Search results for query: *

• Users: Azazil_10
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Azazil_10

Ekran kartı pin soket sorunu.

Arkadaşlar yeni ekran kartı aldım. ASUS AMD DUAL-RX580-O4G 4GB 256Bit GDDR5 PCI-E 3.0 Şimdi sorun şu benim güç kaynağı 6 pin çıkışı var ekran kartı 8 pin girisli. Bunu donusturuculer varmış ama yasaktan dolayı su an bulamam. Soru 1= 6 pin çıkışı 8 pin e taksam ne olur. Soru 2= 2. Bı 6 pin var...
  2. Azazil_10

Ekran kartı önerisi.

Arkadaşlar daha önce konu açmıştım bilgisayarım bozuldu diye, sorun ekran kartında mis. Aşağıda yazdığım parçalara uygun ekran kartı önerisi yapabilirmisiniz lütfen. Bütçe: 1000 TL civarında 100 200 aşşari yukarı olabilir. *Anakart 970A-DS3P AMD 970/SB950 AM3+ DDR3 2000MHz (O.C.) USB 3.0 SATA...
  3. Azazil_10

Bilgisayarim bozuldu şaka gibi

Selam arkadaşlar; herkes gibi bende oyun açıklandığı zamandan beri bekliyordum oyunu ozaman bilgisayarım kaldırmaz diye yeni bilgisayar almıştım, bugün oyunda iken bilgisayar bozuldu. Turnuvada birden ekran da pembe çizgiler çıktı, arkadan sesler gelmeye devam ediyordu ama ekran gitmişti, sonra...
  4. Azazil_10

oyun açılmıyor

arkadaşlar oyunu başlat dediğimde ilk defa başlatılıyor diyor sonra açılmıyor. İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit) İşlemci: FX X6 6300 Soket AM3+ 3.5GHz 14MB Cache 95W 32nm Bellek: 8GB (2x4GB) Sniper DDR3 1600MHz CL9 Dual Kit Ekran Kartı: R7 265 DUAL-X GDDR5 2GB 256Bit AMD Radeon DX11.2 masa...
  5. Azazil_10

Blood and Gold: Caribbean (Waraband motoruyla yapılmış)

Arkadaşlar böyle bir oyuna denk geldim Mound&Blade Waraband motoruyla yapılmış herşeyi birebir aynı ve daha fazlası olan, karahipler de geçen korsan oyunu. Türkçe dil yok, yaması da yok malesef. Steam da satılıyor.
  6. Azazil_10

Mod yaparak para kazanılır mı?

Arkadaşlar burda onlarca kişi mod ekipleri kuruyor, bu modları yapanlar para kazanıyorlar mi, yoksa zevk içinmi yapıyorlar ?
  7. Azazil_10

Sahne Tasarımı Hk.

Arkadaşlar forumda sahne tasarımlarıyla ilgili bi konu veya ders varmı acaba bulamadım yada ne yapılması gerektiğini anlatabilecek birisi.
  8. Azazil_10

İki steam hesabı

Arkadaşlar benim 2 tane steam hesabım var birini warabandı aldığımda üye olmuştum daha sonra naplyon u aldığımda bu hesaba ulaşamadım için yeni hesap almıştım şimdi her ikisinede ulaşabiliyorum napolyonun aktivasyon kodunu diğer hesaba aktarabilirmiyim ?
  9. Azazil_10

cRPG Modu Soru

Arkadaşlar bu modda 31 level olduğumuzda emekli olunca bonuz diyo ne o bonus ona göre emekli olcam ?
  10. Azazil_10

Yardım edermisiniz kaplama olmuyor(resimli)

Arkadaşlar Wings3D ile yaptığım modelleri kaplıyorum daha sonra openBFR ile oyuna ekliycem ama urda göremiyorum bu şekilde çıkıyo oyundada silah var ama resim yok bunu nasıl çözebilirim.
  11. Azazil_10

Wings3D ile yuvarlak hat nasıl yapılır

Wings3D de yuvarlak kenarları nasıl oluşturabilirim bilen varmı yada böyle bi konu bulamadım varsa linki. Kalkan, yüz gibi objelerin yuvarlak tarafları.
  12. Azazil_10

ilk kılıcımı yaptım :)

Forumdaki konuların sayesinde en sonunda bi kılıç yapabildim ama kaplayamadım bi türlü :( oda olcak bakalım.
  13. Azazil_10

Olursa güzel olur dediğim öneriler.

Arkadaşlar bu bölümün nekadar etkisi oluyo bilmem ama herkezin olduğu gibi benimde önerilerim var. 1. Savaşlarda elde ettiğimiz ganimetler çok ucuza gidiyo benden 75 dinara aldığı atı 600 dinara satıyo satıcı. Bu fiyatlar biraz yükselse yada Şehirlerdeki tüccarları kiralayıp yada kendi...
  14. Azazil_10

Bikaç sorum var

Arkadaşlar benim bilmek istediğim bikaç bişey var 1.Oyunun yapımcıları şuan yeni bir versiyon üzerinde çalışıyolarmı Single player modu için. 2.Oyun Türk oyunu olduğu halde web sayfasında neden Türkçe dil desteği yok. ( yada benmi göremedim ) 3.ingilizce olan modları Türkçeye çevirme...
Back
Top Bottom