Search results for query: *

• Users: deadwarstr
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. deadwarstr

Kartopu problemi hakkında

Merhabalar yabancı forumda takip ettigim " Information about developments at snowballing problem " konusunda bir çok fikir verilmiş. Ben de birkaç bir şey söylemek istiyordum yazıcaktım oraya ancak türkçe yazmak fikirlerimi daha açık söylememe olanak sağladığı için. Hem de daha fazla insan...
  2. deadwarstr

Borderlands 3 Oynamak isteyen var mı?

Borderlands 3 (muhabbet sararsa başka oyunlar) oynayacak arkadaş arıyorum. Discord yapabilirim.
  3. deadwarstr

Din Sistemi . Bravo!

Arenada dövüşürken ikindinin okunmasıyla hemen savaşmayı bırakıp namaza durdu bu arkadaşlar. TW ekibini bu yenilikler için tebrik ediyorum :smile: Mükemmel olmuşlar :grin::grin::grin:
  4. deadwarstr

Bannerlord için gelebilecek güncellemeler bulunmuş (İngilizce Reddit link)

Arkadaşlar vaktim olmadığı için çeviri yazamayacağım ancak yazacak arkadaş varsa çok makbule geçer herkes için Bu arkadaşın yazdıkları %100 değil sadece temel kodlarını felan görmüş sanırsam geliştirilip veyahutta silinebilir. KESİN gelecek diye bir şey söz konusu değildir. Umutlandırıyor...
  5. deadwarstr

Kaybolmuş Çocuk : Oliver Ands (Update)

Sizde bir nebzede olsun farklı bir tat bırakma dileğiyle. Kaybolmuş Çocuk : Oliver Ands Kitap I [color=blue]Kayıp Kıta Calradia 1 2 3 4 5 6 [SIZE=13px]7 8 9
  6. deadwarstr

Kaybolmuş Çocuk : Oliver Ands (Bölüm 7 [ÇIKTI])

Sizde bir nebzede olsun farklı bir tat bırakma dileğiyle. Kaybolmuş Çocuk : Oliver Ands Kitap I [color=blue]Kayıp Kıta Calradia 1 2 3 4 5 6 [SIZE=13px]7 8
  7. deadwarstr

Tüm Türkçe yamalar (GÜNCEL)

Merhaba arkadaşlar kolaylık olsun diye böyle bir konu açayım dedim sizinde hatırladığınız varsa yazın ekliyeyim. Çıkan Türkçe Yamalar: Diplomacy : İlgili konular--> http://forums.taleworlds.com/index.php/topic,258090.msg6190994.html#msg6190994...
  8. deadwarstr

Barış Dönemi sorunu

Arkadaşlar native expansion modunu indirdim.Başladım karaktere oynuyorum ve şuan barış dönemindeyiz(kimse kimseyle savaşmıyor).Gün gün bekledim (Hatta ben saldırdım kale aldım nordlardan.) ama tık yok kimse kimseye savaşmıyor lordlar kalesinden çıkmıyor bana bile saldırmıyolar.Bu hatayı forumda...
  9. deadwarstr

TweakMB Savaştan kaçma

Arkadaşlar oyunda 1 kişi kesince düşmanın yarısı kaçıyor bunu nasıl düzeltebirim TweakMBde varsa nerde oldunu söyleye bilirmi.
  10. deadwarstr

Multiplayer sorunu!!

Arkadaşlar benim oyunum orjinal fakat param ziyan oldu gitti.Multiplayer oynamak istiyorum fakat bir türlü server list gelmiyor nedenini bilen varmı?
  11. deadwarstr

Taçsız Kral Bravlag

Arkadaşlar bu hikaye kral Ragnarın bana ''Bir gün kral olabilirsin''demesiyle başladı. Bravlag Kim ve Olayı Hikayem Gelişiyor.                                                                               Yeni Bölüm Çıktıı                                                              ...
  12. deadwarstr

Kara Bir düşünce (mod değil ama ilgili)Yardımm

Arkadaşlar 1257AD modunda biraz üzerinde oynamak istiyorum. Sorun şu ki şimdi izin almadım ingilizcede yok valla kötü duruma düşerim fln.Emek hırsızlıgıda istemiyorum. Bi yardım etseniz. (oynamak dediğim Birkaç yerleri düzelte bildiğim kadarıyla düzeltmek)
  13. deadwarstr

1257 AD (kısmen)Türkçe yapmak

Arkadaşlar moda baktım gayet güzel fakat oyun %2 civarı türkçe oluyor karakter yaratma bile ingilizce olmuş. Ben bir yöntem buldum ve bi kısmıda olsa%50sini kurtarabiliyoruz (yani türkçe yapiyoruz.) Hemen Söyliyeyim dedim. İlk önce C:\Program Files\Mount&Blade...
  14. deadwarstr

Yardım lütfen

Arkadaşlar kendi troop treemi yada Nordların troop tresini değiştirmek istiyorum hatta eklicemde. Ama sorun şu ben foruma baktım(yada gözümden kaçtı) öyle bi rehber yok acaba varsa link verirmisinz yada biri anlatabilirmi? (Konu yanlış yerdeyse özür dilerim Modlarla ilgili diye buraya açtım)
  15. deadwarstr

Türk Npcler (mini mod)

Evet Arkadaşlar Önceden Çıkardıgım Türkçe Npc ler Mini modu V2 ile devam ediyorum İlk önce Link: http://hotfile.com/dl/88295716/64a5d2b/Turk_NPC_(mini_mod).zip.html V1: Npc isimleri Ülke ve Kral isimleri değişmişti V2 (YEnilikler): 1 kaç dialog Şehir İsimleri İtem Seviye isimleri Başlangıç...
  16. deadwarstr

Tavsiye Lütfen

Arkadaşlar Lütfen MBdeki  euro 1200 modu gibi bi warband modu varsa link fln atarmısınız güzel moddu :!: :?: :roll:
  17. deadwarstr

Yeni Mod yapmak isteyenler Bi bakın

Arkadaşlar herkez senaryosunu yapar tamamda olurda yardım isterseniz sizin için yaparım.
Back
Top Bottom