Search results for query: *

• Users: kromagnus
  • Content: Threads
  • Order by date
  1. Warband Hata

Dün oyunu normal şekilde oynuyordum bugün sw lere girmeye çalıştığımda 2-3 dk bekliyor ve sunucuya bağlanılamadı diyor. dosyaları doğrulattım hata bulamadı. Güncelleme olduktan sonra da girmiştim ama bugün girmiyor nedense
  2. Banshee (Dizi)

Ukrayna mafyası Rabbit'ten mücevher çalmak suçundan 15 yıl hapis yattıktan sonra aşık olduğu kızı görmek için Banshee adlı kasabaya giden Lucas Hood Şerif olur. Sürükleyici bir hikayeye sahip olan dizi ayrıca gerçekçi aksiyon sahneleri ile de göz dolduruyor. Dizinin başrolu olan Lucas Hood'u...
  3. Age Of Serisi

Age of Serisi için ortak bir platforumdur. Bütün Age Of (Empires, Mythlogy) serileri hakkında sorularınızı, bilgilerinizi, resimlerinizi, harita, senaryolarınızı paylaşabileceğiniz ve Multiplayer için oyun ayarlayabilirsiniz.  :wink: Yukarıda seri hakkında genel bilgiler verdim. Oynamamış yada...
  4. Dövüş Sanatları

Merhaba arkadaşlar  Kasım'dan beri fitnessa gidiyorum. Fitnessin yanında birde dövüş sporuna gitmek istiyorum. Çok fazla seçeneğim yok bu konuda bilgili olan varsa sizce bunlar arasından hangisini tercih etmeliyim Boks Kick Box Wing Chun Bunlardan en çok wing chun a sıcak bakıyorum diğerlerinde...
  5. Age Of Empires II HD edition

Eskilerin ve günümüzün popüler strateji oyunu Age Of Empires II nin Hd edition steam tarafından satışa başlandı. [list type=decimal] Grafiklerin kalitesi artırıldı. Kolay Multiplayer oyun sistemi eklendi. [/list] Age of severleri için güzel bir yenilik oldu denebilir. Program indirmeden multi...
  6. Yardım:Multiplayer Npc Ekleme

Multiplayer haritalara oyundaki npcleri Kral Ragnar, Sarranıd Muhafızı vs. yi nasıl ekleyebilirim.
  7. Pw4 beta 4 Kapanma sorunu

Bilgisayarım önceden vistaydı sorun oluşmadan açabiliyordum. Sonra pc çöktü format attım xp yaptım oyunu indiriyorum açılıyor ya girer girmez yada biraz oynadıktan sonra kapanıyor.  :?:
  8. [DB]Dark Brotherhood (Alımlar Açık)

[center] [DB] Dark Brotherhood Üye Listesi Yönetim Kadrosu mercury (Lider) Kro (Lider Yardımcısı) Üye Kadrosu manifesto Tori KARAHAN Fire MatKap selahattineyyubi RocketMan İletişim TS3 Adresimiz: 176.53.19.87 Kro Kro mercury Müttefikler - Hakkımızda...
  9. Kapalı---

-----
  10. Sp map yapımı

Warband Sp için mapi hangi proglamla yapbilirim lütfen ara demeyin aradım elle tutulur sonuç bulamadım
  11. [Dv]Dîvân-ı Hümâyûn|Alımlar Açık|

[Dv]Dîvân-ı Hümâyûn Klan Bilgileri -Küfür yasaktır. -Argo içerik yasaktır. -Faction'ımız Kırım'dır.     Duyurular Klanımız Kurulmuş Üye Alımları Açık Janissary Aramıza katılmıştır.         Müttefikler Yok     Maçlar Hiç maç yapılmadı.        ...
  12. WFAS server kurma

Wfas dedicet dosyalarını nerden indirebilirim birde portları warbandla aynı mı değilse port nosu ne Edit:Taleworlds downloaddansa hangisi orda 3 patch var onlarda warband diye biliyorum
  13. Ses sorunu acil yardım

Daha dün gece çok iyi çalışıyordu şimdi açtım hiç bir ses gelmiyor kabloları kontrol ettim önceden güncelleştirmeleri yapınca ve kabloları çıkarınca düzeliyordu ama şimdi napsam fayda etmiyor sesi elle başlattım genede olmadı gene otomatik başlatmaya aldım yeniden başlattırdım hala ses yok
  14. 2 Sorum var

1.Arkadaşın tsde server adminiydim yanlışıkla birşey yaptım server adminliği gitti kod kısmıda yok o yüzden alamıyorum nasıl tekrar server admini olabilirim 2.Bazıları özel isim yapıyor özel karakterle warbandda o hangi kodla
  15. Troop yardım

Normalde köyden sadece acemi alabiliyoruz ayarla mesela bir köyde acemi varken başka köyde 2 gelişmiş asker şeklinde nasıl ayarlayabilriim hani parası olan alır olmayan ucuzu alır gibi birde köyde gelen asker sayısını nasıl değiştirebiliirm
  16. Troop yardım

Normalde köyden sadece acemi alabiliyoruz ayarla mesela bir köyde acemi varken başka köyde 2 gelişmiş asker şeklinde nasıl ayarlayabilriim hani parası olan alır olmayan ucuzu alır gibi birde köyde gelen asker sayısını nasıl değiştirebiliirm
  17. Türkçe karakter yardım

Oyunda krallık isimlerini falan düzenlerken dil dosyasında türkçe yazdığım zaman oyunda hiç yazmamışım gibi görünüyor ilk dosyalarını inceledim "ı" bunun ı oldupunu anladım diğerlerininde çoğunu buldum ama ş harfini bulamadım bilen varsa yazarsa çok makbüle geçer :)
  18. Yardım

Ben mesela custom scene 2 ye map yaptım ona özel bir isim vermek istiyorum bu tür şeyleri birçok kişide gördüm yardım ederseniz sevinirim.
  19. Mp map yardım

Ben mp için map yaptım hareket eden merdiveni ekledim hareket ediyor ama çıkmak istediğimde merdivenin içinden geçiyor nedeni ne olabilir  :?:
Back
Top Bottom