Search results for query: *

• Users: Big Mike
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Big Mike

Samsung Galaxy S3 Ekran Bozuldu

Merhaba arkadaşlar, ben S3 kullanıcısıydım ta ki telefonumu düşürene kadar. Telefon düştükten sonra ekran bozuldu, telefona hiç görüntü gelmedi. Ancak en üstteki dokunmatik ekranda çizik dahi yok. Garantiye verdim, altındaki iç ekranın kırıldığını söylediler. Teknik serviste çalışan kişi...
  2. Big Mike

İşler Güçler - Dizi

Ana oyuncular: Sınavdan önce ense yapıp, sınav günü herkese "Abi çalıştınız mı siz?" diyenlerin dizisi İşler Güçler, Salı günleri 22:15'te Star'da. Tanıtım 1 Tanıtm 2 Evet beyler aramızda izleyenler var mı diziyi? Çok hoşuma gidiyor dizi benim. Türk komedi sektöründe çok başarılılar bence...
  3. Big Mike

Uluslararası İlişkiler Bölümü

Merhabalar, Lise son sınıf öğrencisiyim, sürekli gelecek kaygısı yaşıyorum, fikirlerim değişiyor son zamanlarda. 10. sınıftan beri sayısal okumaktayım. Küçüklüğümden beri tek bir hedefim vardı o da bilgisayar mühendisi olmaktı. Ancak insan büyüdükçe fikirleri değişiyor. Bir kaç aydır aklımda hep...
  4. Big Mike

Arrow - Dizi

IMDb Milyarder bir çapkın olan Oliver Queen korkunç bir deniz kazasından sonra hayatında yeni bir sayfa açar. Beş yıl boyunca bulunamayan ve öldüğü zannedilen Oliver sonunda Büyük Okyanus'un ortasındaki tropik bir adada bulunur. Oliver Starling City'e, evine geri döner. Kendisini karşılayan...
  5. Big Mike

D-Smart Net

Merhaba arkadaşlar, Smile Adsl, Doğan Grubu ile birleşmiş. D-Smart ile anlaşmışlar. Smile artık hizmeti D-Smart Net olarak veriyor. Bu çerçevede de D-Smart internet+televizyon kampanyaları yapmakta. Öğlen sularında beni aradılar, D-Smart Net ile ilgili bilgi verdiler vs. son olarakta onlara...
  6. Big Mike

Toplama bilgisayar tavsiyesi

Merhaba arkadaşlar, Aslında yeni konu açmayacaktım, açılan bir konu üzerinden gidecektim fakat yakın zamanda ki bu tür konuların hepsi kilitlenmiş, bende yeni açma gereği duydum.(Birazcık acil) Fazla uzatmadan konuma geçmek istiyorum. Son bir karar ile masaüstü bilgisayar toplamaya karar...
  7. Big Mike

[CG] Chasing Glory (Gaming Community) / PASİF!

Klanımız ilk olarak 17 Ekim 2011 tarihinde kurulmuştur. O zamandan itibaren aktif olduğu tüm zamanlarda eğlenmeyi, hoş vakit geçirmeyi vizyon edinmiş ve bu yolda ilerlemiştir. Bazen sarsıntılı dönemler yaşansa da, kurulan sıkı dostluklar hiçbir zaman bozulmamıştır. Klanımızın pasifliğinden uzun...
  8. Big Mike

Anlamsız bir ban olayı!

Arkadaşım(cnmx6) bugün haksız yere ve sebebi ne olduğu bilinmeden banlandı. Nasıl olduğu bilinmiyor(ki hiçbir şekilde kendisi isim değişikliği isteği yapmadı) nicki cnmx6'dan cnmx66'ya çevirilmiş ve banlanmış. Hiçbir şekilde kullanıcı hatası veya mesajlarından dolayı ban olayı değildir. Ben...
  9. Big Mike

Oyun mause'u hakkında.

Merhaba arkadaşlar, 2-3 Gündür aklıma koydum,mause'umu değiştirmek istiyorum.Şuanlık kullandığım mause 5TL'lik birşey. Mause ile pek rahat oyun oynayamıyorum. 15-20 Lira'ya idareten mause alacaktım. Sonra internette dolaşırken oyun mause'larını gördüm. Bayağı bir özellikleri var. Bu mause'lar...
  10. Big Mike

[ATA] Asil Türk Askerleri (Kapatıldı.)

Evet kendi aramızda aldığımız acı kararı sizlerede duyurmak istiyorum. Klanı toparlayamadığımız için aldığımız ortak karara göre klanımızı kapatıyoruz. Kapatma sebebimiz asla oyuncuların potansiyelsizliği olmadı aksine beraber olduğumuz süre zarfı içinde kendimizi geliştirdik,çok güzel zamanlar...
  11. Big Mike

[ToB] Tigers Of Bluefire (Alımlar Açık)

Anasayfa ve bayrak düzenlenecek... Alımlar açıktır. Başvuru kısmına bakınız. Kısaca Klan: Klanımız yeni kurulmuştur,ileri seviyelere doğru adım atmak için her zaman mücadele edeceğiz.Klanımız 12+ yaş ve her tecrübeden oyuncuya açıktır. Klanımızın adı: Tigers Of Bluefire Türkçe açıklama...
  12. Big Mike

Diplomacy Mod hakkında soru.

Merhaba arkadaşlar,Normal Mount&Blade'in singleplayerı sıktı.Oyuna zevk katmak için Diplomacy Mod indireceğim ama modun boyutu 2.5mb(benim bulduğuma göre.) Acaba ben mi yanlış buldum,yanlışsa düzgün linki atar mısınız? Birde özelliklerinide yazabilir misiniz?
  13. Big Mike

I-Doser ile beyninize hükmedin!

Merhaba arkadaşlar, elimden geldiği kadar I-Doser hakkında bilgi vereceğim. Yazıların çoğu alıntıdır. Maksat hem I-Doser nedir öğrenelim ve burada etkisi altına girdiğiniz reaksiyonları tartışalım. Evet işte başlıyoruz. I-Doser Nedir? I-doser beyin dalgalarınızı etkiliyor ve, örneğin alkol...
  14. Big Mike

Serial hakkında soru

Merhaba arkadaşlar,serial hakkında bir sorum olacak. Böyle bir konu kesinlikle açılmıştır,tekrar açtığım için özür dilerim ama oyunu almaya gidiyorum,o yüzden telefonla girdim. Soruma gelecek olursak  bir seriali kaç kişi kullanabilir? :)
  15. Big Mike

D&R Mağazaları kaça kadar açık oluyor?

Merhaba arkadaşlar, Warband'ı alacağımda bugün almayı düşünyordum sonradan aklıma geldi kursum olduğu. D&R Mağazaları kaçta kapanıyor bir bilgisi olan varsa söyleyebilir mi? Acil lazımda... Kursum 10'da bitiyor,11'e kadar falan açık olursa gidip almayı düşünüyorum Taksim'den.  :)
  16. Big Mike

cRPG hakkında soru

Merhaba arkadaşlar, Forumda dolaşırken cRPG moduna rastladım. RPG'yi Gta San Andreas MP'den oynuyorum,severim RPG'yi.  :mrgreen: Warband'ıda yeni alacağım, cRPG'yi merak ettim,arama yaptım ama detaylı bilgiye ulaşamadım. Bu cRPG için ne yapmamız gerek,nasıl oynanır,nasıl birşeydir merak...
Back
Top Bottom