Search results for query: *

1. HatasizCooL

Mod Önerisi

Canlar öncelikle merhabalar, uzun bir aradan sonra içime düşen bir ateşle tekrar Warband'a döndüm geldim :D Ancak Warbandı defalarca oynadığımdan farklı bir mod arıyorum. Ama böyle mesela Osmanlı modu deyip sadece askerlerin silahların isminin değiştiği gibi değil de görevlerin işleyişin...
  2. HatasizCooL

ODTÜ Tanıtım Fuarı TaleWorlds

Sevgili canlar, Okulun düzenlemiş olduğu ODTÜ fuar gezisinde mühendisliklerin arasında Taleworlds ü görünce, sevindim ve bir o kadar da şaşırdım, Taleworlds'un burada ne işi var demeden edemedim :mrgreen: Oyunun tanıtımı yapılıyordu[Warband] ve arkaplanda Bannerlord kağıdı vardı. Kendimden bir...
  3. HatasizCooL

Modlar hakkında birkaç sorum [Warband]

Beyler ben Warbandı sürekli oynuyorum. Bi süreden sonra sıkıldım haliyle. 1 sene kadar bir süre geçti arada tek tük oynamışlığım oldu. Şimdi tekrar bir oynama isteği var bende ancak aynı senaryo malum ilk oynadığımız tadı vermiyor :) Velhasıl-ı kelam; Modlar senaryoyu değiştiriyor mu ? Daha...
  4. HatasizCooL

Warband - En iyiler [ En iyi krallık-ordu-piyade vb. ]

Bundan 1 sene önce de aynı konular vardı, görülen o ki Warband'daki krallık ve asker çeşitliliği hala oyuncuların kafasını karıştırmaya ve değişik yapılar denemeye yönlendiriyor. Açılan konulardan, ilgi toplayanlarını bir konu altında toplamak istedim, bu konuların önünü kesmez ancak bir...
  5. HatasizCooL

WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Aylar sonra gelen edit Merhabalar sevgili Taleworlds tutkunları. Konu üzerinden 5 yıl geçmiş, vay be! :)  Maalesef konu senaryosunu hatırlamıyorum bu yüzden sorulara cevap veremiyorum ancak forumdaşlarımız bu konuda size yardımcı olacaktır. İyi dilekleriniz için herkese teşekkürler. Dans! ...
  6. HatasizCooL

Kara Gürz : Paftuny Kayıplarda

Beyler Karga kitabını aldım , Kazak lordun birisi Novgoroddaki Paftuny bul dedi . Gittim verdim kitabı çevirmem lazım Arşivlerim Çerkeskte dedi . Adamı aldım götürdüm oraya bıraktım .  14 Gün sonra gel dedi . Aradan 64 gün geçti adam Çerkeskte yok ?  Aldığım Novgoroda gittim ordada yok ...
  7. HatasizCooL

Mühendislik Hakkında [Bug]

Oyunda yoldaşımın mühendisliği 5 olmasına rağmen kuşatırken benim ( 0 ) mühendisliğim geçiyor ve 13 saat bekliyorum . Hata mı , Bug mu ?
  8. HatasizCooL

Lehistanın Hikayesi Görevini Alma

Beyler yazanlar göre  Zamoshe köyünün tüm görevlerini yaptım .  Bir Kazak köyü yağmala özel görevinide yaptım .  Bu görevi bir türlü alamdım bir sürü lorda sordum sana işim yok diyor . Kazak ve Rus hikayelerinin nasıl alındığını buldum fakat bunu bir türlü yapamadım , yapanalr yardım ederse...
  9. HatasizCooL

Kara Gürz Görevi

Beyler en son Radzwill buldum .  Krala karşı Ayaklanma çıkart diyor görevde .  Adama gidiyorum kendini kanıtla diyor . Şan 30 larda yani baya bi yolu var .  Bu görevin başka bi yolu yok mu illa bu adamla kralı yenmem mi gerekiyor ? Birde Çar sırları diye bi görev vardı . Rusyaya isyan...
  10. HatasizCooL

Eleanoru Norgoroddan alma görevi ?

