Search results for query: *

1. Mr.DeX

Elf İsminizi Öğrenin

Elf: Elrond Tîwele

Hobbit: Bulbo Took of Great Smials
  2. Mr.DeX

yardımm

Furkan26 said:
    Sadece Dhirim Şehri Benim Her Lorda Şehir , Köy , Kale Verdim İlk Baş Herkeze Bir Tane Mülk Sonra Daha Güçlü Olanlara Fazla Vermeye baSladım kötü biseymi yaptım
    Hayır kötü bir şey yapmadın. Lordların birine köy, kale, şehir farketmez herhangi bir mülk verdiğinde diğer bütün lordlar ile ilişkin düşüyor.
  3. Mr.DeX

Siz olsanız?

Bu bölümde önerilerini paylaşıyorsunuz, öneri almanız için açılmış bir bölüm değil.

"Oyun hakkındaki önerilerinizi bu forumda paylaşıp tartışabilirsiniz." yazıyordu.
  4. Mr.DeX

yardımm

O sorun bende de var. Kendi krallığımdaki lordların 5-6 tanesi ile ilişkim -20 lere kadar düştü, ama düşman krallıktaki lordlarla arkadaşız. Nasıl oluyor bilemiyorum. :smile:
  5. Mr.DeX

Fear 1-2-3

xBelialx said:
    evet oyun çok güzeldir.. :grin: bu arada sağol paylaştığın için. bu arada oyunda o kız bize düşmanmı ?
    Oyunu oynamadığım için bilemiyorum. :smile:

Ama bir tane video izledim kırmızılı bir adam vardı askerler onu öldürmeye çalışıyordu.
    Google görsellerden baktığımda da sanki kız bize yardım ediyormuş gibi resimler vardı. :smile:
  6. Mr.DeX

Fear 1-2-3

Halka filmindeki tvden çıkan kıza benziyor. :smile:

8110.jpg

Oyun güzel mi?

Edit:
    googleden arıyorum şimdilik bunu bulabildim:

kızın üstünde ve bir çok insanın üstünde yıllarca genetik deneyler yapılmış. Kız bayağı acılar çekmiş. Diğer çocuklardan hep farklı bir çocukluğu olmuş. Sırf bunları yapmak adamlar bir şehir kurmuşlar şehir normal gibi görünüyor ancak her yerde gizli labaratuarlar var. Yani ProjectOrigin deneyini uygulamak için kurmuşlar. En sonunda kız kontrolden çıkıyor ve olayların üstü örtülmek istiyorlar Ama iş bir kere kontrolden çıkıyor.Bir nevi intikam peşinde. Almayı durduramıyorlar ...TAbi çok ince ayrıntılar var oyunu oynadıktan sonra daha iyi anlarsın drama-gerilim tarzı bir oyun o yüzden çoğu kişi ne amaçlı oynadığını bilmiyor. 2 oyunda bu bulduğun raporlar felan var çok ilginç ayrıntılar var ingilizce şart kesinlikle

Edit2: Birde bunu buldum biraz uzun.
    F.E.A.R. – Alma’nın Öyküsü

Bütün çocuklar kabus görmekten korkar. Neyse ki pek çoğu bu kabuslardan uyanma lüksüne sahiptir. Küçük Alma hariç…

Henüz çok küçükken korkunç kabuslarının ve halüsinasyonlarının saklı psişik güçlerinin ürünü olduğu ve aynı zamanda çevresinde ki insanlara karşı tarif edilemez bir korku ve öfke beslediği tespit edilir.

Alma’nın psişik güçleri katlanarak gelişirken, öz babası araştırma bilimci Harlan Wade tarafından Armacham Teknoloji Şirketi’nin (Armacham Technology Corporation) çok gizli Orijin Projesi’nin (Project Origin) odak noktası haline getirilir. Orijin’in amacı Alma’nın DNA’sını kullanarak askerleri telepati yoluyla komuta edebilecek insan klonlar yaratmaktır. Ne var ki artan dengesiz psişizmi nedeniyle Alma’nın özgür bırakılmasının çok tehlikeli olduğuna karar verilir. Yedinci doğumgününden iki gün önce beyin fonksiyonları aktif kalmak üzere uyutulur ve üzerinde çalışmalar ve deneyler yapılmak üzere Armacham’a ait bir yer altı tesisine gizlenir.

