Search results for query: *

• Users: ynlz
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. ynlz

Bir Yılbaşı Eğlencesi(Osmanlı Delileri Gururla Sunar)HERKES katılabilir

Yılbaşı için güzel bir şeyler düzenlemeyi düşünüyoruz, HERKESE açık bir "event" gibi yani. Ne diyorsunuz, kimler bana yardımcı olabilir? *Fikirleriniz neler? *Yer; (Server:) TR_Osmanlıdelileri EDIT *Tarih;30.12.2011, 20.30-22.00 saatleri arasında olacaktır. *Tekrar söylüyoruz herkese...
  2. ynlz

Bu nasıl bir bayraktır!

Arkadaşlar bütün klanlardan birer yetkili kişi toplayarak şu bayrağın bug a girmesini konuşalım.Adam bayrağa gitmiyor el onlara yazınca el bizim diyor.Ya dabayrağı çeken takıma yazılmıyor puan.Her maç kargaşa çıkıyor.Buna bi çözüm bulalım arkadaşlar.
  3. ynlz

Edit Modda Spawn Noktalarını ayarlama.Yardım Lütfen

Arkadaşlar güzel olduğunu düşündüğüm bir harita var ancak spawn noktalarını ayarlamayı bilmiyorum. İkinci sorun ise bunu server adminine yollayacağım ancak hangi dosyada bu yaptığım harita 75 mb birden yollayamam ya.:DYardımcı olursanız çok sevinirim Teşekkürler
  4. ynlz

Arkadaşlar Yardım Lütfen Edit Mod!!!

Merhaba arkadaşlar bir harita yaptım hoşuma da gitti ancak spawn noktalarını(Yani adamların doğduklarında nerden başlıyacaklarını) ayarlıyamıyorum. Bu konuda herhangi bir fikri olan varsa ve o kişi bana yardımcı olursa çok sevinirim.Şimdiden teşekkürler  :D
Back
Top Bottom