Search results for query: *

• Users: $tinG
  • Order by date
  1. $tinG

Knight of Swan

Mayıs 01, 2017, 09:21:13 ÖÖ

Ocak 08, 2018, 08:17:10 ÖS

Anladım
  2. $tinG

Kingdom Come: Deliverance Platformu

Oyunun 2.kısmı ne zaman gelecek bilgisi olan var mı ?
  3. $tinG

Erozbey Livestream

Yayında haxball oynarsan izlemeye gelirim :grin:
  4. $tinG

Knight of Swan

2. sayfaya kadar düşmüşüz :sad:
  5. $tinG

Knight of Swan

ifşa olmuş
  6. $tinG

Counter-Strike: Global Offensive -

Fallen felan degil de olay Coldzera da böyle bir şey görmedim adam bütün mlg yi domine etti
  7. $tinG

Fnatic
  8. $tinG

Uzak mesafede spray yapanlar asıl zararlı çıkanlar oldu.Çünkü tek tek atmak daha mantıklı hale geldi uzak mesafeler için.
  9. $tinG

NC 2016 yakında

Artık şampiyon olmanın zamanı geldi.Yıllardır çeşitlik sebeplerle kaybediyoruz.Halbuki Türk oyuncu grupları gayet yetenekli ve akıllı oyunculardan oluşuyor.Ve birinci olmamak için bir sebep yok.Sadece gerekli olan şey disiplin ve milli takım ruhu umarım bu yıl şampiyonluğu Türkiye göğüsler ve yıllardır beklenilen 1.lik gelir.
  10. $tinG

Championship Manager Platformu

Erozbey said:
    Aah ah o Toledo yok mu o Toledo..
    +1
  11. $tinG

Gözümün önünde maç sonu 700 TLlik AUG düştü adama.
  12. $tinG

Hızla rütbe atlamak istiyorsanız takım kurun 5 kişilik sürekli beraber oynamaya çalışın bir yerden sonra üst üste maçlar almaya başlarsınız rahatlıkla.
  13. $tinG

Supreme oldum.Road to Global Elite
  14. $tinG

Balex said:
    $tinG said:
    Oyunda gizli bir elo sistemi var LoL dekine benzer gibi düşünün.Rank atlamak sadece aldıgınız win sayısına göre degil.O maç içerisindeki yaptıklarınızda önemli mesela ne kadar çok MVP alırsanız o kadar çok elo kazanırsınız.Yani önemli olan en çok kill oranına sahip olmak degil.Tabikide onunda katkısı var ama MVP kadar yok.Ayrıca 5 vs 5 maç devam ederken diyelim ki karşıdaki adam oyundan çıktı ve bir daha dönmedi.Karşı taraf sizden ne kadar çok el alırsa gelecek eloda o kadar düşük seviye olur.Çok uç bir örnek olacak ama mesela görmüş ve ya duymuş olabilirsiniz kazansalar bile rank düşen insanlar var.Onlarda bu durumu yaşıyorlar fakat rank düşmek nadiren gerçekleşen bir olay.O yüzden bu söylediklerime dikkat edin.

Gizliyse sen nerden biliyon? O kaybetse bile rank çıkma olayları falan yalan. Aynısını 2 yıldır Dota 2 için de söylüyorlar. 2 yıldır kimseyi görmedim.

Şakamısın sen ?
    Palamedes said:
    Üst üste 5 maç kazandım son maçta 100 puana yakın bitirdim.Atmadı.

Puan degil MVP dedim ve bu sadece bir maçta yüksek almanla alakası yok.Süreklilik lazım.Legendary Eagle rütbesindeyim bu zaman kadar size yazdıklarımla ilerledim.Sonuç olarak pek yanılmadım şu ana kadar.Ayrıca diger yabancı cs go forumlarda da böyle bilgileri görebilirsiniz.Ben sadece bildigim şeyleri paylaştım.Gerisi size kalmış.
  15. $tinG

Oyunda gizli bir elo sistemi var LoL dekine benzer gibi düşünün.Rank atlamak sadece aldıgınız win sayısına göre degil.O maç içerisindeki yaptıklarınızda önemli mesela ne kadar çok MVP alırsanız o kadar çok elo kazanırsınız.Yani önemli olan en çok kill oranına sahip olmak degil.Tabikide onunda katkısı var ama MVP kadar yok.Ayrıca 5 vs 5 maç devam ederken diyelim ki karşıdaki adam oyundan çıktı ve bir daha dönmedi.Karşı taraf sizden ne kadar çok el alırsa gelecek eloda o kadar düşük seviye olur.Çok uç bir örnek olacak ama mesela görmüş ve ya duymuş olabilirsiniz kazansalar bile rank düşen insanlar var.Onlarda bu durumu yaşıyorlar fakat rank düşmek nadiren gerçekleşen bir olay.O yüzden bu söylediklerime dikkat edin.
  16. $tinG

Uzun zamandır bu oyunu oynuyorum ve yeterince de tecrübeli oldugumu düşünerek açıklama yapmak isterim.1. Oyunda hile bariz olarak var ve kullanılıyor bu bir gerçek.2.Bu hile olayı hiç bir zaman çözülemeyecek onuda belirteyim niye diyeceksiniz? Valve bu konuda çünkü çok ugraşmıyor sadece VAC sistemi ile hareket ediliyor.Fakat şöyle bir durumda var. VAC sistemi kısa bir sürede ya da uzun bir sürede bir kişi hile kullanıyor ise bunu bulur ve banlar.Çok ama çok az bir yüzde de yanlış banlar atabiliyor bunuda belirteyim ama çok düşük bir yüzdeden bahsediyorum.Genel anlamda hile kullanan insanlar rekabetçi modunda bulunuyor.ESL Faceit gibi turnuvalarda veya onların düzenledigi alt seviye turnuvalarda hile durumu çok azdır yok denecek kadar.Şöyle bir durumda var hile veya degil.Eger kendinizi geliştirmek istiyorsanız her öldügünüzde ''hile bu abi ya'' demeyin.Gerçekten o adam yetenekli bir oyuncuda olabilir her karşlılaştıgınız hile degil ben sadece gördügümü söylüyorum.Ayrıca Global Legendary Eagle ve DMG seviyesindede oynadım genelde hileciler DMG MGE ve Eagle seviyesinde bolca görülüyor.
  17. $tinG

SpaceSoldiers ve hile ? Sadece gülüyorum.Bir takım her zaman aynı performansı gösteremeyebilir ve bu çok doğaldır.Ayrıca karşına gelen takımlarında performansları bu olayıda etkiler.Pro seviyesindeki takımlarda (Fnatic,Virtus pro vb) böyle yenilgiler zamanında aldılar.O yüzden böyle ithamlarda bulunmamak lazım.
  18. $tinG

[KOS] Knight of Swan

Blivandefar said:
    Sting back?    \o/

IM BACK !!!
  19. $tinG

Ve sonunda Eagle oldum GG WP
Back
Top Bottom