Search results for query: *

1. waltor

Save dosyam açılmıyor .

Dediğiniz gibi yaptım bendeki save dosyası '' sg00 '' şeklinde adı , onu silip '' last_game_backup '' dosyasının adını değiştirdim ve girdim oyuna ama yine aynı hatayı aldım maalesef .
  2. waltor

Save dosyam açılmıyor .

Selam öncelikle arkadaşlar , 670 günlük bir save dosyam vardı ama oyundayken windows güncelleştirme çıktı birden restart atıldı ve tekrardan açınca oyunu sonrasında save dosyasını hata verip oyunu alta alıp kapatıyor . :( Bu sorunu çözmem mümkün mü ? Save dosyam : http://speedy.sh/2mz2C/save.rar
  3. waltor

Şu Mod Varmıdır?

Redstone Knight said:
    http://www.moddb.com/mods/scaedumar
    http://www.moddb.com/mods/the-sword-and-the-axe

bunlara bakabilirsin.

Bunları görmemiştim çok sağol bende indircem .  :grin:
  4. waltor

Şu Mod Varmıdır?

Valla bende Vikingler dizisini izledikten sonra bi hayranlık seviyem olmuştu .

Bu yüzden bir mod aramıştım ama daha çıkmamıştı hatta çok olmadı böyle bir konu açılmıştı ...

Oyunun normal sürümünde zaten Nord birliği kuzeyliler diye bilinir onlar üzerinde senaryo yapabilirsin bence kendine , ben öyle yapmıştım dene istersen .
  5. waltor

The Last Days of the Third Age of Middle Earth ~ M&B Enhanced Version 1.011

1-2 sene oldu herhalde Türkçe yamasını çıkmasını istediğim :grin:
  6. waltor

Şuana kadar ki oynadığım en iyi mod bana göre ve oyun bence zorlaştırılmış . Çünkü normalde çoğunlukla iyi taraf seçiliyor ve ilk sürümlerinde çok güçsüz duruma düşüyordu kötüler . Ama şimdi ork sınıflarını düzenlemişler ve birde orklara troll savaşçısı eklenmiş okçu olmayınca onu öldürmek çok oluyor .

Birde ben de hep Isengard Rohana karşı bir üstünlük elde ediyor . Herhalde Miğferdibi savaşını yaşatmak istedikleri içinmi böyle başlıyor anlamadım .  :grin:

Ayrıca goblin ırkında bulunan dağ trolleri ise sayısı eski sürüme göre 1-2 tane normalde savaşta bulunurken şimdi sayısı 9-10 kadar çıktığını gördüm . Belki ilerde yeni patch yayınlarda nazgul da görürüz .  :grin:

Ama birşeyi beğenmedim Isengard ait warg kurtları eskiden binicisini öldürmene rağmen saldırmaya devam ediyordu o hoşuma gidiyordu şimdi binicisi ölünce bir süre sonra kendisi kaybolması doğru bulmuyorum .

Ayriyetten dağ trolleri ise vurduğunda galiba öldürmüyordu bayıltıyordu . Vururken adamların bazıları saçma  sapan şekiller halinde kalıyordu , donup kalıyordu .
  7. waltor

Türkçe Yama Platformu ve Listesi

Teşekkürler ...  :smile:
  8. waltor

The Last Day Sorunum ...

Oyun orjinal de patch sürümünü yanlışlıkla eski sürüme ait olanı yüklemişin en son patch yükleyince sorunum çözüldü , yardımlarınız için sağolun .
  9. waltor

The Last Day Sorunum ...

Arkadaşlar oyunu ben warband kurdum patch ıvır zıvırını da yükledim . Oyun çok güzel ve sarıyor ama bi sorunla karşılaştım oynarken . Gece dilimindeydim birden oyun durup dururken atıyor bunu nasıl çözebilirim . Yeniden girdim kayıt dosyasına ama olmadı acaba patch'i tekrardan yüklesem yardımı...
  10. waltor

azrail777 said:
    Normal 3.3 sürümünü Warband'a kuruyorsunuz önce. Sonra da Warband Patch yapıyorsunuz kurulu modun üzerine.

Teşekkürler biraz geç ettim ama kusura bakmazsın umarım .  :oops:
  11. waltor

İtem ekleme ve Krallık renkleri sorunum .

Teşekkür ederim .  :smile:
  12. waltor

Valar Dohaeris said:
    Kod,mod vesaire hiç anlamıyorum kusura bakma :smile:

Canın sağolsun . :grin:

isakson34 said:
    Madem konu açtı bizde yardım edelim
    Item ekleme için Morghs adlı bir program var. Onunla yapabilirsin

Ben öbür programı rahatça kavrayabildim de , bunda baya bi zorlandım . Acaba biraz daha açabilirmisin nasıl yapıcağımı ?
  13. waltor

Valar Dohaeris said:
    Warband için de aynısı geçerli TweakMB yardımı ile yapabilirsin.

Buradan indirebilirsin http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=101731.0

Teşekkürler sayende renkleri değiştirdim . :grin:

Acaba bu itemleri nasıl halledebilirim bi fikrin varmı acaba ?
  14. waltor

[SP] Şehzade Mustafa

Gerçekten moda yaptığınız eklemeler çok güzel . Resmen ayrı bir hava katmış inşallah sorunsuz bir şekilde biterde oynama şansımız olur .

Bu arada başarılar , kolay gelsin .
  15. waltor

Yok Warband oynuyorumda eski krallık renkleri alışmışım o yüzden sordum . :grin:
  16. waltor

Arkadaşlar benim 2 sorum olucak sizlere . 1- Haritadaki krallık renklerini ( Nord mavi , Vaegir beyaz ) eski sürümde olduğu gibi nasıl değiştirebiliriz . ( Nord sarı , Vaegir yeşil ) 2- http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,76333.0.html Arkadaşlar şu  linkteki viking modellerini...
  17. waltor

RGLHatası ve Mod bulamadım:)

a.atalay said:
    Arkadaşlar merhaba;

İyice araştırmadan açmak istemedim konuyu ben m&b'yi single olarak oynuyorum nedense daha zevkli geliyor:smile:

Swadian interregnum modunu oyunuyordum bir anda unrecognized resource type hatası almaya basladım oyuna gırmeden ini doldurken hataya düşüyor yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

2.Sorum ise viking tarzi bir mod var mi varsa söyler misiniz iyi günler :twisted: :twisted:

Ben 2'nci soruna cevap vericem . O tarz bir mod şuan yapılıyor ve bekleyemezsen zaten nativedeki '' Nord '' krallığı kuzeyliler olarak bilinir . Krallarının ismi '' Ragnar '' ve silah,kalkan,zırhlara bakınca biraz ne demek istediğimi anlarsın .

Gider oyunda ismini '' Ragnar Lothbrok '' yapıp takılırsın . :grin:
  18. waltor

OSP 2D Art Thel's Facepack [Released]

MaHuD said:
    The correct URL = http://www.mbrepository.com/file.php?id=2512

Thx .
  19. waltor

mbrepository hatası ...

Paradox_vt said:
    Native sürümü mü ?

Yani orjinal moduna küçük eklenti yapıyorum demek istedim .

Cloudy said:
    Kayıt ol siteye sorun çözülür +

Teşekkür ederim .
Back
Top Bottom