Alma yıllarca süren hareketsiz uykusunda iken, Harlan Wade Alma’nın güçlerinin tamamen genetik olmayabileceğine kanaat getirir. Wade, yeteneklerinin embriyoya aktarılabilirliğini ölçmek üzere Alma’nın hamileliğine karar verir. Bir çok bilim adamı ve Wade ilk prototipin yaratılmasına DNA’ları ile katkıda bulunur.

15 yaşında Alma, doğacak iki prototipten ilkini dünyaya getirir verir. Ağır uyku halinde bulunuyor olmasına rağmen çocuğunun kendisinden alınmasının verdiği acı ile bilinci açılır. Bu ilk prototipin Armacham’in istediği özellikleri taşımadığına karar verilir. (İlk F.E.A.R. oyununda oyuncunun yönettiği karakter olarak karşımıza çıkıyor.)

16 yaşında Alma, ikinci prototipi dünyaya getirir. İkinci ve başarılı olan prototip Paxton Fettel’dır.

Fettel 10 yaşıdayken Alma, şuanda eşzamanlılık vakası olarak anılan olayı gerçekleştirerek kendi bilinci ile onun bilincini eşleştirir. “Annesinin psişik emirlerine uyan çocuk, Origin takımının sayısız üyesini katleder. Bu felaketin sonrasında Orijin Projesi durdurulur, tesisin tamamı terk edilir ve mühürlenir.

Ne yazık ki Orijin Projesi’nin sorumluları Alma’nın gücünün ve öfkesinin farkında değillerdir.

Alma Wade öldükten sonra bile ondan artakalan zehirli yaşam enerjisi Orijin tesisinin çevresinde ki Auburn Endüstriyel bölgesini zehirlemeye bölgede ki yaşamı tamamen durdurana ve bölge tamamen terk edilene kadar devam eder. Tesisin terk edilmesinin üzerinden seneler geçer. Armacham başkanı Genevieve Aristide, Orijin Projesi’ni yeniden başlatma girişimi ile terk edilmiş tesisi tekrar faaliyete geçirmek ister. Fakat tesisi araştırmak üzere gönderilen takımların geri dönmemesi üzerine vazgeçer. Ama tesisin içinde hasar çoktan verilmiştir, Alma’nın bilinci tekrar uyandırılmıştır.

Diğer bir eşzamanlılık vakası sonucu Alma’nın ruhu yetişkin Paxton Fettel’ı tutulduğu hücreden kurtarır. (O esnada “Onları öldür. Hepsini öldür.” Diye fısıldar.) Armacham’ın klon “Replica” askerlerinin tamamı artık Fettel’ın psişik kontrolü altındadır. Fettel Armacham karargahını kuşatır, Orijin Projesi’nden sorumlu olanları bir bir sorgular ve öldürür.

Fettel ve ordusuna ilave olarak Alma, tek başına iken de intikam arayışında ne kadar korkutucu derecede bir güce sahip olduğunu kanıtlamıştır. Alma kurbanlarına korkunç imgeler göstermekte ve hatta öfkesinin bir ifadesi olarak Karabasan olarak bilinen tehlikeli ruhları kullanmaktadır. Fettel’ın etkisiz hale getirilmesi için gönderilen Özel Kuvvetler takım üyelerinin pek çoğu Alma’nın psişik saldırıları sonucu yok edilir. (Etleri eriyip, arkalarında pıhtılaşmış kan ve kavrulmuş, yanık kemikler dışında hiçbirşey bırakmamaktadırlar.)

