen şudur ki bir terbiyesizlik yapılmıştır ve kendimi ban yememek için uzaklaştırmak istedim.Hepinize saygılar... Not:Herkes...
  14. plaka1

Mitolojik bilgiler(ilgilenen veya merak edenler için)

Rica ediyorum teþekkür gibi cevaplar yazmayýnýz sadece eklemek istedikleriniz varsa ekleyiniz...Ayrýca sorularýnýz varsa sorun cevaplamaya çalýþýrýz bilen arkadaþlarýmýzla... Zaman: Bilinmiyor (ÝÖ yaklaþýk 9600?/1520? / efsane) Yer: Akdeniz? / Atlas Okyanusu? Dün kentinden ve...
  15. plaka1

Bir mini mod

Küçük bir mini mod yapacağım.Askerlerin isimlerini değiştireceğim.Fakat konusu hakkında hiçbir bilgim yok.Yani ne yapacağımı bilmiyorum.Osmanlı askerleri olsun dedim,güzel olmaz zaten ottoman mod vardı gerek yok diye düşündüm.Sanatçı isimleri olsun dedim çok cıvık ve saçma geldi.Yardım edecek...
  16. plaka1

Bakar mısınız

İllaki konu mu açmam lazım!3.ye yazıyorum... Bende bu hatayı verdi.Biliyorsunuz hiç anlamam bunlardan .Hadi ama arkadaşlar:( :)Yazmayı unutmuşum.Harita için gerekli programı indirdiğimde bu hatayı verdi
  17. plaka1

Bir sorum olacak

Arkadaşlar yarın yetişmesi gereken bir ödevim varda.Fen bilgisi konusunda yardım edebilecekler özel mesaj atarlarsa sevinirim.Yarın için lazım.Burayada yazabilirsiniz. Sorum(bulamadığım):Oksijensiz solunum sonucunda az miktarda enerji elde edilir.Bunun nedeni ne olabilir?
  18. plaka1

Saldırı emri

Filmlerde olur ya hani kılıcını kaldırıp hepiniz hücummm diye bağırsa daha güzel olurdu kanımca...Arama yapmadım.Çünkü hangi kelimelerle arayabilirdim bilemedim...
  19. plaka1

Empire Earth 2

arkadaşlar ben bunda bir türlü epoch atlayamıyorum.Bir yardımcı olursanız sevinirim... :roll: :?
  20. plaka1

Sorun

ya ben kendi modumu yaparken native'i direk attım.troop.txt yi açıp oradan değiştirdim swadyanlar oldu oyunda tıkır tıkır çalıştı.ama vaegirleride ekledim bir kaç troop daha değiştirdim oyun hata vermeye başladı.Durdur Yeniden dene Yoksay yazısının çıktığı bir hata.yoksay mıyor.
Back
Top Bottom