Search results for query: *

• Users: adanasago1
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. adanasago1

Vikingr_Event_Server ban&reason

My ingame name is Rurikovich/Ragnvaldr Hroekr/Ragnvaldr_The_İronside/ can you check why i am banned and when i dont know why tho?
  2. adanasago1

Unban Request NW_offical_EU1 llle_48e_Cdt_Dombra

Hi ! ,  Im playing this server for 3-4 months and i know the rules but the guy named 'erik' tking me 3 rounds and when he and his clan atacks me i kill 1 man of his clan i am banned ! please open my ban Server:NW_offical_EU1 My Name on Game:llle_48e_Cdt_Dombra Admin who banned me : İ am not...
  3. adanasago1

TR PW SERVER (GERÇEKTEN REZALET)

arkadaşlar RP serverler  çıktı çıkalı EU RP serverlarında oynuyorum son zamanlarda TR Türk server, çıktı fakat insan kendini yiyor adminler online değil.RP yi bilmeyen ler girince adamlar görüğüne dalıyor müdahale edince hay senin rp ne hay senin şuyuna buyuna seni serverlardan banlatırım...
  4. adanasago1

M&B Warband Win7 Çalışmayı Durdurdu Sorunu!

Arkadaşlar öncelikle hepinize merhaba ben eski bir warband oyuncusuyum eskiden oynardım çalışırdı fakat şimdi yeni sürümü 1.142  yi yükledim ve oyuna tıkladığım da play diyorum sonra videoyu esc ile geçiyorum sonra biraz bekleyip program çalışmayı durdurdu diyor M&B WFAS çalışıyor fakat Warband...
Back
Top Bottom