Search results for query: *

• Users: exitis
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. exitis

mm3 russia..

Arkadaşlar bana biri mm3 russia modunun linkini atabilir mi  :mrgreen:
  2. exitis

Nasıl daha iyi olabilirim?

Arkadaşlar ben Ateş&kılıç'ı hilesiz oynamak istiyorum  :mrgreen: Ben rakipleri uzaktan indirmeye bayılırım  :mrgreen: Sizce tüfekçi mi olayım yada okçu mu?  :| yani gelişimlerimi hangisi üzerine vereyim  :?: Birde oyuna başlarken işte gençlik hayatın baban falan olan yerleri ne yapmalıyım ...
  3. exitis

Nasıl ekleyeceğim?

Arkadaşlar benm elimde M&B'in tüm serisi var.Orjinal.Fakat diğer oyunları my games'ten ekledim.Fakat M&B Classic'in ekleyemedim.Serial keyimi yazıyorum ama eklenmiyor İnvaild Serial yazıyor  :cry: Neden böyle .Oyunu steam'ada ekliyemiyorum  :( Nasıl yapacağımı öğretirmisiniz  :?:
  4. exitis

Kiralık askerlik!

Arkadaşlar bir Rodok derebveyinden görev istedim.Bana kiralık asker olabiliceğimi söyledi.Sizce olayımmı?Ne kadar para veriyorlar işin ucunda iyi para var mı? Pek anlamam ben bu kiralık askerlikten  :cry:
  5. exitis

Lord ve Krallar

Lordlar ve Krallardan söz etmek istiyorum.Bnece Lordlar her savaşta olmasada nadiren bayılmak yerine ölmeli yada yenildi diye ülkeden gitmeli. Zaman içinde yerine yeni lordlar ve Krallar , derebeyleri gelmeli  8-) Bir düşünsenize...Bence süper olurdu  :mrgreen:
  6. exitis

RGL EROR HATASI VERİYOR..

Arkadalar ben Fire Arrow mdounu indirdim.. Fakat oyuna girerken Textures yükleirken unable open texture file Textures/World_Map.dds diye bir hata veriyor. Yardım edin lütfen  :x Bir çözümü yokmu? Hangi dosya eksik burda  :cry:
  7. exitis

Bu sorun sadece bendemi oluyor??

Arkadaşlar 1.011 Fire Arrow u indirme linkine tıklıyorum.. İki saat bekliyorum (açılmıyor)  :x Acaba modla ilgili birşeymi yoksa PC demi sorun var? Ona göre baka mod önerir misiniz?
  8. exitis

Lehistan Senaryosu Son Sınır Görevi?

Arkadaşlar ben Kralı kovdum! Ama hala kral olamadım  :| Son sınır diye bir görev geldi.. Toprakları genişletin diyor. Albay Zagloba ise birşey demiyor :x Ne yapmam lazım..
  9. exitis

Yardım lazım..

Arkadaşlar ben Leh senaryosunda çok ilerledim  :| Kırım Hanlığının tüm şehirlerini kalelerini aldım.. :mrgreen: Ama 7 tane Lord benden oldu  :x Diğer lordalarıda bir ütrlü bulamıyorum yardım pls..Nereye gittiklerini bilmiyorum  :cry:
  10. exitis

Sorun yaşıyorum. Yardım edin..

Arkadaşlar ben oyunda bir kaçkere savaşa giriyorum.Ama 3 veya dördüncü savaşta (özellikle kale kuşatması)C+++ Visual Eror Diye birşey çıkıyor. Oyunu DiretcX7 de oynuyorum sorun bu sefer hep çıkıyor !  :!:  :!: Yardım pls ne yapmam lzm..C+++ Visual Eror a bir çözüm yok mu?
  11. exitis

Hangi krallıktan olmalıyım?

Konuda belirttiğim gibi ben 7 aydır Warband oynuyorm :mrgreen: Ama artık hile kullanmadan bir karakter daha açayım dedim.  :) Tek bir sorun var hangi krallıga derebeyi olmalıyım? Başka yerlerde okudum ama beni tatmin etmedi. Birkez daha söylüyorum asla hile kullanmıyorum.Oyuna Sarghot şehrinden...
  12. exitis

Lehistan senaryosunu yardım..

Arkadaşlar ben senaryoyu nerdeyse yarıladım.Ama kral bana hiç görev vermio  :evil: sebebi ise bana Varaşova die bir giörev vermesi  :| Varaşaovayı al dio ama Varaşova zaten benim ne yapmam lazım. Yoksa kral kırımlarla olan ilişkilerinini ve Mehmet Giray ı hiç anlatmicak mı? Yardım pls.  :cry: ...
  13. exitis

Varşova yı istiyorum..

Arkadaşlar ben önceden Kırım lardan dım mareşladim hatta ama bana toprak vermio die çıktım  :mrgreen: Ruslara geldim Lehistanlılardan Smolenks i aldım  8-) Bana verdi. Şu anda lehisten hem Rusya hemde İsveç ile savaşta bizde hem Lehistan Hemde isveş ile savaştayız  :| Diyorum ki Ben Lehistan a...
  14. exitis

Kanatlı Hüsar Zırhını arıyorum..

8-) Başlıkta da belirttigim gibi Kanatlı Hüsar zırhını arıyorum  :twisted: Ama hiçbir yerde bulamadım bir yardım etseniz nerde bulabilirim bu zırhı ben ?  :mrgreen:
  15. exitis

Yardım eder misiniz?Lütfen..

:shock: Şhok oldum  :cry: 6 aydır warband ı kasmadan oynuyordum .Son 2 gündür kasıyor  :evil:  :evil: Sadece warband degil tüm mount & Blade oyunlarım öle..Yardım edin lütfen  :x  :? Durum çok kötü yhaw.
  16. exitis

Her Yerde aradaım ama bulamadım..

:evil: Arkadaşlar ben Mount&Blade Fire Arrow modunu çok okudum süper bişiye benziyor  :mrgreen: :mrgreen: Ama bir türlü indirecegim bir yer bulamadım.Çok aradım  :? 1.011 için bildigininz güvenli link varsa verir misiniz ?? 8-)
  17. exitis

Warband şehirlerre girince oyundan atıyor Yardım Lütfen.

:cry:Ben Warband ı uzun süredir sorunsuz oynuyodum.  :roll: 1 AY önce galba yanlış hatırlamıyosam şehirlere girmeye çalışınca yada şehir menüsünde bir şeye tıkladıgımda Mount&Blade: Warband uygulaması durduruldu diyor  :cry: :cry: Oyun aşagı atıyor ve kapanıyor  :evil: :evil: Lütfen yardım..
Back
Top Bottom