Search results for query: *

• Users: huN
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. huN

Screen Tearing and FPS issues

Hello everyone, I have been encountering issues about my gameplay ever since I updated my Graphics Card Driver. Basically, I was using DirectX 9, with medium-high graphics before I updated, and I was limiting my FPS to 60. There were no problems even though when I joined Siege servers(with +100...
  2. huN

Windows 8 mavi ekran

Merhabalar. Dün akşam Windows 8 yüklü bilgisayarımı kapatmam için güncelleştirmem gerekti. Mecbur kaldığım için yaptım ve sabah bilgisayarı açtığımda "DRIVER_POWER_STATE_FAILURE" yazısıyla birlikte bir mavi ekranla karşılaştım. Gelişmiş seçenekler, yenileme, komut sistemi gibi yerleri açtığımda...
  3. huN

Performansta düşüş

Merhabalar. Başlıkta belirttiğim gibi, Warband'ı en yüksek kalitede 120FPS ile ve %91 verimlilik ile oynarken bugünlerde en düşük ayarda 60FPS ve %60 verimlilik ile oynayabiliyorum. İşin daha ilginci oyunu kaldırıp yükledikten sonra ayarlarda "Max FPS: 60" olarak bir ayar gördüm, bunu 120'ye...
  4. huN

Bilgisayar resimleri kurtarma

Merhaba. Çok eski dizüstü bilgisayarımın içinde birkaç fotoğraf vardı. Yeni dizüstü gelince tüm fotoğrafları oraya aktardım. Yeni bilgisayarın başına talihsiz bir kaza geldi, dolaylı olarak fotoğraflar da gitti. Şimdi eski bilgisayarımda silinmiş fotoğrafları geri getirebilir miyim? Teşekkürler.
  5. huN

Polo (Şeker olan)

Polo 7`den 70`e herkesin sevgilisi, şekercilerin 1 numarası, koleksiyonleri hasta yapan şey, Polo. Bakkallarda 1tL toptancılarda yaklaşık 50kr`ye bulabilirsiniz. Polo`yu yemek icin önünüzde 2 seçenek vardır. Ya kıtlarsiniz, ya da ağzınızda erimesini beklersiniz. Ayriyeten içinde diğerlerine...
  6. huN

KERNEL32.dll hatası

Merhaba arkadaşlar. Geçen gün bizim eve hırsız girdi. Bizim pcyi çaldığı için evdeki eski bilgisayarımdan Mount & Blade: Warband oyununu indirdim. Steam üzerinden açmaya çalıştığımda SP2'yi yüklemem gerektiğini uyaran bir mesaj aldım. Sonra cd Key'i kopyalayıp taleworlds sitesinden indirdim. Bu...
  7. huN

Dedicated server kurma hakkında

Merhaba arkadaşlar. Arkadaşım ile dedicated server kurmaya çalışıyoruz. Fakat yeni güncelleme dosyaları gelmediği için servere bağlantı yapamıyoruz. Bu yeni güncelleme ile dedicated server dosyaları ne zaman paylaşılır. Veya paylaşıldı da biz mi kaçırdık? Teşekkürler.
  8. huN

~Blood Brothers~

-Blood Brothers- Üyeler ~PhoSPhoruS ~Anıl ~Aegon ~3lement ~Efekan ~VersusVersace ~Slania ~DontWorryBeHappy ~Tatar ~CrushCrax ~Narsil ~ravfask39 ~TheWarrior ~Umut_TR ~Winchester ~Demon Star ~Kleron ~WesleySneijder ~JanqBoqo ~ReaperTR Maç Sonuçları Müttefikler İletişim Steam...
  9. huN

Purtoracci Familyası {PW} Alımlar Açık.

PURTORACCI FAMILYASI İletişim Bilgileri TaleWorlds SuperManAction Steam thefirework1 Rütbeler Yönetim [Lord] Lord [Maresal] Maresal [Vezir] Vezir Üst Düzey [Okcu] Okçu Birliği Teğmen [Suvari] Süvari Birliği Yeni Katılanlar [A] Avcı [Y] Yaya [G] Gözcü Ünvanlar Sir...
  10. huN

Hidden Ottoman Swords [HOS] Alımlar açık

Klan KAPATILMIŞTIR
  11. huN

Yeniçeri vb. toplama

Sevgili arkadaşlar. Yeniçeri, oğlan Mirza vb. nerelerde yetişiyor yardımcı olur musunuz?
  12. huN

Gemi kullanımı

Başlıkta belirtildiği gibi ben gemi kullanmayı bilmiyorum geminin kontrolünü al diyor. f'ye basıyorum almıyor mühendis birliği ile de denedim.
  13. huN

Herkes Bakarsa Sevinirim

Arkadaşlar şu an görüyorum ki "WARBAND" bölümünde aktif konular çok az ve herkes bütün forumu 4 -5 kere dolaşıyor yeni bir şey var mı diye. Bu yüzden bu konuyu açtım ve başlığını sonra değiştirmeyi planlıyorum. Arkadaşlar yeni konu açan veya bir problemi olan, sohbet etmek isteyen herkesi burada...
  14. huN

Warband online.

Arkadaşlar crack yapan birisi multiplayer oynayamaz öyle değil mi ? Konu ile işim bitince kilitleyeceğim
Back
Top Bottom