Search results for query: *

• Users: LxAlperxL
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Toprak Dağtımı

Merhaba arkadaşlar sorunum lordlarıma köy dağıtamıyorum lordların hiçbirinde köy yok nasıl dağıtıcam  :oops: NOT!!!!:Diplomacy moddan oynıyorum (son sürüm)
  2. Savaş Açmak

Arkadaşlar ben savaş açınla lordlarla ilişkim düşüyor savaş açarkende şöyle diyor (sebebsiz yere savaş açarsanız lordlarınız sizin savaş meraklısı olduğunuzu düşenecektir) ben nasıl sebebli savaş açabilirim  :?:
  3. Tweakmb

Arkadaşlar öncelikle konu yanlış yerdeyse özür dilerim Bir adam 'ben tweakmb ile 250 yeniçeri yaptım' diyor bende bu tweakmbyi hiç bilmiyorum dediğim doğrumudur ?
  4. Mareşal Sorunu

Arkadaşlar ben sürekli mareşal oluyorum ama sorunum hiç bir lordun beni takip etmemesi bütün lordlarla ilişkim +43 Ayrıca lordları teste tuttum :D 1 ayda beni takip eden lord sayısı 4 sayısını geçmedi ve 1 ay boyunca hiç seferi bitirmedim Diğer ülkelerin takipçilerine bakıyom ülkenin bütün...
  5. Sığır Sürüsü

Arkadaşlar ben varşovayı kuşatırken arkada beni takip eden 4 tane sığır vardı savaşa girince bi baktım yanımdan adı SIĞIR olan bir adam geliyor adamın üstünde hiç bişey yok bir bug herhalde siz hiç böyle bir olaya rastladınızmı  :mrgreen:
  6. Bu Nasıl Bir İş ?

Arkadaşlar bende gün geçtikçe firari ve haydut sayısı artıyor  :cry: 32. gün  56 çapulcu 34. gün  74 kişilik tatar akıncı 41. gün  100 kişilik rütbeli kazak 45.gün    75 yeniçeri 39 nokor arkadaşlar bunu nasıl düzeltebilirim lordlar bile kaçıyor ya  :cry:
  7. Savaç Açmak Ve Barış Yapmak

Arkadaşlar savaşı nasıl açarım ve barışı nasıl yaparım ben barış yapamıyorum diğer uluslar bana barış teklifi yolluyor NOT:konu daha önce açıldıysa özür dilerim
  8. Rus Senaryosu

Arkadaşlar ben rus senaryosunu oynuyorum tünelden kaçma bölümüne kadar geldim ve bitirdim şimdi stpen razin görevi geldi adamı yanıma aldım ama bişey yapamıyorum şimdi ne yapcam
  9. Askerler

Arkadaşlar fire&sword da asker geliştirme yokmu enfazla kıdemli oluyor  (kapıkulu kıdemli) yani bir kapıkulunu seymen veya yeniçeri yapamıyormuyuz ?
  10. Refah Durumu

Arkadaşlar ben Luga'nın sahibiyim refah durumu çok fakir ama köy muhtarında 3543 taler var. Yakınlardaki Maslov Brod'da refeh durumu çok zengin köy muhtarında 0 taler var kendi köyüm nasıl çok fakir oluyor  :?:
Back
Top Bottom