Beyler ilk başladığımız adamın tavsiyesiyle rus görevlerini yapıyordum , en son buraya geldim . Dimitry nin intikamını devam ettiriyordum fakat bu görevde kaldım . Eleanoru Norgorod kalesinden alıp isveç kralına götüreceğiz , fakat kalenin içinde eleanor yok kayıplarda  :| Yapanlar varsa...
  11. HatasizCooL

Gizli Zula Görevi Çözümü

Beyler bende takıldım sonunda hallettim . Görevi aldıktan sonra Rus derebeyleri ile konuşun . Örn :  Görevi Kazak bölgesi olan Poltovadaki Albay Ivan Fedorenkodan alıp hemen yanındaki Bryansk Kalesindeki Prens Alexei Trubetskoi ye en alttaki soruyu sorunca  : "Bunu Fransız paralı...
  12. HatasizCooL

F&S : Turnuva

Beyler bu oyunda turnuva yok mu hiç rastlamadım ?  Arena kısmı da kaldırılmış .
  13. HatasizCooL

Ziyafetlerdeki Leydiler

Bildiğiniz üzere bazı kale - şehirlerde çok fazla lord - kont olunca leydiler kayboluyor . Nereye gidiyor bu leydiler ?  Bir türlü bulamadım kalenin içinde ? # Kalenin üst katlarında vs. yorumlar yapmayın tek katlılarda da kayboluyor .
  14. HatasizCooL

TweakMB Muharebe Büyüklüğü

Beyler TweakMB indirdim . Skilleri 10 dan 15 e çektim . Muharebe büyüklüğünü artırma için indirmiştim fakat bulamadım .  Hangi kısımda ?
  15. HatasizCooL

Oyunu Aldım . Multiplayer Hakkında birkaç Soru

Beyler dün arkadaşımla birlikte aldık oyunu :D Multiplayerde oyun başlarında para oluyor . Oyundan oyuna artıp düşüyor ölme öldürmeye göre . Bu aldığımız itemler geçici mi ?  [ Oynadığım kadarıyla evet ] Bir diğeride bi odada uzun süre oynuyoruz 50-60 lara çıkıyor . Bunun ne faydası var ...
  16. HatasizCooL

Steamdan Kurulum - Deneme Sürümünden Kurulum ?

Beyler İstanbul'daki arkadaşım aldı Warband'ı . Seriali alıcam birazdan . Oyun CD si yok malesef . Sorum ; Oyunu Steamdan indirip keyi mi aktifleştireceğiz ? Yoksa Deneme Sürümü dolan oyuna Key girerek aktifleştirirsek yine MP oynayabilir miyiz ?
  17. HatasizCooL

HepsiBurada'da Warband 13.49 TL

30 TL lik oyun fiyatı HepsiBurada'da %50 lik  indirimle 15 TL ye satılıyordu . Stoklar yenilendi . Yeni indirim %55 ile  13.49 TL Satın Almak için Tıklayın ! Oyunu bulamayanlar için D&R daki fiyatla aynı oldu . Bilginize :)
  18. HatasizCooL

D&R da M&B Warband Yok ?

Beyler oyunu burada alamıyorum D&R mağazası yok . İstanbul'daki arkadaşım alacaktı , Serialini verecekti fakat  Bayrampaşa'daki D&R da Warband Satışları yok . 2 Kere gitmiş bulamamış .  Oradaki görevliler Tel. Bırak bulursak sana ulaşırız demişler . 2 gündür aramıyorlar .  İnternet sitesinde...
  19. HatasizCooL

Leydi ile ayrılma

Beyler Bir leydiyle aram 40 lardaydı . Nişanlandım dediği için ayrıldım .  Sonra nişanı bozmuşlar evlenmemişler  fakat gidince ziyaretleriniz aklımda diye fısıldıyor .  Tekrar birlikte olmanın bir yolu yok mudur ? Bir diğer leydiyle de aram iyiydi baya 35 lerdeydi . Gizlice görüşüyorduk ...
  20. HatasizCooL

M&B Warband CD siz Kurulum

Beyler İstanbul'da bir tanıdığım oyunu yerime alacak .  Serialini alsam , etkinleştirme yerinden kursam orjinal olur değil mi ? Yoksa CD üzerinden mi kurmak gerek ?
Back
Top Bottom