Search results for query: *

• Users: parantez
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. parantez

KG leaving WNL

I'm sorry to announce here that [KG] Knights of God will no longer be able to play in the WNL. With half of its members left the clan, we will not be able to find enough players to fill in a 8v8 match. Therefore, even if its sad, we cannot play our next matches.
  2. parantez

Revelation l Üye Alımı Açıktır.

Klanımız 26.02.2012 tarihinde , Azrail tarafından kurulmuştur.Klanda disiplin esastır. Şu anda bulunmamaktadır. * Steam : albayrak95 veya paRantezxd * TeamSpeak : 176.53.19.87
  3. parantez

Steam Hatası

Arkadaşlar bugün warbanda girmeye çalıştım girmedi şu hatayı veriyor. Anladığım kadarı ile serialimi başkası kullanıyor oyunum orjinal zatende kimsede yok serial hatanın çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
  4. parantez

[GH] Golden Horde l Alımlar Açık.

* Resmi Maçlar Golden Horde 20 - 0 Kafkas Kartalı Golden Horde 18 - 2 Sons Of the Emperor Golden Horde 17 - 3 Academy Of Swan Golden Horde 16 - 4 Return Of Humanizm Golden Horde 20 - 0 Göktürkler[Hükmen] Golden Horde 17 - 3 Son Yeniçeriler Golden Horde 19 - 1 Black Snake's Guerillas Golden...
  5. parantez

[GH] Golden Horde l Alımlar Açık ..

TAKIM ÜYELERİ [center]_GH_Azrail [Kurucu] _GH_paRantez [Yardımcı] _GH_VaSiLiDeaN _GH_Alpikat _GH_TırtıL _GH_Penethration _GH_Berke _GH_Fırtına _GH_aXakaL _GH_Yabgu _GH_Death_Riders _GH_KhefreN _GH_Kro _GH_Vanquasinq _GH_DeNSiz _GH_Sir_Arthur _GH_Faramir _GH_Seydihan _GH_BrkyArthur...
  6. parantez

Çalınan Steam Hesabı

Steam hesabım çalındı , ve maile onay kodu geldi yalnız gizli yanıt soruyo gizli yanıtımıda unuttum mailimede baktım ama gizli yanıt oyun yüklendiğinde otomatik olarak gelmemiş ne yapmam lazım ?
  7. parantez

[GH] Golden Horde Klan l Alımlar Açık..

Golden Horde Altın ordu anlamına gelmektedir ... Klanımıza Alımlar açıktır , sancağımız yapım aşamasındadır .. Saygısızlık yapanlar ve polemiğe girenler klana alınmayacaktır ...! Her Cuma&Cumartesi 20:00'da antreman vardır ...                                       - ÜYELER -                ...
  8. parantez

Warband Serial

Ben Warband'ı Laptop a yüklemiştim fakat bilgisayarada yüklemek istiyorum acaba bir sorun olur mu seriallerden dolayı ? Oyun orjinal.
  9. parantez

Alttaki Üyenin Adını Tahmin Etme ...

Ben başlıyorum ...  :wink:     Burak :D
  10. parantez

2 Bilgisayara yüklemek

Arkadaşlar ben Orjinal Mount blade warband aldım online oynayabiliyorum laptopa yükledim online oynayabiliyorum fakat ben bilgisayarada yüklemek istiyorum laptopla nete baglanırken bılgısayrın modemınden baglanıyorum kabul eder mi aynı serialleri ? Bi kerede dayıma yüklemek istemiştim kabul...
Back
Top Bottom