Search results for query: *

1. exitis

[MP] War In The East [Multiplayer 1.0 Çıktı ! [SP İptal]

Yhaw ne zmana cıkcak uzun süredir bekliyoruz  :cry:
  2. exitis

[MP] War In The East [Multiplayer 1.0 Çıktı ! [SP İptal]

M.ArdA said:
    SP iştahımı kapatacak bir mod gibi görünüyor.
    Başarılar. :smile:
    Aynı fikirdeyim
  3. exitis

Hile Kullanmayı Sağlayan Dosyaları Silebiliyor muyuz ?

Vixenish said:
    E naparsan yapsın sanane ki , neyse öyle bir dosya  yok , o not defteri kodu da bir şey değiştirmiyor , yani ayarlardan tekrar açabilirsin.
    Yha bende öyle düşündüm bırak cocuk ne yaparsa yapsın  :neutral: Banada ilk zevkli geliyordu hile ile sonra hile ile sıkıldım şimd i hileden nefret ediyorum bırak zamanla  bıkacaktır oda hilelerden  :roll:
  4. exitis

mm3 russia..

Teşekkürler yardımın için .
  5. exitis

mm3 russia..

Elrohir Oronrá said:
    Evet. Eğer başka sorun yoksa konuyu kilitler misin ?
    Sağol başka bir sorun yok aslında.Konu nasıl kilitleniyor modlar kilitlemiyor mu  :grin:
  6. exitis

seferlere çağırılmıyorum

Bana bug gibi gelmemişti ama su en sondaki not'u okuyunca bana kalırsa sen bug'a düştün  :???:
  7. exitis

mm3 russia..

Elrohir Oronrá said:
    http://www.moddb.com/mods/mount-and-musket-battalion-mod/downloads/mount-musket-russia-hotfix-2-full-installer

Bir daha ki sefere forumu ararsan sevinirim.
    Teşekkürler.Bu mm3 russia mı üzerinde mm3 russia yazmıyorda  :???:
  8. exitis

En İyi Ulus / Ordu?

Caliph said:
    Sarranid, Svadya ve Vaegir'lar denge factionlarıdır. Her alanda iyidir.
    Nasıl yaaa.Hadi Sarrannid ve Svadyayı anladımda çoğu kişi rehberlerde falan hep Vaegir ' ler en güçsüz yada en etkisz karllık deniyor  :neutral:
  9. exitis

mm3 russia..

Arkadaşlar bana biri mm3 russia modunun linkini atabilir mi  :mrgreen:
  10. exitis

Mod listesi lazım

Çok fazla mod olduğunu düşünmüyorum  :neutral:
  11. exitis

[M] Üçüncü Dünya Savaşı - WW3

Bertanx said:
    3 konu aşağıda... http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,218082.0.html
    Teşekkürler  :mrgreen:
  12. exitis

bi kaç sorum varda

krst07 said:
    1 için Krallığının Olduğu Yere Bağlı  Herkezin Sınırlarını Geçmişsen Almak İçin Tabi Savaş Açarlar

2 çok da zor değil  Derebeylerin Karmamı Yoksa Yok ettiğin ülke mi mesela rodokları yok ettin svadyadan adam alırsan birbirlerine güvenleri olmadığı için hepsi benim olsun der ama rodok krallığını yok ettin ve rodok derebeylerini kendine çektin herkez tanıdıklarına ister mesela Reland Ailesi Matheas ailesini çekersen sıkıntı çekmessin 2 ailede soylu ve çok adamları vardır  bu söylediklerimi rodok için söyledim diğer krallıklarda ise ailesi ve namı yüksek olan ları alabilirsin

3 sancar hanı yok etmenin tek yolu o krallığa hak talep eden birisi adamın adı aklımda değil kaleleri gezersen belki bulursun ama tavsiyem mareşal olarak devam et  yeteri kadar para kazan güven kazan sonra kendine krallık kur

4  için ise geçmiş olsun niye bıraktınki isyanı 4 kale almışsın 3 ünü kendine 1 ini letwine versen yeterdi en azından haftada 2000 dinar kazanırdın swadyaya yaramış :grin:
    Arkadaş herşeyi anlatmış zaten bizim anlatıcak bişiyimiz kalmadı  :mrgreen:
  13. exitis

Kodlarla Nam Kazanma?

Bence alnının teriyle yap hilesiz  :wink: Öyle emin olki oyun daha çok sarıyor  :mrgreen:
  14. exitis

WB Kara Gürz Görevi Tam Çözümü [ Tüm Görevler ]

Beğendim Güzel olmuş.  :mrgreen:
  15. exitis

Ne işe yarıyor?

Aaa doğru bende bilmiyodum onların ne işe yaradığını  :mrgreen: Şimdi çözdüm  :lol:
  16. exitis

Warband' daki Özellikler?

DarqLoRD said:
    Bırakın onu şımdı şu m&b 2 çıksın :smile:
    Daha yeni FaS çıktı! M&B 2 öyle şıp diye gelmez.  :lol: 3 ay 5 ay falan daha uğraşırlar kolay değil.
  17. exitis

[M] Üçüncü Dünya Savaşı - WW3

Bloc said:
    exitis said:
    Ne zmana çıkıcak bu mod uzun süre oldu  :roll: Bir tarih verebilir misiniz  :???:
    Bu moddan önce bir ww3 yan projesi olan Airsoftu cıkarmayı düşünüyoruz, gerekli bilgiyi ve yada aklındaki soruları airsoft konusuna yazarsan sevinirim
    Hmmmm.Konuyu görmedim .Link atabilir misin acaba  :roll:
Back
Top Bottom