Search results for query: *

• Users: Oguzhan
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Oguzhan

Google+

Basitçe; Google'ın Facebook, Twştter ve benzeri sosyal paylaşım sitelerinin en güzel yanlarını alıp kendi güzelliklerini ekleyerek oluşturduğu bir sosyal paylaşım sitesi. Şu an beta aşamasında olduğu için sadece davetiye ile üye alıyor. Gelmek isteyen varsa söylesin, belki davet atarım. Zaten G+...
  2. Oguzhan

Space Chem

http://en.wikipedia.org/wiki/SpaceChem Başka oynayanlar varsa assignment ya da bölüm çözümlerimizi paylaşabiliriz. Mustachium'un son bölümünü bitiren var mı mesela?
  3. Oguzhan

Kunvention 2010

Tüm evrenlerin, yaşamış olan, yaşamakta olan ve yaşayacak olan tüm canlıların karşılarına çıkabilecekleri topraklarda buluşmak için zaman, boyut dinlemeden ilerliyorlardı. Ne önlerine çıkan asileri umursuyorlardı, ne elfleri ne de büyücüleri… Zevk için ilerliyordu ırklar, tek bir amaç için...
  4. Oguzhan

WB Rodok Krallığı Rehberi

Rodoklar, Kalradya'nın Güney ve Güney batısındaki Rodok Dağlık Bölgesinde hüküm sürerler. Bu bölgenin tamamı dağlık olmakla beraber Rodok Krallığının kontrolü altındadır. Bu dağlık arazinin gelir kaynağı Jelkala, Yalen ve Veluca şehirleridir. Bu bölgede 3 Şehir, 8 Kale ve 15 köy bulunur. Bu...
  5. Oguzhan

Steam'den Herkese Ücretsiz Portal!

http://store.steampowered.com/freeportal/ Steam 24 mayısa kadar isteyene herkese hiç bir şart vs. olmadan Portal veriyor! Hemen yukarıdaki adrese gidip Portal'ı Steam hesabınıza yüklüyorsunuz, sonsuza dek beleşe Portal oynuyorsunuz. Mac kullanıyorsanız Mac'ten de oynuyorsunuz. Olayın...
  6. Oguzhan

WB MB Sarranid Sultanlığı Rehberi

Sarranidler Kalradya'nın güney doğusundaki haşin Sarrdak Çölünde hüküm sürerler. Sarrdak Çölünün tamamı Sarranidlerin kontrolü altındadır ve bu çölde 4 büyük şehir vardır. Barriye, Ahmerarad, Durquba ve başkent olan Shariz, Sarrdak Çölünün en büyük 4 yerleşkesidir. Sarrdak Çölünde 4 şehir, 8...
  7. Oguzhan

WTF Yayınları - Fantezi İçin, Bizi Seçin...

Son zamanlarda bizim sunucuda falan baya geyik olmaya başladı. Hatta panda ben ve hayalperest yüzünden ciddi ciddi oyun oynamak imkansızlaştı neredeyse :) Ben de bunlar boşa gitmesin dedim, sunucuda olan eğlenceli olayları buraya toplamaya başladım. Şu an için 2 aşk hikayemiz var. Biri sunucu...
  8. Oguzhan

Nokia 6710 Navigator İçin Yardım

Yakın zamanda annem 6710 aldı. Ama etkin bekleme ekranındaki nesneleri(arama, ajanda, e-posta vs.) değiştirmeyi bir türlü beceremedik. Telefonun kullanma klavuzunda da yok. Bunu değiştirmenin bir yolu ya da programı var mı?
  9. Oguzhan

Death Note Genel Tartışma Bölümü(Oylama Bilenem Var :P)

İzleyenler bilir, DN çok tartışmaya açık bir şekilde bitti. Sizce nasıl bitmeliydi. Kimi görüşünü destekliyorsunuz? Kim iyi kim kötü sizce? Bence Kira'nın yaptığı doğru ama yöntemleri yanlış. Salak herif kendini çok belli etti. Onun yerine L'in biraz uğraşmasına izin verip sonra babası...
  10. Oguzhan

