Search results for query: *

1. Mr.PlasticBrain

2015 YGS açıklandı.

2015 YGS sonuçları açıklandı. Buyrun efendim, çekinmeyin. 60.000 bana yetmiyor maalesef. Seneye artık. Okul sonunculuğu da harika bir şey bu arada hehdjdjdkdk.
  2. Mr.PlasticBrain

Tuş Atama

herkese merhabalar, benim laptop'un esc tuşu komple çalışmıyor ve oyun içindeki seçeneklerden de esc tuşunu başka bir tuşa atayamıyorsun. yani şudur ki ben esc tuşu yerine m tuşunu kullanmak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?
  3. Mr.PlasticBrain

Sürüm Sorunu

Merhaba arkadaşlar, benim problemim oyunumun sürümünün (Native module) 1.155 olması. Hayır böyle bir update ne zaman yüklendi, nasıl yüklendi anlamıyorum! Steam üzerinden oynamama rağmen bu şey nasıl oldu, hiç bir fikrim yok. Eh, server'lara da giremiyorum şu an. Gireye çalıştığınız sunucu...
  4. Mr.PlasticBrain

Module_ini

Arkadaşlar, Warband'ın herhangi bir modunun klasöründe Module_ini isimli bir metin belgesi var. Daha önceden orayı "kurcalamış" olan arkadaşlardan bir isteğim olacaktı. can_crouch = 0 can_objects_make_sound = 0 disable_zoom = 0 use_advanced_formation = 0 use_crossbow_as_firearm = 0...
  5. Mr.PlasticBrain

Modules System Kurulmadan Önce..

merhabalar arkadaşlar. benim çok kısa, basit bir sorum olacaktı. Module System'i kurmadan önce ID_Items_py dosyasının içeriğini değiştirsem, mesela 602'ye kafamdan eşya eklesem, items_end satırını aşağı indirip karşılığını 603 olarak ayarlasam, ileride bunu Morgh's Warband Tools ile...
  6. Mr.PlasticBrain

Duman ve Sis

Foruma çok sık girmem ama bu gece aklıma bir şimşek çaktı: Bildiğimiz gibi duman ve sis, anti-aliasing kullandığı için fps azalmasının baş nedeni. Benim aklıma gelen fikir ise bir gaming derece bilgisayarda bu sis, duman gibi şeyin oyun içi videosunu çekip, videosunu oyuna eklemek. 60 fps ile...
  7. Mr.PlasticBrain

Böylesini görmüş müydünüz ?

Arkadaşlar amacım illuminatiye ( ya da her neyse.. ) dikkat çekmek değildir ama sitesine girdiğimde sağ tıklanamadığını gördüm. Bunun üzerine herhangi bir sayfaya girip sayfa kaynağını görüntüle dedim. Adres çubuğuna ''view-source:'' eklendi. Ben bunu 7.december.org sitesinin başına eklediğimde...
  8. Mr.PlasticBrain

Lan'dan oynamak

biz bir arkadaş ile LAN üzerinden oynamayı düşünüyoruz. Bunun için Dedicated Server rehberine mi bakmalıyım yoksa sıradan bir şekilde oyun başlat dersem işe yarar mı ?
  9. Mr.PlasticBrain

Beyler :(

Bu hata neden oldu 2-3 saattir ne zaman oyuna girsem böyle ?
  10. Mr.PlasticBrain

Lord of the Rings

Arkadaşlar bu kitap/film üçlemesi ile ilgili çizimler arıyorum. Google'dan bir çok kombinasyonu denedim ama en fazla 10 resim çıktı. Araştırmayı yaparken ne yazmalıyım ya da bildiğiniz siteler varsa link verebilir misiniz ?
  11. Mr.PlasticBrain

Diplomacy

Diplomacy modun sayfasına girdim ama 500 adet indirme linki var ben de neyin nesidir hiç bir şey anlamadım. Bana modun kendisinin indirme linkini verir misiniz ?
  12. Mr.PlasticBrain

Ayıptır

Ulan anasını satim kesin mute falan yiyecem ama siz ne biçim adamsınız, sahlex'e o kadar laf attınız. Bokunu çıkattınız. Sokakta si*mediğin kalmıştı çocuğu ya. Şimdi 2-3 knight+ bana laf atacak. Sonra diğerleri tren yapacak. Adamla ne diye dalga geçtiyseniz artık. Adam kendini rezil etti falan...
  13. Mr.PlasticBrain

Bazı Sunucuların Gözükmemesi

Arkadaşlar ben Warband çoklu oyunculuya giriyorum. Oyuna Katıl diyorum ama bende çok az sunucu var. Hatta kendi klanımın antrenmanına bile katılamadım. Birde sunucu listesi alınıyor derken yandaki parantez hiç azalmıyor. (eskiden azalırdı şimdi 300lerde kalıyor). en fazla 10 server var...
  14. Mr.PlasticBrain

Wings 3D sorum

Arkadaşlar ben bir kılıç yapmaya çalışıyordum program sürekli donuyor. Acaba edges ya da polygons ile alakası var mıdır ? :?
  15. Mr.PlasticBrain

Damlaya damlaya göl olur

Arkadaşlar oyunda bulduğunuz en ayrıntılı (ufak ya da belirgin farketmez), ''trick''leri paylaşalım dedim. Maksat bilgi paylaşımı. Örneğin arkanızdan okçular sıkıyorsa ve attaysanız kılıcınızla soldan kesme yapın. Ama basılı tutun. Bu soldan kesmeyi yaparken kalkan sırtınızı korur ve asla can...
  16. Mr.PlasticBrain

Oyunu 6 snde açtım!

Evet arkadaşlar bulduğum şeyi sizlere iletmek istedim... Oyunun 6 saniye içinde açılmasını istiyorsanız şu adımları takip edin: Warband'ı açın. Başlangıçtaki ayarla gelin. (hile menüsünü aktive edebildiğimiz yere) Orada video sekmesine gelip max. frame rate 500 ya da üstü yapın. (fps ya da...
  17. Mr.PlasticBrain

Modul System

Arkadaşlar forumda arattım fakat Modul sistemin nerden indirilceğini bulamadım. Belki de bir FAIL'e uğradım emin değilim ama  :) . Bir an önce şu modlamaya başlamak istiyorum :mrgreen:
  18. Mr.PlasticBrain

M&B Warband Çalışmayı durdurdu

Arkadaşlar yaklaşık 1.5 saattir bu sorunla uğraşıyorum. Yeni karakter yaratıyorum. Yaratma işi bitince tavernaya girerken oyun donuyor ve kapanıyor. Steamden dosyaları onardım fakat düzelmedi. Bilgisayarın özellikleri ile de ilgili değildir. Yardım eder misiniz ?
  19. Mr.PlasticBrain

MP için farklı bir mod

Arkadaşlar konu başlığı yüzünden mod yapımı olarak düşündüyseniz, öyle değil. :) Herkes kendi başına olacak. (Ölüm-Kalım gibi) ve ilk 3000 dinarı toplayan oyuncu herhangi bir lady ile evlenebilecek . Evlendikten sonra da doğal olarak puan kazanacak.
  20. Mr.PlasticBrain

Bug?

Arkadaşlar bundan uzun zaman önceeee M&B 0.960 oynarken Melinda diye kız char vardı. Bir gün haritada dolaşıyordum. Melinda diye grup var. Sadece o karakter. Neyse savaşa başladık. (Konuşmaları hatırlamıyorum)Hiç hareket etmedi, benim de şimdi aklıma geldi. Soru şu ben çok mu alkol aldım yoksa...
Back
Top Bottom