Search results for query: *

1. MumaKiLL

e1.4.0 Beta Yaması, e1.3.0 Ana Yaması ve e1.3.1 Mini Yaması Çevirisi & Yapılacaklar Listesi Çevirisi

Warband'da kendi beylerine ya da diğer beylere tavsiyeler verilebiliyordu. Şurada devriye at yada buraya doğru düşman geliyor gibisinden. Bu oyuna neden böyle birşey koyulmamış bilgisi olan var mıdır ?
    Çünkü oyunun tam sürümü çıkmadı. Muhtemelen gelecek yamalarda eklenir.
  2. MumaKiLL

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

savenin yedeğini aldıktan sonra bir krallığın vassalı olup sonra kralla konuşup azad istemeyi dene bakalım büyük ihtimal kalen gidebilir ama sorun belki çözülebilir
    Oldu ama bu sefer de kale gitti :smile:
  3. MumaKiLL

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

Merhabalar. Khuzaitler'de paralı askerken sancak görevini bitirdim. Kendi krallığımı kurmak için Khuzaitler'den ayrıldım. İmparatorluk'tan bir kale ele geçirdim. Klan rütbem de 3, 100'den fazla da askerim var. Fakat bağımsız olmama rağmen "bağımsız bir klan ol" şartını sağlamıyor gözüküyorum. Ne yapmam lazım? Şimdiden teşekkürler.
  4. MumaKiLL

[Alpha 1.0] Mount and Blade Warband A Clash of Kings [6.2] Türkçe Yama Çalışması

Dostum eline sağlık ama ben yamayı çalıştıramadım. Rardan çıkan dosyaları Warband/Modules/Acok 2.0/Languages/Tr dosyasının içine attım (Tr dosyasını kendim oluşturdum - Toplamda hem "en" hem "tr" dosyası oldu). Oyunun launcher'ındaki ayarlardan dil seçeneğini İngilizce de Türkçe de denedim fakat olmadı. Yardımcı olursanız sevinirim.
  5. MumaKiLL

Oynamak İstediğiniz Ancak Oynayamadığınız |MOD| Hangisidir?

The Last Days of Third Age. Gerçekten güzel bir Yüzüklerin Efendisi modu ama belli bi sayının üstünde askere sahip ordularla savaşa girince oyundan atıyor.
  6. MumaKiLL

The Elder Scrolls V: Skyrim

Kuzeydeki büyücü okuluna gittim, "Under Saarthal" görevi var nereye gideceğimi, ne yapacağımı anlamadım. Bir farklı bi yerde gezerken "Black door" gördüm. Aktif edince "What is the greates illusion in life" gibilerinden bir şey soruyordu. Onun olayı nedir?
  7. MumaKiLL

Player sign-up

Mp Nick: Turkoman
    Country: Turkey
    City: Kırıkkale
  8. MumaKiLL

Mod Sorunlarınız,Mod Önerileriniz,Edit Mode Sorularınız, Python Sorunlarınız

Bir sürü hakarete maruz kalacağımı bilerek yazıyorum bu yazıyı; arkadaşlar warband için mod indirdim ama oynayamıyorum. Muhtemelen pyton diye bi program kurup bazı işlemler yapacağız ama bu programı kullanmayı bilmiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
  9. MumaKiLL

With fire and sword filmi

mustafa kem said:
    JusdWeR said:
    Kırım hanın sevdiği hatun travesti tipi var :grin: Filmi çeken avrupalıdır kesin  :cool:

valla bende dedim o kesin travestidir diye niye topu travestiyi koyuyolar oraya anlamadım
    Han, oğlancı olduğundan olabilir mi?
  10. MumaKiLL

Ölüler düşmüyor

İlgilendiğiniz için teşekkürler.  :wink:
  11. MumaKiLL

Ölüler düşmüyor

Arkadaşlar multiplayer birisi öldüğü zaman en son öldüğü haliyle donuk olarak kalıyor. Bunun bi çözümü var mıdır? Şimdiden teşekkürler.
  12. MumaKiLL

Nick'inizin anlamı?

Orta dünyadaki dev fillerin ismi "Mumakil"di ben de "MumaKiLL" yaptım işte.
  13. MumaKiLL

Forum rütbeleri

Forum legend çok hoşmuş ya. O nasıl alınıyor acaba?
  14. MumaKiLL

Lotr:Blood İn The West [Beta temmuzda yayınlanacak]

Belendor said:
    Nazgul'e binmeye kalkarsan Gorgoth Kılıcını ****** sokar da evet Atlarını ve Felbeastlerini yapmışlar.
    İmza. :grin:
  15. MumaKiLL

Komedi %100 benden ÇALAN TOPTUR :D

Aga bu nedir?
  16. MumaKiLL

Atatürk ve Kazım Karabekir Arasındaki Fikir Ayrılığı

İyi hoş da ortada Atatürk'e bir hakaret yok ki. Atatürk muhtemelen teist biri değildi zaten.
  17. MumaKiLL

WB Savaş alanı taktikleri...

Gerçekten güzel olmuş eline sağlık. Sun Tzu'nun "Savaş Sanatı" kitabını okudun mu acaba? Öyle bir hava sezdim yazdıklarından.
  18. MumaKiLL

OHA ! O ne biçim bir menzil.

HuseyinNihalATSIZ said:
    konu ıle ılgılı deyıl ama yukarıdakı menüyü nasıl actınız
    Eski oyunda "backspace" idi. Muhtemelen bunda da aynıdır.
  19. MumaKiLL

Lotr mod Hornburg "Destek"

Verdiğin linkten dosyaları indirdim de oyunu kurmak için bu dosyaları nereye atıyorduk? Yardımcı olursan sevinirim.
    Edit: Neyse buldum halletim, 1-2 kişi var şu an ama kalabalık olduğu zaman çok zevkli olayordur bence.
  20. MumaKiLL

League Of Legends | 6. Sezon

Güzel oyun aslında. DotA oynuyorsan sarar ama biraz alışman lazım.
Back
Top Bottom