Search results for query: *

• Users: Megadeth
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Megadeth

▲ Progresif Rock ▼

Progresif Rock Progresif rock, rock müziğinin 1960'ların sonu, 1970'lerin başında evrildiği, rock müziği yeni bir boyuta taşımaya, ilerletmeye ve sanatsal yönden geliştirmeye odaklanmış bir müzik türüdür. Progresif Rock grupları, rock müziğin sınırlarını zorlamış, onu her yönde geliştirmeye...
  2. Megadeth

Fethullah Gülen'e Yakalama Kararı

http://www.trthaber.com/haber/gundem/fethullah-gulen-hakkinda-yakalama-karari-157014.html http://www.sabah.com.tr/gundem/2014/12/19/fethullah-gulene-yakalama-karari-cikti Eğlenceli bi ülkede yaşıyoruz aslında, her gün farklı bir aksiyon
  3. Megadeth

Steam'dan TF2 Anahtarları ile oyun almak [Rus Steami / En uygun yol]

Öncelikle, all hail Gaben, our lord and savior Merhabalar, bildiğiniz gibi steam'ın en uygun fiyatları Rusya'da. Her ne kadar TL'ye geçiş ile birlikte ciddi bir indirime sahip olsak da, Rusya'dan almak hala uğraşmaya değer bir iş. Bunu yasal olarak yapmanın bir yolu var. TF2 anahtarları...
  4. Megadeth

Hollywood Hack - Ünlülerin özel resimleri internete düştü !

https://eksisozluk.com/31-agustos-2014-hollywood-hack-saldirisi--4527560?a=popular Hollywood'daki bir çok ünlünün Icloud'da ki resimleri hacklendi. Kate upton ve Jennifer lawrence gibi ünlülerin özel resimleri, ''nude'' leri internete düştü. Linklere sahip değilim, paylaşmam foruma uygun da...
  5. Megadeth

Psikolojik bozukluk (tahmini paranoya)

Yaklaşık 2 hafta önce, bölgedeki askeri hava okulunun gösteri çalışması vardı. Evin üstünden uçaklar geçiyordu. Hem yakın uçuyorlar, hem de yaklaşık 1 saat boyunca sürekli dönüp tekrar uçuyorlardı. Bir çok insan rahatsız oluyordu ama bende normalin üstünde bir korku vardı. Defalarca sanki bomba...
  6. Megadeth

Karma gidiyor kız-erkek geliyor

http://yenisafak.com.tr/gundem-haber/karma-gidiyor-kiz-erkek-geliyor-20.07.2013-544460
  7. Megadeth

Nükleer Silahlanma

Soğuk savaş dönemi araştırmalarından sonra tekrar aklıma bir konu takıldı. Nükleer çılgınlık. Soğuk savaş döneminde insanlara korku salan, facianın kapısından dönülen o silahlar bugun sinsice saklanmış duruyor köşelerde. Bugun baktığımızda Hiroşima ve Nagazakiye atılan bombaları bugün sahip...
  8. Megadeth

EU Server just crashed

EU server just crashed. Those ''resets'', ''crashes'' or whatever else's are annoyed everybody a lot. New map is nice. Naval battles are cool. But if we can play, that would be better.
  9. Megadeth

Fazıl Say'a Dava

http://www.cnnturk.com/2012/guncel/10/18/fazil.say.hakim.karsisinda/681080.0/ Olaya bir tepki. Bunu yazan AKP milletvekili Şamil Tayyar.. Ben yorum yapamıyorum açıkcası.
  10. Megadeth

Steam hesabım

Arkadaşlar Steam'ımın bağlı olduğu E-posta adresimi unuttum. Steamı başka bilgisayara yüklediğimde Steam Guard yüzünden giremiyorum. Bütün bildiğim E-Postalarıma baktım ama hiçbiri değil. Kayıp E-Posta adresimi nasıl bulabilirim ?
  11. Megadeth

Macbook ?

Arkadaşlar nasipse bir Macbook Air almayı düşünüyorum (birkaç ay sonra).Hafif,şık ve ince.Şu ana kadar hep windows kulandım ancak apple hastalığına yakalandım gibi :) Oyun oynamayı fazla düşünmüyorum açıkcası.İnternete girerim,film izlerim,oynadığım oyunlar birkaç tanedir zaten onlarda mac...
  12. Megadeth

Ermeni soykırımı yasası iptal edildi !

