Search results for query: *

• Users: baskiki
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. baskiki

85 Saatin Ardından - Öneriler, düzeltilmesi gerekenler

Öncellikle talewords ekibine oyunu her gün güncelledikleri, kayıt, snowball gibi oyun kırıcı özellikleri, çoğu performans sorunlarını çok kısa sürelerde çözdükleri için teşekkür ederim. 85 Saatin sonunda oyun hakkında bazı önerilerimi ve hataları yazmak isterim. Asker spawn sıkıntıları; Çok...
  2. baskiki

Need More Info Okçular savaşlarda ok atmıyor !

Öncelikle beta da başında beri mevcudum ordu kontrolleri hakkında bilgim var. Her zaman olmasa da bazı savaşlarda okçular karşı düşmanı gördüğü halde bile ok atmıyorlar. Okçuların önünde herahngi bir asker veya görüşlerini engelleyecek bir durum yok, direk düz önünde duran düşmana sıkmıyor...
  3. baskiki

I can't see character

I completed training. Take the first mission on village. In this time i can see my character but when i attack to bandit i cant see my character I tried quit game, restart game ... Its not work, i cant see my character in battle.
  4. baskiki

Gamescom Mount and Blade II: Bannerlord inceleme

Mount and blade bannerlord u gamescom da inceleme ve 30 dakika oynama fırsatı buldum. Sizlere edindiğim bilgilileri ve görüşleri paylaşacağım. Şehirler artık büyük ve canlı. Etrafta görev alabileceğiz birçok kişi ve bölgeler mevcut.  Şehire girdiğiniz de etrafta alışveriş yapan tüccarlar, yük...
  5. baskiki

GAMESCOM'da TaleWorlds standıni ziyaret etmek, Sorulmasını istediğiniz sorular

Herkese merhabalar, Bildiğiniz gibi Taleworlds gamescom 2018 e katılacak. Bende bunu bildigimden ve artik oyunu denemek istediğimden uçak biletlerimi, otel biletlrrimi aldım. Ama Talewords standı halka açık olmayan bussiness bolgesinde yer alıyormuş. O bolgeye girmek içinde çeşitli belgeler vs...
  6. baskiki

Lordları kolayca yanıma nasıl çekebilrim

rus senaryosunu oynuyorum ve seçim yapılcak lordların 6 tanesini yanıma çektim ama geri kalan lordların hiçbiri gelmiyor nasıl kendi tarafıma çekebilrim? Bide bu seçimler ne zaman olucak?
Back
Top Bottom