Tesisten serbest kalışı ve F.E.A.R. takımının Orijin tesisinin havaya uçmasıyla sonuçlanan başarısız operasyonu sonrasında, Alma’nın ruhu güçlenmiş, Fairport şehrinin daha büyük bir alanını etkisi altına almıştır. Öncekilerden çok daha korkunç yaratıkların emri altına girmesi ile Alma’nın dileklerini gerçekleştirme yeteneği hiçbir zaman olmadığı kadar güçlüdür artık… Fakat işkencecilerini öldürmek ve hapsedildiği o dehlizden kurtulmak dışında başka neler diliyor olabilirdi ki?

Ne olursa olsun Auburn Bölgesi’ne gitmeyi düşünen herkes en üst seviyede dikkatli olmalı, Alma her an yanı başınızda belirebilir. Ve onun soğuk, korkunç kıkırdamasını duyduğunuzda yada telsiziniz tanımlayamadığınız, keskin bir cızırtıyla inlediğinde büyük ihtimalle sizin için artık çok geç olacaktır…
  7. Mr.DeX

M&B: Ateş ve Kılıç - Sıkça Sorulan Sorular

Kale içindeki mahkumları kaleyi almadan kurtarabiliyormuyuz? Mesela rus çarı mahkum onu kurtarmak istiyorum.
    Ateş ve Kılıç oyununda oluyormu bilmem ama warbandda şu şekilde oluyormuş:

Lordu Kurtarmak İçin Şehre Gizli Yada Zorla Giriyoruz. Sonra Gardiyandan Zorla Anahtarı Alıyoruz. Sonra Üzerimize en Fazla 3 Kişi Geliyor Onları Öldürüp Zindana Giriyoruz ve Kurtarıyoruz Lordu.

Mount & Blade: Warband Görevleri

sertunsuz said:
    module system ne zaman çıkacak?
    "Ağustosta çıkabilir" diye biliyorum ben.
  8. Mr.DeX

Karakter Hikayeniz

Bu konunun Dörtyol Hanı bölümüne taşınması daha mantıklı olur.

Sonuçta hikaye.
  9. Mr.DeX

Orijinal oyun almayanı dövüyorlar

%75 indirim 1 gün içinmiş. Şu an sadece %33 indirim var, sanırım.

10. Mr.DeX

Google

TheDoctor said:
    Ubsilon Xefor Cioss ''konu dışı'' adlı bölgede moderator gözüküyorsun ama başka yerde normal knight tı galiba moderatorlerin ayrı ayrı bölgesimi var?
    Sadece Konu Dışı bölümünde moderatör ve sanırım ceza verme yetkisi de yok.

Yanlış bir şey söylediysem düzeltin.
  11. Mr.DeX

WB Bozulan Save'i Geri Getirme Rehberi

Bu kadar büyük yazmana gerek yoktu, gözlerimiz görüyor.
  12. Mr.DeX

-

Yine güzel yazmışsın. (Döktürmüşsün) :razz:
    Eline sağlık. (:
  13. Mr.DeX

Yardım Crack

18615206149725218276.jpg

Edit: Alhedras`ın imzasından [ça]aldım. :smile:

Büdit:
    81319869976532027989.gif

14. Mr.DeX

Bu resmin Ne Anlama Geldiğini 10000 kişiden Yanlızca 1 kişi anlayıyor. KonuKilit

Konu başlığından sapıp, resimdeki şeyleri bir şeye benzetmeye çalışmışız. Bende şimdi anladım. :smile:
  15. Mr.DeX

mount blade with fire and sword askerler

Rapor edin geçin. :smile:
  16. Mr.DeX

Oyun Save İsteyenler Buraya

Link koymamışsın, isteyen nasıl indirecek. :smile:
  17. Mr.DeX

Bu resmin Ne Anlama Geldiğini 10000 kişiden Yanlızca 1 kişi anlayıyor. KonuKilit

Resmin sol alt kısmında duran şey akrep mi, sinek mi? :???:
  18. Mr.DeX

Otomata

Çok güzelmiş. Bende yaptım bir tane.
    Ne kadar güzel yapmışım bilemem ama... :smile:

1. Yapım (İlk) :smile:
    2. Yapım
    3. Yapım
    Son... :smile:
Back
Top Bottom