Search results for query: *

1. Argonax

[Sub-mod]1866: Western Mod - For a few years more

download link is broken my friend
  2. Argonax

I think you should change the horse sound with the original one.
  3. Argonax

You are a good man, sir. I saying to myself that I should be the only person still plays this mod in 2020. I didn't saw this sub-mod last year, I discovered it right now. You are a hero.

edit: I'm just taking runtime error when I'm entering the tavern or city centre. Is there a known fix for that?
  4. Argonax

Knights of Honor II: Sovereign

İşte bu.
  5. Argonax

Crusader Kings II

Afrandez said:
    Ruler Designer'da birden fazla karakter ayarlama imkanımız hiç mi yok? Ya da bir save game dosyasına oluşturacağım karakterleri ayrı ayrı eklemeyi nasıl yapabilirim?
    Bildiğim kadarıyla oyunun dosyalarını kurcalaman lazım.
  6. Argonax

Steam Yaz İndirimleri 2019 Konusu

Kurnαz said:
    Argonax said:
    Arkadaşlar co-op oynanabilecek güzel bir oyun arıyorum, biraz yardımcı olabilir misiniz :/
    Borderlands 2.
    Daha yeni.
  7. Argonax

Steam Yaz İndirimleri 2019 Konusu

Arkadaşlar co-op oynanabilecek güzel bir oyun arıyorum, biraz yardımcı olabilir misiniz :/
  8. Argonax

Age of Empires

aoe 3 oynamak isteyenler bana yazsın
  9. Argonax

Exodus v3: County Life RPG | exodus-roleplay.com [SA:MP/GTA]

SA-MP platformuyla GTAV platformu aynı tadı vermiyor. SA-MP bana göre roleplay ortamını bana daha iyi hissettiriyor. GTA V de aynı tadı alamıyorum. Fakirlikle alakası yok yani. Bence roleplay için biçilmiş bir kaftan SA-MP.

Ek: Ayrıca bildiğim kadarıyla GTA V'de hard roleplay yapılan server sayısı az. GTA V de yaptığınız roleplay biraz light rp. GTA V kanımca hard rp e uygun bir platform değil.
  10. Argonax

DragonFable

Vay be.
  11. Argonax

Battlefield V - 2018

Fikrimce suregelen aksiyon ve hareketin azaltilmasi lazimdi ama bundan sasmalarini da beklemiyordum.
  12. Argonax

Battlefield V - 2018

Cikis tarihi 16 Ekim.
  13. Argonax

Battlefield V - 2018

Niyeyse pek hypelanmadim ya.

Guncelleme: Hypelandim..
  14. Argonax

Forumun En Sevilen Üyesi Yarışması [HEMRE] ❤️

Cioss.. O bir forum efsanesi.
  15. Argonax

Call of War - Taleworlds Forum Roleplay!

Oyunda roleplay dönmediği zaman sıkılıyorum. Konunun açılış amacı da roleplay yapmaktı. O yüzden roleplay yapalım, yeterli kişi çıkarsa tabii.
  16. Argonax

Call of War - Taleworlds Forum Roleplay!

RP varsa ben de varım.
  17. Argonax

Aile Kökleriniz, Geçmişiniz, Soyunuz - Kökenler

Gürcistan göçmeni çıktık. Atalarım arasında Hacula isimli bir birey var, Artvin Hopa'lı ve 1838 doğumlu, adı "Hacula". Biraz araştırdım ama Hacula hakkında hiçbir şey bulamadım. Var mı anlayan birileri?
  18. Argonax

Insurgency

:fruity: :fruity:
  19. Argonax

Hearts of Iron IV

Hobeto baya aşmış ya. Ben genelde modlu single oynadığım için hiç böyle ince düşünmeye de sebebim olmadı 100 saat oynanma olmasına rağmen. Hobeto, başka bildiğin taktik ve ince detaylar varsa yaz hacım, faydalanalım.
  20. Argonax

Hearts of Iron IV

Yeni DLC ile gelen komuta olayı komplike, bana kalırsa komplike olması da gerekiyordu. Ama anlamadığım şey komutanlardaki trait olayı. Geliştiriciler tarafından bir açıklama yapıldı mı?
Back
Top Bottom