The Humble Indie Bundle - Beş Serbest Yapım Oyun İçin Gönlünüzden Ne Koparsa

The Humble Indie Bundle, artık günümüzde pek sık rastlayamadığımız, büyük bir iyi niyet örneğiyle oluşturulmuş bir oyun paketi. Şöyle ki, bu paketin içinde 5 adet oyun var: World of Goo, Aquaria, Gish, Lugaru ve Penumbra Overture. Şu anda normal şartlarda bu 5 oyunu almaya kalkışırsanız yaklaşık...
  11. Oguzhan

Türk Klanları Listesi

Öncelikle yeni alt konumuz hayırlı olsun. Yakında klan sayısı iyice azmaya başlar. Ben de bir liste oluşturayım dedim. Üşenmez ve zaman bulabilirsem uluslararası listeyi de koyarım buraya(Türkçe olarak). Buyrun liste burada, eklenmesini istediğiniz başka klan ya da klanınız hakkında eksik ve ya...
  12. Oguzhan

Sonisphere Festival İstanbul Programı Açıklandı!

Sonunda Sonisphere Festival programı açıklandı. Süpriz bir eklenti olarak Pentagram da geliyor ve Rammstein ile aynı gün sahneye çıkıyor. Ayrıca Megadeth ve Metallica aynı gün sahnedeler ki bence süper olacak :) İlginç olan şey ise programın tr.sonispherefestivals.com adresinde değil Biletix'de...
  13. Oguzhan

M&B Warband - Mod Listesi ve Türkçe Açıklamaları(Son Güncelleme 10.05.10)

Liste için Darwin'e ve modlar için çok değerli mod yapımcılarına teşekkürler. Çeviri yardımları için Kemikaze1234'e çok teşekkürler. Listenin Orjinali Kervansaray - Bitmiş Warband Modları Alt Forumu Gayri Resmi Modlama Araçları Listesi Warband Modül Sistemi: 1.113 Warband Türkiye Mod Alt...
  14. Oguzhan

Steam Update'lerini İptal Etmek

Steam'in otomatik yaptığı updatelerini(oyunların değil steam'in kendi) bitirmeden steamden oyun açma şansı var mı? Çünkü internetim çok yavaş, bir oyuna gireceğim diye 1 saat steam'in update'inin bitmesini bekliyorum. Ben oyundayken efendi efendi yapsın işte.
  15. Oguzhan

Forumun Yaş Ortalaması-Yaşınızı Söyleyin!

Warband'in çıkışıyla gelen yeni üye dalgasından sonra bu farz olmuştu. Mümkünse doğru söyleyin.
  16. Oguzhan

Steam Hesabından Oyun Aktarma

Steam hesabımdaki bir oyunu bir şekilde biriyle takas edebilir ya da hediye edebilir miyim? Ayrıca, Steamden de satılan bir oyunu kutulu alınca Steam hesabıma yüklemenin bir yolu var mı?
  17. Oguzhan

Java ve Flash Eklentilerini Kapatmak

Windows 7'de chrome ya da Internet Explorer'da Java ve Flash eklentilerini nasıl kapatabilirim?
  18. Oguzhan

[Question-Suggestion]Connection Speed and New Animations

I hace a slow connection(1 megabit). And that ruins everthing. If I lower my graphic settings, would it lower my ping? Or is there any other way to speed it up? And, I'm sure this has been told before, but new animations are terrible
  19. Oguzhan

Ranger's Apprentice[v1.50]

Bu mod Earl of Swadia'nındır. Orjinal konularada buradan ulaşabilirsiniz. Mod ile ilgili herhangi bir probleminizi, önerinizi, hata raporu ve geri bildiriminizi bu konuya, PM yoluyla bana ya da resmi alt forumuna bildirebilirsiniz. Aşağıda yazanlar bu konunun çevirisidir. Mod gelişip büyüdükçe...
  20. Oguzhan

Fare tekerleğini kapatmak

Benim farenin orta tekerleği delirdi iyice, oraya buraya kayıyor, yazdığım mesajı göremiyorum. Bunu kapatmanın bir yolu var mı acaba?
Back
Top Bottom