Search results for query: *

• Users: D_mOb
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. D_mOb

Steamsiz

Bu oyunu ve wbyi steamsiz oynama imkanımız var mı?
  2. D_mOb

Yardım

http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,105928.0.html Bu editörü kullanmayı bilen biri bana yardımcı olabilir mi indirdikten sonra nereyi gösterecem nasıl kullanacam harita işlerinde yeniyim bu arada.
  3. D_mOb

WB Warband Kalkanlı vs Kalkanlı Temel Piyade Rehberi

Öncelikle bu benim ilk rehberim olacak.Kısa ve öz yazmaya çalışacağım.Umarım beğenirsiniz.Öğrendiklerimin çoğunluğunu beni eğiten Ronin'den öğrendim.Onada teşekkürlerimi iletiyorum.Ben klana yeni katılanları ve eğitim isteyenleri hep bununla eğitirim. Zırh,kılıç vs. seçimi: Bana göre en uygun...
  4. D_mOb

Banneri normal resime dönüştürme

http://rapidshare.com/files/441420871/banners_a.ddsl     Bizim KoC clanı olarak bannerımız var fakat bunu imza yapmak için normal resime dönüştüremedik üstte linki verdim yardımcı olabilecek varmı?
  5. D_mOb

cprg

cprg modunu indireceğim siteyi verebilirmisiniz?
  6. D_mOb

KoC vs Karma takım(isteyen herkes katılabilir)

Cumartesi saat 20:00'da KoC clanı olarak antrenman ve tecrübe bakımından karma bir takımla maç yapmayı istiyoruz.Karma takıma gelmek isteyen ilk 11 kişiyi yazacam.Ts3 falan zorunluluğu yoktur ama isteyen kullanabilir.İlk başvuran 2 kişi kumandan ve yardımcısı olacaktır. 8vs8 + 3 er yedek...
  7. D_mOb

Ateş ve Kılıç eklentisi

Ateş ve kılıç adında m&b war. 'ı 17.yüzyıla taşıyan bir eklenti çıkacakmış.Osmanlı'da yer alacakmış.Duyurusunu görmedim acaba biraz bilgi verirmisiniz? Ne zaman çıkacağı vs.
  8. D_mOb

admin mod yardım

benim admin oldugum serverda admin mod yüklü ben ttnetten giriorm ttnetoyun içindeki m&b klasörünün module içindeki nativeye attıgımda oyun içinde adamlar kayboluyor yazılar geçior vs. birsürü hata geliyor nasıl düzeltebilirim acaba? (başkaları aynı swde kullanabilior admin modu)
  9. D_mOb

vienco's admin mod

benim admin olduğum serverde vienco nun admin tools kullanıldığı yazı olarak geçiyor ama ben install ettim warband/modules/native içinde native die klasör acıp içine kaydetti oyuna girdiğim zaman çalışmadı yardımlarınızı bekliyorum Not: ttnetoyundan giriyorum oyuna
Back
Top Bottom