Search results for query: *

• Users: Yiit
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Yiit

High Space Society

Herkese merhaba, forumda eski bir mod olarak baştan söyleyeyim benim zamanımda youtube kanalı paylaşmak serbest idi. Ancak şu anda kurallara hakim değilim, öncelikle yasaksa kusura bakmayın lütfen. Sevgili insanlar, yeni bir youtube kanalı açtık. Kaliteli videolar yapmaya çalışıyoruz, ingilizce...
  2. Yiit

[WNL] Week 9 Fixtures - Deadline 11/11/12

Week 9 Fixtures Deadline is: 11/11/12 Snowy VillageNord TownVaegirs vs SarranidsRhodoks vs Sarranids Rounds wonRounds won Unvanquished10vs5AmIMad 22nd Battalion12vs4WOLLFBRO Polish Eagles2vs14Legend Kingdom of Heaven11vs4ARMY Clan No Opposition-vs-Veche Sober Tavern Fanatics0vs16Renegades...
  3. Yiit

Bannerlord Plans

What are we gonna do? When the Bannerlord comes out... Suggestions? What do you want us to do? How do you want it to be? Or what are your expectations about the league?
  4. Yiit

[WNL] Week 4 Fixtures - Deadline 07/10/12

Week 4 Fixtures Deadline is: 07/10/12 VendettaFrosty Battle Swadia vs RhodoksVaegirs vs Sarranids Rounds wonRounds won Sober Tavern Fanatics1vs15Unvanquished No opposition-vs-No opposition Kingdom of Heaven0vs16Einherjar Polish Eagles5vs11Bohemian Guard 22nd Battalion6vs8Guard of...
  5. Yiit

IG Sunucusu

IG'nin forumunda sunucunun hostlandığı ülkenin değişmesi için bir talep yaptım. Mâlum hepimiz 90+ ping ile oynuyoruz Fransada olduğu için host. Almanyaya taşınmasını önerdim böylece 50-70 ping arası oynayabileceğiz eğer kabul edilirse. Hepimizin avrupa maçları için idman yaptığı public sunucusu...
  6. Yiit

Klanların ve Etkinliklerin(Maç, Turnuva) ayrılması.

Merhaba Arkadaşlar, Soru gayet açık, sizce klanlar ve etkinlikler(Maç, Turnuva) "Warband" kategorisinin altında farklı bölümlerde mi olmalıdır, yoksa tek bir bölümde mi kalmalıdır? Lütfen cevaplar dışında farklı görüşleriniz var ise konu altına yorum atmaktan çekinmeyin. 16 Ekim(Pazar) 2011...
  7. Yiit

[Bitti] European Native League: Winter Cycle

Merhabalar, European Native League: Winter Cycle(Kış Döngüsü) başlıyor. Ligin ikinci kısmı gibi bir şey olacak fakat birkaç yenilik mevcut. Lust dahada geliştirmiş ligi. Başvurular tekrar açıldı, ve 6 Kasım'da tekrar kapanacak. Katılan ve katılacak olan tüm takımlara başarılar diliyorum. Lig...
  8. Yiit

MOVED: En beğenilen modlar?

This topic has been moved to Mod Geliştirme. http://forums.taleworlds.com/index.php?topic=197479.0
  9. Yiit

Türkiye Klanlar Listesi(Native) - 31/10/11

Türkiye Native Klanlar Listesi En son 31/10/11 tarihinde güncellendi. Liste alfabetik sıraya göre hazırlanmıştır. Listedeki herhangi bir yanlışı PM atarak veya konu altına yazarak bana bildirebilirsiniz. Klanınızın listede bulunması için lütfen aşağıdaki başvuru formunu doldurup konu altına...
  10. Yiit

Football Tycoon - NTVSpor (Online Menajerlik)

Merhabalar, Geçenlerde internette gezinirken online futbol menajerlik oyunlarından birine rastladım. Oyunun ismi Football Tycoon. Bu oyunun diğer web tabanlı menajerlik oyunlarından farkı NTVSpor'un ve Oley.com'un sponsor olmasıdır. Oyun %100 ücretsiz olmakla beraber bir çok detay özellik...
  11. Yiit

Rock'n Roll: En iyiler!

