Search results for query: *

1. swordsman2000TLD

[SP] Tales Of Middle Earth [ToME]

Çok geç olsa da başarılar... Konuyu yeni fark etmişim  :smile: .
  2. swordsman2000TLD

Skyrim Açılırken Kapanıyor !

Sonunda Giriyor ! Konu kilit !

Çözümü : Önce ekran ayarlarını düşürün. Sonra Skyrim Update 1.3'ü kurun. Sonra teker teker modları ekleyin.

NOT : Her eklediğiniz moddan sonra oyunu test edin. Çok fazla mod olunca aynı hata yine meydana geliyor.
  3. swordsman2000TLD

Öyle. Ama yine de ümidi yitirmedim...
  4. swordsman2000TLD

montekristo44 said:
    Bu konuda söyleyebileceğim hemen hemen herşeyi birileri söylemiş sen de uygulamışsın zaten.
    Geriye tek ve kesin bir çözüm olan format kalıyor malesef. Kolay gelsin diyim şimdiden, umarım işe yarar  :roll:

Hayatta format atmam ben. Hem henüz diğerlerinden birkaçını denemedim. Düzelme umudu hâlâ var.
  5. swordsman2000TLD

The Gondorian said:
    Tüm modları etkisizleştirdim. Sadece Skyrim.esm olsa bile aynı hatayı veriyor.

Önceki yorumlara bakmadın herhalde. Tüm modları (SKSE'de kullanıyordum, o da dahil) silerek de denedim, yine olmadı. Ama en çok SkyUI ile SKSE'den şüpheleniyorum. Galiba oyun dosyalarını değiştirdiler. Ama oyunu birkaç kere tekrar silip kurdum, yine olmadı !

Benim modlarım 20-25 taneydi  :smile: .
  6. swordsman2000TLD

Yellow Flash said:
    Denetim Masası -> Donanım ve Ses -> Sese tıkla -> Hoparlör veya kulaklığın üzerine sağ tıkla -> özellikler de, gelişmiş kısmına gidip bit değerini ''24bit, 48000Hz'' yap. Eğer olmazsa o değeri 24bit, 41000Hz yapıp dene. Umarım sorunun çözülür.

Ayrıca, bazı yerlerde 16bit, 41000Hz yapılınca düzeldiği söylenmiş ama sen ilk ikisini dene bir.

Eğer bunlara rağmen çalışmıyorsa şunları da deneyebilirsin:

- Driverlarını güncelle.(Ekran kartı, ses kartı gibi)
    - Anti-aliasing'i devre dışı bırak
    - Arkada çalışan programları kapat, antivirüsünü de devre dışı bırak.
    - Oyunun görsellik ayarlarını düşür. İlk Low'u seçip deneyebilirsin.
    - Directx'i güncelle.

Sesi bayağı bir denemiştim. Hep yaptım ama olmadı.
    Driver'i güncellemeyi denerim.
    Anti-Aliasing'i de denerim.
    Görselliği zaten düşürüp denemiştim.
    DirectX'i güncellemeyi de denerim.
    Arkada çalışan programları oyunu açınca zaten hep kapatırım  :smile: . Ama Antivirüs'ü kapatmayı denerim.
  7. swordsman2000TLD

Maalesef. Durum vahim. Mod da hata vermeden önce Skyrim Script Enchanger (SKSE) ve SkyUI modlarını kurmuştum. Belli ki oyunun kodlarını bozdular. Ama sonra onları silince de, oyunu tekrar kurunca da hata devam etti.
  8. swordsman2000TLD

Tüm modları etkisizleştirdim. Sadece Skyrim.esm olsa bile aynı hatayı veriyor.
  9. swordsman2000TLD

Steam Workshop'tan indirmedim. Skyrim Nexus'tan indirdim.
  10. swordsman2000TLD

Oyunlarda En Sevdiğiniz Diyaloglar ve Sözler

Skyrim'den sevdiğim sözler :

1-

-I never heard Tiber Septim killing any dragons.
    -There weren't any dragons then, idiot.

''Whiterun Muhafızları''

2-

-Zu'u last daal.

''Alduin''

Ejderha dilini biliyorum  :grin: . Açılımı : ''Ben geri döndüm !''

3-

-No lollygagin.

''Şehir Muhafızları''
  11. swordsman2000TLD

Yine olmadı ! Off yaa...
  12. swordsman2000TLD

Tenzō said:
    Data'nın içindeki dosyaları silip, Steam'den doğrulama işlemini yaparsan düzeltebilir. Ben de düzelmişti.

O nasıl oluyor ki ?
  13. swordsman2000TLD

Evet değerli üyeler, sorun başlıktaki gibi. Hiç hata yokken birkaç mod yükledim ve açılırken kapanmaya başladı. Modları sildim yine olmadı ! Önce Bethesda Softworks yazısı geliyor, sonra logo geliyor ve bir anda kapanıp masaüstüne dönüyor. Lütfen yardım edin ! İnternetteki başka sitelerden de...
  14. swordsman2000TLD

Orta Asya M.S 900 MOD

Modellerin kaplaması olmasa bile güzel olmuş. Fakat 4. resimdeki kılıcın demir tarafı daha ince olabilirmiş. Başarılar...
  15. swordsman2000TLD

Dradulk - Kan ve Sis (SP Modu)|Mod Özellikleri ve Mod Grubu Oluşturma

The Gondorian said:
    Belki biraz geç oldu ama başarılar... Bu mod da ilgimi çekti. Başlangıcı da amma Orta Dünya'nın yaratılışına benziyor  :smile: .

İlk mesajlarda dediğim gibi. Ben Silmarillion'la büyüdüm. Hayatım, fikrim. Gözüm, kulağım o kitap. Üstadı örnek alarak bir yaratılış hazırladım. Dileklerin için tekrar teşekkürler.

Yorumlarınız gerçekten beni mutlu ediyor. Gruptaki arkadaşlar da ilgiden memnunlardır herhalde. Desteğinizle iyi bir şeyler ortaya koyacağız umarım. Tekrar herkese teşekkür ediyorum. Esen kalın...
    Konuşma tarzın bayağı ilgimi çekti. Çok terbiyelisin  :smile: . Forumda böyle kişilere pek rastlanmaz. Bu da beni şüphelendiriyor  :grin: . Şaka bir yana ben de tüm LOTR serisi (Bitmemiş Öyküler hariç) var. Tekrar başarılar...
  16. swordsman2000TLD

Dradulk - Kan ve Sis (SP Modu)|Mod Özellikleri ve Mod Grubu Oluşturma

Belki biraz geç oldu ama başarılar... Bu mod da ilgimi çekti. Başlangıcı da amma Orta Dünya'nın yaratılışına benziyor  :smile: .
  17. swordsman2000TLD

Warband Mod Listesi | Güncel | 15.05.2013

Listenin güncellenme vakti gelmiş.
  18. swordsman2000TLD

Mount&Blade Warband: Napoleon Savaşları - Duyuru Konusu

Çıkmasına çok az kaldı... Daha fazla bekleyemiyorum.
Back
Top Bottom