Search results for query: *

• Users: waltor
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. waltor

Save dosyam açılmıyor .

Selam öncelikle arkadaşlar , 670 günlük bir save dosyam vardı ama oyundayken windows güncelleştirme çıktı birden restart atıldı ve tekrardan açınca oyunu sonrasında save dosyasını hata verip oyunu alta alıp kapatıyor . :( Bu sorunu çözmem mümkün mü ? Save dosyam : http://speedy.sh/2mz2C/save.rar
  2. waltor

The Last Day Sorunum ...

Arkadaşlar oyunu ben warband kurdum patch ıvır zıvırını da yükledim . Oyun çok güzel ve sarıyor ama bi sorunla karşılaştım oynarken . Gece dilimindeydim birden oyun durup dururken atıyor bunu nasıl çözebilirim . Yeniden girdim kayıt dosyasına ama olmadı acaba patch'i tekrardan yüklesem yardımı...
  3. waltor

İtem ekleme ve Krallık renkleri sorunum .

Arkadaşlar benim 2 sorum olucak sizlere . 1- Haritadaki krallık renklerini ( Nord mavi , Vaegir beyaz ) eski sürümde olduğu gibi nasıl değiştirebiliriz . ( Nord sarı , Vaegir yeşil ) 2- http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,76333.0.html Arkadaşlar şu  linkteki viking modellerini...
  4. waltor

mbrepository hatası ...

Arkadaşlar ben oyunu native oynarım küçük eklentiler deniyorum oyuna bazen mb yerinden indiriyorum normalde ama siteye giriş yapamıyorum hata veriyor ve indirmek için yasaklı sitelere giriş tarzında ki sitelerden girip , indirmeye çalışıyorum .  :mrgreen: Ama istediğim dosyaların hepsini...
  5. waltor

Muharebe alanı sorunum . !

Herkese kolay gelsin arkadaşlar ben oyunu pek native versiyonu seven birisi değilim . Her zaman modlu oynamayı tercih etmişimdir , şuan en sevdiğim mod olan '' The Last Day '' modunu oynuyorum yüzüklerin efendisinin ve benim sormak istediğim soru savaş alanları(muharebe alanı) bazen savaşın...
  6. waltor

ak ela mod 0.2

:roll: arkadaşlar bnd bu versiyonun 0.1 sürümü var 0.2  çıkmış yüklemek istiyorum ama link kırık görünüyor yardımcı olursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler.
Back
Top Bottom