Search results for query: *

• Users: Dombra
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Dombra

Sons of Anarchy - SAMCRO

Forumda konusunun bulunmamasına oldukça şaşırdım,eminim izleyenler vardır ancak izlemeyenler için önerim diziye bir şans vermeleri, izleyenler ile gelecek sezon hakkında tartışabiliriz ancak bir isteğim var lütfen spoiler verecekseniz spoiler buttonunu kullanın. Sons of Anarchy Charming'i ve...
  2. Dombra

Ultima Online - UO Dio

Dio, 2010 yılında açılmış olan TR Second Age sunucusunun yetkilileri tarafından açılan, Ultima Online'ın ilk ek paketi olan The Second Age'i temel alan ancak bunun yanında diğer birçok ek paketten de oldukça eğlenceli ve tutarlı sistemleri de bünyesinde barındıran orijinal bir sunucudur. Türkiye...
  3. Dombra

Archeage - Avrupa Open Beta - Son gün

IRKLAR [center][b]Oyunda 4 farklı Irk bulunuyor, bunlar kıtalara 2 şer olarak dağıtılmış durumda. Nuian ve Elf'ler batı kıtasında yaşıyor, Hariharan ve Ferre'ler ise doğu kıtasını paylaşıyorlar. Bizim resimler : Elf gözlerin neler görüyor Irsman?
  4. Dombra

Ensiferum

Grup Üyeleri Albümler 1990 : Dalian Demos 2001 : Ensiferum 2004 : Iron 2005 : 1997–1999 (ilk üç demonun yeniden yayınlanan sınırlı sürümü) 2007 : Victory Songs 2009 : From Afar Yayınlanmış Videolar
  5. Dombra

The War Z : Zombie Invasion

Zombilerin oyun dünyasındaki istilası devam ediyor! The War Z, Arma II'nin yüzbinlerce oyuncu tarafından beğenilen zombili modu Day Z ile sıkı bağlara sahip bir MMO oyunu. Hardcore modu, PVP & PVZ deneyimleri, hayatta kalma mücadelesi, shooter ve bolca kokuşmuş yaşayan ölü bu dünyada sizleri...
  6. Dombra

Gerçek İnternet Filtresi - ACTA

Selam arkadaşlar, Başlıktan da anlayacağınız gibi ACTA(Anti-Counterfeiting Trade Agreement/Sahtekârlık Karşıtı Ticaret Anlaşması) hakkında bilgilendirme yapacağım. Fazla uzatmayacağım. Öncelikle "ACTA neyin nesidir,nelere yol açar?" gibi sorularınızı kafanızdan atmanız için birkaç döküman...
  7. Dombra

Mafia 2 - Multiplayer

Merhabalar, kimileriniz biliyordur belki bir süredir Public Beta testleri vardı ve Alpha Beta ya geçti, çoğumuzun hayal ettiği merakla beklediği birşeydi Mafia 2'nin Multiplayer olması ancak resmi bir atılım olmayınca birkaç arkadaş toplanıp bunu yapmaya başladı LUA üzerinden kodlanılan bir...
  8. Dombra

SuperPower 2

Merhabalar, Öncelikle oyun hakkında kısaca söz edelim , oyun modern zaman'da geçen bir strateji oyunu, oyun 2000'li yıllarda başlıyor. Oyunu 3 koldan yönetme şansınız oluyor, bunlar  Askeri , Diplomasi ve Ekonomi yani şöyle oluyor, Dilerseniz Diplomasi yolu ile ülkenizin yönetim biçimini...
  9. Dombra

Stronghold Kingdoms Platformu - Başlangıç Rehberi.

Merhabalar, Stronghold hepinizin bildiği gibi birçok serisi olan bir strateji oyunu ancak son çıkan oyunu olan 'Kingdoms' tüm oyuncularla birlikte oynamanıza olanak sağladığı için hızla artan bir üye sayısına sahip. Oyun tamamen ücretsiz 'Steam' üzerinden Free to Play oyunlardan Stronghold...
  10. Dombra

'Rainmeter' İle işletim sisteminizin kabuğunu değiştirin!

Merhaba arkadaşlar, öncelikle Rainmeter'dan başlayalım. Rainmeter Rainmeter klasik windows masaüstünden sıkılmış kişiler için yapılmış bir programdır program sayesinde kendi masaüstünüzü yaratmayı geçiyorum kendi işletim sisteminizi yaratmıl gibi hissediyorsunuz. Programdan birkaç resim...
  11. Dombra

İmza - Avatar istek konusu

Yapılan avatar ve imza çalışmalarını şurada bulabilirsiniz; http://taleworlds.tumblr.com/
  12. Dombra

Northern Roleplay - PW MOD

13. Dombra

WFaS M&B: Ateş ve Kılıç - Oyun içi bilgi alanı [Senaryolar, Görevler vs.]

Oyunda çok takılan var gerek görevler'de gerek senaryo'da ilk mesaj'ı senaryoların özeti olarak düşünün, 2. Mesaj'da bazı zorlu görevleri (Sel, Kara Gürz vs.) Detaylı olarak yapımını açıklayacağım, takıldığınız yer olursa konu altından görevi söyleyebilirsiniz, kimden aldığınızı söylemeyide...
  14. Dombra

Directx 11 Hakkında yardım..

Arkadaşlar Directx 11'i yükledim ancak şöyle bir sorunum var işletim sistemim Win 7 ve çalıştıra "dxdiag" yazdığımda Directx sürümü 11 olarak gözüküyor ancak ben grafiklerin daha iyi olması için oyuna girişte ayarlardan Gösterim Yönetimi sekmesinde sadece Directx 7 ve 9 var 11 görünmüyor bu...
  15. Dombra

Lordları direk kendine çekme

Arkadaşlar birkaç kişi Tutorial Cheats'de lord ları hemen kendine geçirme olduğunu söylemişti varmı böyle bir olay? yani tek tıkla lordu kendi tarafımıza geçirebiliyormuyuz?
  16. Dombra

Tweak MB: Türkçe detaylı anlatım

Tweaks Bölümü Sığır Hareketleri (Cattle Behavior) : [  ] Cattle follow you (Sığırlar sizi takip eder) | Normalde biz onları kovalıyoruz -Diğer seçenek şuan için işlevsiz Faction Colors ( Krallık Renkleri ) : Burada Krallıkların renkleri yani parti renkleri var buda şöyle haritada Rodoklar...
  17. Dombra

Steam Şifremi Kaybettim

Başlıktaki gibi Steam Şifremi kaybettim, steam'i kurarken kullandığım msn adresimi biliyorum ancak yeni şifre istediğimde sorduğu soruyuda unutmuş durumdayım yani saçma birşey yazmıştım Steam hesabım pek önemli değil ancak aldığım kullanım klavuzunda şu yazıyı görmüştüm: "Eğer kısa süre zarfı...
  18. Dombra

Oyunu satın almak istiyorum

.
  19. Dombra

Savaş Taktiğiniz?

Arkadaşlar genel olarak herkezin bir taktiği vardır savaşlarda sizde kendi taktiklerinizi anlatırmısınız? ilk ben anlatayım, Benimki gayet basit arbalet ve okçu gurubu olmak üzre 2 farklı grup var adsız 2 ve okçular gibi mesela, açık alan savaşlarında yani çöl gibi düşmanı rahat gördüğümüz...
Back
Top Bottom