Search results for query: *

• Users: iplemez
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. iplemez

banner icons on the tab screen

what should i do to change the banner icons on the tab screen and on the left of the screen in the multiplayer? once i did it by editing module system files. but now i cant remember how i did it.
  2. iplemez

faction banner nasıl değiştirilir

merhaba multiplayerda taba bastığımızda çıkan faction bayraklarını nereden değiştirebilirim?
  3. iplemez

how to change faction banners?

hi. how can i change the faction banners shown when you hit the tab during the game?
  4. iplemez

bannerlord ırk ve bayrakları

bannerlordda gerçeğe dayalı ırk ve gerçeğe dayalı bayraklar olmamasını öneriyorum. çünkü milletler ve din mensupları arasında düşmanlık vardır. her ne kadar günümüz oyuncuları seçtikleri karakterlerin hikayesine ve sembollerine dikkat etmese de bu böyledir. ben göğsünde haç sembolü olan bir...
  5. iplemez

haç

merhaba svadya kalkanında ve kaskındaki haç yüzünden svadya seçmek istemiyorum. çok geç olsa da bu konuya bir el atmanızı istiyorum. ve bannerlordda bu hassasiyeti göstermenizi istiyorum. lütfen oyunun içine dini semboller yerleştirmeyin. gönül isterdiki herkes bu hassasiyeti göstersin. ama...
  6. iplemez

nick çarpıtma

gayundur memethil kösevalı pentoş öküzkhan kürek (quake) cuara (jara) libidor flesıçar resikente şimdilik aklıma bu kadar geldi. siz de ekleme yapabilirsiniz. iyi günler :D
  7. iplemez

merhaba klan arıyorum

aktif bir klan arıyorum. klan bölümüne baktım da pasifler üzerinden dönen muhabbetler yüzünden aktif klanlar pasif olanlarla karışmış durumda. oyundan insanlara erişmeye çalıştığım zaman cevapsız bırakılıyorum. beni beğenen varsa steamdan irtibata geçsin "iplemez". iyi günler
  8. iplemez

Mount and Blade & Ultima Online

Ultima online 2 boyutlu ve frpye dayalı fantastik bir oyun. Yalnız içeriği alabildiğine geniştir. Evini kurarsın, içki bile içebilirsin, yemek yersin, bir ejderha evcilleştirirsin, ejderhayla canavar öldürürsün, terzilik öğrenirsin, demircilik öğrenirsin, kendine veya satmak üzere kıyafet ve...
Back
Top Bottom