Utanç yasası iptal oldu Fransız Anayasa Konseyi'nin 1915 olaylarıyla ilgili "Ermeni soykırımı"nı inkarın cezalandırılmasını öngören yasa teklifi iptal oldu. Güncelleme:28 Şubat 2012 16:28 142 İMZAYLA GİTMİŞTİ  Yasanın Fransız Senatosu'ndaki kabulü ardından Senatoda Avrupa Demokratik ve...
  13. Megadeth

Macarlar Ve Bulgarlar Türkmüdür ?

Arkadaşlar Macarlar ve Bulgarlar Türkmüdür ? Benim ulaştığım sonuçlara göre Slavlaşmış Türk.Ancak kabul etmiyorlar sanırım Türk olduklarını.Ve ilgimi çeken birşeyde youtube'deki macarlar tarafından yayınlanan ''Turkish-Magyar Brotherhood'' gibi videolardı.Bu konuda beni aydınlatırsanız...
  14. Megadeth

Çevrilecek 1-2 metin

Arkadaşlar bir arkadaşımın proje ödevi için şu iki metnin çevrilmesi gerekli.Anlayacak kadar ingilizcem var ama tam şekilde tercüme edecek ingilizcem yok.Ayrıca bilimsel ingilizce biraz.Eğer çevirebilen arkadaşlar olursa minnettar kalırım.Yada en azından Hipsometri ile ilgili kaynak metin...
  15. Megadeth

iPhone hakkında herşey

Arkadaşlar bugün bir iPhone 4S aldım.Tavsiye ettiğiniz uygulamaları ve iPhone'ın iyileştirilmesi ile ilgili herşeyi burada tartışalım istiyorum.Ayrıca yurtdışından iphone getirmek gibi konularıda burada konuşabiliriz iPhone'a temel olarak hangi uygulamaları indirmeliyim ? Ayrıca sizin...
  16. Megadeth

Bilgisayar Mühendisliği

Son zamanlarda kafama bilgisayar mühendisliği takıldı.Açıkcası bilgisayarı 3 yaşımdan beri kullanıyorum.Ve küçüklüğümden beri çok meraklıyım bilgisayara.Tabi o bilgisayarın bu mühendislikle aynı olmadıgını biliyorum.Ancak Bilgisayar mühendisliği okumayı düşünmeye başladım.Tavsiyeleriniz...
  17. Megadeth

Bize YARSAV Militanı lazım

Yüksek yargıçları “militan” olmakla suçlayan CHP liderinin başkanvekili Tarhan, YARSAV Başkanı olduğu dönemde HSYK seçimleri için militan adaylar aramış. YARGITAY’A seçilen 160 üyeyi “militan” olarak suçlayan CHP, Grup Başkanvekili Emine Ülker Tarhan’ın “HSYK’da militan istiyorum” sözleriyle...
  18. Megadeth

Michael Sikkofield

Bu adam şahane bir blog yapmış.Adam birçok konuda fazlasıyla yazı yazmış.Adam Darwine,Tarihe,Tasavvufa,İlluminatiye,Yeni dünya düzenine,Adnan oktara hatta değiniyor yazılarında.Çok güzel yazıları olduğunu düşünüyorum.Ve Bütün bu yeni dünya düzeni ile ilgili yazılarda Kuran dan çok güzel örnek...
  19. Megadeth

İlluminati geri sayımı ?

www.illuminati.org Ctrl+a Yaptığınızda size bir tarih veriyor.Çok ilginç geldi.Internette hakkında çok yazı var.Bildiğiniz herhangi birşey varmı ? Ayrıca ip adresi siz neredeyseniz ona göre yer alıyormuş.
  20. Megadeth

Osmanlı Müziği..

Arkadaşlar Elektro gitar hocam sayesinde bu eski osmanlı müziklerine ilgi duymaya başladım.Elektro gitarda o kadar şahane duruyorki hayran kaldım.Bu şarkılar üstünde yoğunlaşıyorum artık. Şehnaz Longa http://www.youtube.com/watch?v=JR8KA44jmsk&feature=related Hicazkar Sirto...
Back
Top Bottom