Search results for query: *

• Users: berke1100
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Divissions don't care my commands.

Usually my troops don't care my commands.
  2. Lord's Relationship Between King

Every week my relationship with my lords decrese -5. Is there any way fix this?
  3. Kingdom Army Problem

Some of my men don't use any wepaon. How can I solve this? Edit: I added picture about it.
  4. Using special weapons.

How can I use special weapons like "Gothar". They require 45 strength. Is there any way?
  5. Customizing kingdoom troops.

Changing troops equipment doesn't work for all troops. I changed my sharpshooters crossbow to bow but some of them still use crossbow. There is one more problem about them. Some of my sharpshooter don't have crossbow. They only use sword and shield.
  6. Problem with enterprise.

Hello everbody, I built brewery and hired one more craftsman. When I talk master brewer he says "production:4". Problem is every week brewery produce 2 ale. How can I solve this?
  7. How to grow wheats?

I build farm. I have seeds. How can I grow them?
  8. About Sword of Harlauss II

Can someone tell me where can I found sword? I search ruins but I could't find it.
  9. Yeni PC Toplayacağım[Yardım]

Herkese selam arkadaşlar.3000 TL civarı bir PC toplayacağım.Alta ki gibi bir PC topladım ,nasıl olmuş ? Sizde önerileriniz varsa söyleyin.Ben NOVA PC'den topladım.
  10. Death Spank Tarzi Oyun Önerisi veya Her hangi bir Rpg önerisi.

Selam arkadaşlar deathspank tarzı grafikleri böyle çizgi film gibi olan rpg oyun arıyorum geçen forumda görmüştüm ama bulamadım sonra :S tavisiyelerinizi beklyiroum. Edit oyunu BUldum ama sizde önerilerinize devam edin :D oyunun adı:On the rain slick precipice of darkness.
  11. Minecraft Server[Diamond Crafter Team] [Sabit-İp] dcteam.zapto.org

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/minecraft21.jpg/]                                                                                                              İp:dcteam.zapto.org-85.108.224.228 KAPALI Serverimiz Hamachi bağımlılığından kurtulup sabit-ip ye...
  12. Minecraft Server[Berkeminecraft] oyunlar bölümüne taşındık !!

[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/820/minecraft21.jpg/]                                                                                                                Yepyeni Dev Gibi Bir Plugin Evet arkadaşlar servermize bence çok güzel bir plugin olan levelcraft...
  13. Warband Serverine Mod Kurma

Arkadaşlar ben dediced serverime Vikingr modu nasıl kurabilirim  yardımcı olursanız çok sevinirim teşekkürler. Edit: Arkadaşlar yapmayı buldum sample start battle.bat dosyasına sağ tıklayp düzenle diyip ardından ordaki -m native yerine modun adını yazın kolay gele.
  14. Bütün Foruma Bir Problem(Bilene Helal)Matematikle Alakası Yok Mantık Sorurusu

Arkadaşlar işi uzatmadan problemi söylüyorum. Problem: 90 cm yüksekliğinde su dolu bir varilin en orta 0 (sıfır) noktasına bir musluk takılıyor.Bu musluk açıldığında bütün varili 90 dakikada boşaltıyor. Eğer 3 musluk diklemesine eşit aralıkla yerleştirilseydi ;yani;      Musluk 1          ...
  15. Steam Bağlanmıyor.

Arkadaşlar nedendir bilinmez steam a girmeye çalışıyorum hesabınıza bağlanılıyor diyor ardından steam guard yeni bir bilgisayardan giriş yapız diyor ve e mailnizi  kontrol edin diyor giriyorum bakıyorum yok steamdan gelen mesaj.Bir yardımcı olursanız sevinirim.(Gereksizler klosörüne baktım)
  16. Fire&Sword[LG]-Lieb Guards

Klan İptal Olmuştur!
  17. [F&S][LG]Lieb Guards

Lieb Guards SANCAK Bağlı Olduğu Ülke: Rusya Üyeler: Resmi Serverimiz Lieb Guards Clan Server                                                                                           Rütbe Sistemi General>Lieutenant-General>Colonel>Major>Captain>Sergeant>Corporal>Private...
  18. Edit mod

Arkadaşlar ben kendi dedicet serverimde adminim bir arkdaş edit mode oluyor dedi adminsen ama yapamadım bir yardımcı olursanız sevinirim.
  19. edit menü

arkadaşlar edit modu nerden açabilriz acaba ? ben açıyorum gelişmiş seçeneklerden ama oyunu açıca tek arazi diye bir bölüm açılıyor lütfen yardım edin şimdiden teşekkürler
  20. harita yapımı

arkadaşlar with fire swords da harita yapılıyormu ?? acaba
Back
Top Bottom