Rock'n Roll olarak en sevdiğimiz parçaları paylaşabileceğimiz bir konu olması gerektiğini düşündüm. Ben başlıyayım en iyisi; (Bu sıralar en çok dinlediklerimi listeliyorum, başka türlü sayfada yer kalmayacak.) kansas, Carry On Wayward Son Def Leppard, Rock Of Ages AC/DC, Highway To Hell AC/DC...
  12. Yiit

Türkiye Düello Turnuvası I | Ertelendi

XKafe tarafından düzenlenmiş I.Türkiye Warband Düello Turnuvası Önsöz: Sıcakların verdiği bunalımın ve sıkıntının içinden sizleri çekip alabilmek için I.Türkiye Warband Düello Turnuvasını sizlere sunuyoruz. Turnuvaya katılmak istediğinizi konu altında Warband oyun için nickinizle...
  13. Yiit

TERRARIA! - "Daha önce bu kadar kapsamlı 2d bir oyun gördünüz mü?"

Hepinizin bildiği gibi Steam'e yeni gelen bir oyun olan Terraria, Steam'in en çok satanlar listesinde 5.oldu. Minecraft'a çok benzeyen bu oyun şu anlık herkesin elinde bulunmuyor, malumunuz yeni çıktı ve çok bilinmiyor veya herkes 2boyutlu bir oyun olduğu için 10$ vermeye değmez diyor. Bu arada...
  14. Yiit

Forum alt bölümü: Sunucular

Rehberler, Dörtyol Hanı vs gibi bölümlerin yanına "Sunucular" adında bir bölüm daha açılmasını taleb ediyorum. Böylece oyuncular sunucularını orada tanıtabilecekler, sunucu aktivitelerini konuları üzerinden düzenleyebilecekler, sunucu bilgilerini verebilecekler vs. Ayrıca birçok RPG sunucusu...
  15. Yiit

[ANKET]Mount and Blade: F&S | Beğendiniz mi?

Arkadaşlar soru gayet basit, oyunu beğendimiz mi? beğenmediniz mi? Anket'e fazla şık eklemedim, kesin bir anket olsun istiyorum. Neden beğenip neden beğenmediğinizi, veya beklediğinizden iyi mi kötü mü, kötüyse/iyiyse neyi kötü/iyi? Alta yorum olarak yazarsınız.
  16. Yiit

MINECRAFT! - "Kendi dünyanızda oynamayı bırakın, onu yaratın."

Minecraft Minecraft, desenli küplerle inşaat yapmanızı sağlayan basit 3-boyutlu bir oyundur. Oyunun temel amacı, kendi yarattığınız dünyada RPsel bir biçimde yaşamaktır. Oyunda spawn olduğumuzda elimizde hiçbir eşya bulunmuyor. Odun keserek alet edevat yapıyoruz. (Balta, sopa, kılıç, kürek vs.)...
  17. Yiit

M&B/Warband/WFaS | Rehberler

*Liste güncellemesi için lütfen, bu başlığın altına, açtığınız rehberin linkini içeren bir mesaj gönderin. *Bulduğunuz hatalar benim için ve konunun devamlılığı için önemlidir, konu altına yeni mesaj atarak bilgilendirirseniz memnun olurum. *Rehberler konularına göre ayrılmıştır, hangi oyuna...
  18. Yiit

WB MB M&B | Oluşum Rehberi

Mawi'den diğer rehberler • İlişki Rehberi Oluşumda Başlangıç Oluşum nedir?İngilizcede faction olarakda kullanılır, oyundaki ülkeler oluşum olarak görülür. (Svadya, Rhodok, Nord...vb) Karakter yapımında seçtiğiniz seçenekler, oluşum oluşturmada veya bir oluşuma katılmada çok önemli...
  19. Yiit

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

Taleworlds forumunda bulunan, bulunmayan; her yaştan arkadaşın 23 Nisan'ı kutlu olsun! Lütfen 23 Nisan ile ilgili mesajları farklı konular açarak belirtmeyelim, tüm mesajlar tek konuda toplansın.
  20. Yiit

Yeni Saldırı Stilleri!

Merhabalar Arkadaşlar, GİRİŞ Az önce aklıma kendimce harika bir fikir geldi. Yeni vuruş/saldırı biçimleri yaratmak icin bir öneri. Biraz açıklamaya başlıyayım, şuanda oyunda 4 taraftan saldırabiliyoruz. Sağ, sol, ortaaşağı, ortaüst. Bu saldırı yönlerinin vuruş şekilleri sabit, yani sağ taraftan...
Back
Top Bottom