Search results for query: *

1. Redleft

Stüdyo Armağan

JAcaJY.jpg
    Günaydın paşam, Üsküdar'da sabah mı oldu ?
  2. Redleft

Mount & Blade II: Bannerlord - Tartışma Konusu

Save dosyalarınız yeni patch'den sonra çalışıyor mu? Benim hala çalışmamakta.
  3. Redleft

Resolved Corrupt Save?

My save folders still do not work.
  4. Redleft

Resolved Corrupt Save?

I'm questioning my life because of that. It seems pretty worse than coronavirus...
  5. Redleft

Need More Info Incredbily Waste of Time Save Error

It made me bloody sad. I'm questioning my life.
  6. Redleft

Need More Info Incredbily Waste of Time Save Error

I have been playing my first story for 31 hours and I got 5 different save files to protect my games. Unfortunetly, I have lost my whole game save files. When I want to open my save games, it gives me crash report. What should I do to get rid of it. My passion has been killed by this issue. I...
  7. Redleft

Ticaret Nasıl Yapılır?

işletmeyi nasıl kuruyoruz, bilgi verebilir misin?
    Şehirlerin içini gezintiye çıktığınız zaman sol alt tuşuna basarsanız 3 farklı işletme göreceksiniz, Tabakhane, Demirci Atölyesi gibi. Bulunduğu noktalara gidin ve dükkandaki adam ile konuşun.
  8. Redleft

Sığınaklarda ve çete savaşlarında asker sayısı.

önemli olan katılanlar değil dostum ya kişi sayısı. Sığınakta 30 kişi varsa bi zahmet bende en az bi 25-30 kişi ile girebilmem gerekir sanki.
    Dostum sığınağa saldırmanın mantığı Oleas'ın da dediği gibi operasyon, muharebe değil. Seçkin birliklerine saldırıyorsun sığınaklara.
  9. Redleft

sığnak savaşları şafak operasyonu gibi, partiden üste koyarsan gelmesini istediğin birimleri ilk olarak onları çeker.
    Warband'a dediğiniz gibiydi kesinlikle ama bunda denedim öyle olmuyor. Acaba onaylamadım direkt geri mi dedim, tekrar deneyeceğim.
  10. Redleft

valla henüz oyun da sorun yaşamadım şimdiden bi 20 saat devirdim mp kuşatmaya giremedim onun haricinde bi sorun yok zaten mp yi pek seven biri değilim oyun gayet güzel ilerliyor ben de
    paşam tütütü diyin nazar değmesin. Biz forumdan bir arkadaş ile discord üzerinden muhabbet ederek oynuyoruz.Ben 2 defa crash yedim geri döndüm bir kaç saat önceye, arkadaşın saveleri bozuldu her yerde crash yedi ve yeni story başlattı.
  11. Redleft

Need More Info Okçular savaşlarda ok atmıyor !

Aynen öyle beta sürecinde Aseria okçuları ok atmıyor, düşmanlarının diblerine girmesini bekledikten sonra kılıç çekiyorlardı. Bazen ( her savaş içerisinde değil ) okçular, ok atmaya tenezzül etmiyorlar ya da kale savaşlarında barikatların arkasında takılıp kalıyorlar.
  12. Redleft

Oyun içerisinde takıldığınız kısımlar

komployu kuranıda görevi verenide gezdim ama hiç bi diyalog yok görevdede açıklama yok komplo giderek artıyor ama ben ne yapacagımı hala bilmiyorum
    Aynısı bende de var şuan. Saldım şuan akışına bakalım n'olucak komplosunu tamamlayınca hanımefendi...
  13. Redleft

Valla çok haklısın. Khuzait'e bağlı bir klan sahibiyim. Ortalama 75 kişi ile dolaşıyorum, diğer lordlar ile cenk eyliyorum. Gel gör ki sığınak savaşlarına don gömlek giyen köylülerle giriyorum. Normalde en iyi adamlarımı seçmesi gerektiğini düşünüyorum ama nafile.
  14. Redleft

Ticaret Nasıl Yapılır?

Kervan çok riskli olabilir tabi klanınızı bir krallık altına bulunduruyorsanız. Diğer krallıklarla düşman oldukça kesi veriyorlar kervanlarınızı. Turnuvalarla ve diğer lordları keserek para kazandım. 3 tane farklı işletmem var 3 farklı şehirde. Günlük iki tanesi 200 bir tanesi ise 80 civarı bir gelir elde ettiriyor bana. Bunun yanı sıra, ne üreteceğimizi ben köylerin hangi hammaddeyi öncelikli olarak çıkardığına bakıyorum.
  15. Redleft

Resolved Character not visible in Fight

Your link is not working unfortunately
    Could you try again? It was my mistake
  16. Redleft

Resolved Character not visible in Fight

Someone solved that issue. You can check it
  17. Redleft

Hadi herkese hayırlı olsun sonunda geldi.Hemen Vanillaları tamamlayıp modlara geçmek dileğiyle :smile: İyi oyunlar.
    Acaba kaç kere Vanilla bitecek bu gözler, bu eller...
  18. Redleft

I can't see character

Have you ever tried to start new story? Maybe it was just about characterical issue.
  19. Redleft

10-15 dakika bekleyince düzeliyor hatayi alanlar sabirli olmaniz lazim olabilirseniz :smile:
    2 saat bekledim sonra satın alabildim. Denemeden 1 saat kadar bekleyin açılacaktır bence.
  20. Redleft

JUB64G.png

Bu hatanın çözümünü bilen var mı? Şuan indiriyor olabilirdim aşırı sinir bozucu bir şey.
Back
Top Bottom